Accu's („20V Max” 4,0 Ah „KEEPCOOL™” Li-Ion) en oplader

Beperkte voorraad



- Gepatenteerde accuniveau-indicator geeft het laadniveau van de accu weer
- Meer dan 100 jaar betrouwbare SKIL-kwaliteit
- Beoordeeld met 4.7/5 sterren door 500+ klanten
- Voor 17:00 besteld = vandaag verzonden
Scroll naar
- Product beschrijving
- Specificaties
- Reviews
- Documenten
Scroll naar
- Product beschrijving
- Specificaties
- Reviews
- Documenten

KEEPCOOL™
Onze gepatenteerde 'KEEPCOOL™'-technologie voorkomt dat accu's oververhit raken en verbetert de prestaties van de accu.
Ontdek KEEPCOOL™ACTIVCELL™
Onze intelligente ACTIVCELL™ technologie monitort doorlopend de spanning, temperatuur en stroom van de accu en stuurt deze gegevens in realtime door naar het gereedschap.
Ontdek ACTIVCELL™


PWRCORE 20™ SERIEUZE KRACHT EN PRESTATIES.
De PWRCORE 20™ is de perfecte keuze voor grotere projecten. Dankzij de serieuze kracht en prestaties kun je elke taak met gemak aan.
Product beschrijving
De krachtige „20V Max” (18 V) 4,0Ah accu met LED-accuniveau-indicator biedt superieure Lithium-Ion-technologie, d.w.z. geen geheugeneffect, geen zelfontlading en altijd klaar voor gebruik. De „Keep Cool™”-accutechnologie zorgt voor een 25% langere werkingsduur en een 2x langere levensduur. De „ActivCell™”-technologie optimaliseert het stroomverbruik, waardoor oververhitting wordt voorkomen en accuprestaties worden gemaximaliseerd. De „20V Max” (18 V) accu-oplader laadt één 4,0Ah accu binnen twee uur helemaal op.
Specificaties
| Performance Level | UITZONDERLIJKE PRESTATIES |
|---|---|
| Plug Type | Type C 2 Pin EU CEE 7/16 (Flat) |
| Twee mechanische snelheden | Nee |
| Ingangsspanning | 220-240/50-60Hz V |
| Voor modellen | Alle „PWRCORE 20™”-gereedschappen en accu's |
| Batterijcellen | Li-Ion |
| Spanning Max | 20 V Max |
| Accuvermogen | 4.0 Ah |
| Oplaadstroom | 2.4 A |
| EAN | 8719643006271 |
| Order Number | BC1E3131AA |
| Voltage uitgaand | 20 V |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Borstelloos | Nee |
| Variabele-snelheidsschakelaar | Nee |
| Warranty | 3 jaar garantie voor huishoudelijk gebruik |
| Oplaadtijd | 2 h |
Verpakking bevat
- Accu („20V Max” 4,0 Ah Li-Ion) met „KEEPCOOL™”-technologie (1x)
- Oplader 3122 AA
- Gebruiksaanwijzing
































