Haakse slijper

Niet op voorraad
- Duurzame 1300 watt motor voor zware werkzaamheden
- Draaibare achterhandgreep en zijhandgreep met drie standen voor optimale grip
- Softstart die ervoor zorgt dat het maximale toerental geleidelijk wordt bereikt zonder terugslag
- Vooraf instelbare snelheid voor een bredere toepassing
- Overbelastingsbeveiliging beschermt de motor
- Efficiënt werken, zelfs onder hogere belasting, dankzij de constante snelheid
- Eenvoudig verstellen van de beschermkap zonder hulpgereedschap
- Geharde spiraaltandwielen zorgen voor een lager geluidsniveau, een hoger koppel en een langere levensduur van de machine
- Vier meter lang snoer voor een optimale werkvrijheid
- Grote schakelaar voor optimaal gebruiksgemak
- Asvergrendeling om snel accessoires te wisselen
- Softgrip biedt extra gebruiksgemak
- Meer dan 100 jaar betrouwbare SKIL-kwaliteit
- Beoordeeld met 4.7/5 sterren door 500+ klanten
- Voor 17:00 besteld = vandaag verzonden
Scroll naar
- Product beschrijving
- Specificaties
- Reviews
- Documenten
Scroll naar
- Product beschrijving
- Specificaties
- Reviews
- Documenten
Product beschrijving
Haakse slijper met volledige elektronica en draaibare achterhandgreep
De indrukwekkende SKIL Masters 9412 haakse slijper is compatibel met schijven van 125 mm en wordt geleverd in een stevige canvas tas. Voor een optimale controle kunt u zowel de achter- als de zijhandgreep in verschillende standen zetten. De 1300W motor en variabele snelheid bieden veelzijdigheid en controle tijdens zware zaag- en slijpklussen. Dankzij de geharde spiraaltandwielen en de stofdichte kogellagers is hij nog duurzamer. Een vier meter lange rubberen netkabel zorgt voor veel bewegingsvrijheid. Volledige elektronica zorgt automatisch voor een geleidelijke opvoering van het toerental, overbelastingsbeveiliging en constante snelheid bij belasting. Door de asvergrendeling kunnen accessoires snel verwisseld worden, en de beschermkap kan zonder hulpgereedschap gemakkelijk op uw klus afgestemd worden.
SKIL Masters: Pro Tools voor vakmensen
Skil Masters heeft een groot aanbod van gereedschappen die speciaal bedoeld zijn voor de vakman. Het is allemaal begonnen in 1924 toen de oprichter van Skil de cirkelzaag uitvond. Deze legendarische Skilsaw was de eerste van vele baanbrekende uitvindingen die zich kenmerken door gebruiksgemak, doeltreffendheid en optimale prestaties. Dankzij het robuuste ontwerp, de betrouwbare prestaties en het uitgebreide aanbod is de prijs-kwaliteitverhouding van de gereedschappen ongeëvenaard. Met de no-nonsensegereedschappen van Skil Masters zijn zelfs de zwaarste klussen een fluitje van een cent.
Specificaties
| Performance Level | BETROUWBARE PRESTATIES |
|---|---|
| Plug Type | Type C 2 Pin EU CEE 7/17 (Round) |
| Spanning/frequentie | 230-240V / 50-60 Hz |
| Ingangsvermogen | 1300 W |
| Max. schijf-Ø | 125 mm |
| Voeding | Netstroom (stekker) |
| Slanke achterhandgreep | Ja |
| EAN | 8710364076550 |
| Order Number | F0159412MA |
| Warranty | 3 jaar garantie voor huishoudelijk gebruik |
| Geluidsdrukniveau | 93.5 dB |
| Geluidsvermogen | 104.5 dB |
| Trillingsniveau (vlakslijpen) | 11.6 m/s² |
| Trillingsniveau (afbramen) | 6.9 m/s² |
| Vibration level (polishing) | 8.5 m/s² |
Verpakking bevat
- SKIL 9412 haakse slijper
- Canvas tas
- Beschermkap
- Zijhandgreep
- Montagesleutel
- Set flenzen
- Gebruiksaanwijzing

































