Delta-schuurmachine

- Krachtige delta-schuurmachine met grote schuurbewegingen om moeiteloos te schuren
- Ideaal om hoeken en randen te schuren
- Twee verschillende voetposities: positie 1 voor het schuren van hoeken en positie 2 voor het schuren van randen
- Vingervormig hulpstuk voor het schuren van moeilijk bereikbare plaatsen
- Snelwisselsysteem voor gemakkelijke instelling van de voetpositie
- Steunschijf met klithechting voor snel en gemakkelijk wisselen van accessoires
- Traploos verstelbare variabele snelheid voor een optimaal schuurresultaat op uiteenlopende materialen
- Stofzuigeraansluiting voor een schonere werkomgeving
- Ergonomisch ontwerp is comfortabel afgerond
- Grote ingewerkte aan-uitschakelaar bovenop voor optimaal comfort
- Geïntegreerde opbergplaats voor sleutel
- Kabellengte van 2,75 meter waarborgt optimale werkvrijheid
Scroll naar
- Product beschrijving
- Specificaties
- Reviews
- Documenten
Scroll naar
- Product beschrijving
- Specificaties
- Reviews
- Documenten
Product beschrijving
Delta-schuurmachine met twee voetposities en vingervorming hulpstuk
De 260W SKIL 7126 delta-schuurmachine is ontworpen om moeilijk bereikbare plekken te schuren, zoals trappen en meubels, dankzij de drie verschillende functies. U kunt snel schakelen tussen twee voetposities voor het schuren langs hoeken en randen. Met het meegeleverde vingervormige hulpstuk kunt u ook moeilijk bereikbare plekken schuren. Door de variabele snelheid kunt u de snelheid aan de klus aanpassen, zodat u optimale schuurresultaten op verschillende materialen krijgt. Deze delta-schuurmachine wordt geleverd in een compacte draagkoffer met 15 vellen schuurpapier.
Veelzijdige schuurresultaten voor hout en metaal
De krachtige 260W motor zorgt voor uitmuntende schuurresultaten bij hout en metaal. Deze delta-schuurmachine is speciaal ontwikkeld voor het schuren van moeilijk bereikbare plekken en is om die reden het ideale gereedschap voor het schuren van kleine oppervlakken en gedetailleerde objecten. U kunt de driehoekige voet eenvoudig in twee verschillende posities verstellen dankzij het snelwisselsysteem. Positie één is bestemd voor het schuren van hoeken en positie twee voor het schuren van randen.
Variabele snelheid voor het schuren van verschillende oppervlakken
Met de variabele snelheidsfunctie van de schuurmachine kan de snelheid aan de klus worden aangepast. Dat is praktisch, wanneer u bijvoorbeeld een geverfd oppervlak aan het schuren bent. Wanneer u een lagere snelheid kiest, wordt de verf niet te heet en dit voorkomt dat de verf uitsmeert of uw vel schuurpapier laat dichtlopen.
Praktische functies voor extra gebruiksgemak
De aan/uit-schakelaar bevindt zich bovenop het gereedschap, zodat deze eenvoudig kan worden bediend door zowel rechts- als linkshandige gebruikers. Voor een schonere werkomgeving past de geïntegreerde stofzuigeraansluiting op de meeste gangbare stofzuigers. De SKIL 7126 wordt geleverd in een compacte draagkoffer met drie korrel 60, vier korrel 120 en drie korrel 240 vellen schuurpapier met klithechting. Deze delta-schuurmachine wordt ook geleverd met twee vingervormige vellen schuurpapier korrel 60 en drie vingervormige vellen korrel 120.
Specificaties
| Performance Level | BETROUWBARE PRESTATIES |
|---|---|
| EAN | 8710364077793 |
| Order Number | F0157126AD |
| Plug Type | Type C 2 Pin EU CEE 7/16 (Flat) |
| Spanning/frequentie | 220-240V / 50-60 Hz |
| Ingangsvermogen | 260 W |
| Schuurbewegingen | 12000-20000 p.m. |
| Afmetingen schuurpapier (hoek tot hoek) | 93 mm |
| Schuuroppervlak (hoek tot hoek) | 90 mm |
| Voeding | Netstroom (stekker) |
| Warranty | 3 jaar garantie voor huishoudelijk gebruik |
| Geluidsdrukniveau | 82.5 dB |
| Onzekerheid geluidsdruk (K) | 3 dB |
| Onzekerheid trillingen (K) | 1.5 m/s² |
| Trillingsniveau | 10.1 m/s² |
| Geluidsvermogen | 93.5 dB |
Verpakking bevat
- SKIL 7126 delta-schuurmachine
- Compacte draagkoffer
- Velcro vellen schuurpapier (3x korrel 60, 4x korrel 120 en 3x korrel 240)
- Vingervormig hulpstuk
- Vingervormige Velcro vellen schuurpapier (2x korrel 60, 3x korrel 120)
- Zeskantsleutel
- Gebruiksaanwijzing
































