Klopboormachine

Beperkte voorraad
- Klopboormachine met snoer: non-stop kracht, geen accu, geen oplaadtijd
- 6 meter lang snoer voor optimaal gebruiksgemak
- Milieuvriendelijker dan vergelijkbare producten met accu
- Klopboorfunctie voor boren in metselwerk
- VariTorque-koppeling met 19 instellingen voor uiterst precies schroeven en twee volledig vergrendelbare instellingen voor boren
- 2 mechanische snelheden: hoge snelheid om te boren en hoog vermogen voor schroefwerkzaamheden
- Snelspanboorkop met automatische asvergrendeling voor snel en gemakkelijk wisselen van accessoires
- Variabele snelheid voor langzaam starten en nauwkeurig werken, in alle omstandigheden
- Links-rechtsfunctie voor in- en uitschroeven van schroeven
- Softgrip en ergonomische afmeting van de handgreep voor optimaal comfort en controle
- Meer dan 100 jaar betrouwbare SKIL-kwaliteit
- Beoordeeld met 4.7/5 sterren door 500+ klanten
- Voor 17:00 besteld = vandaag verzonden
Scroll naar
- Product beschrijving
- Specificaties
- Reviews
- Documenten
Scroll naar
- Product beschrijving
- Specificaties
- Reviews
- Documenten
Product beschrijving
Klopboormachine met snoer: non-stop kracht, geen accu, geen oplaadtijd
De SKIL 6225 klopboormachine is ideaal voor schroevendraaien en boren in hout, metaal en zelfs metselwerk. Dankzij de klopboorfunctie kunt u met gemak in metselwerk boren. De SKIL 6225 levert non-stop vermogen, heeft geen accu en dus geen oplaadtijd. Dit gereedschap heeft echter wel een 6 meter lange kabel voor maximale bewegingsvrijheid. Bovendien zorgen de instelbare koppeling, de variabele snelheid en de twee mechanische snelheden voor optimale controle. U kunt accessoires gemakkelijk wisselen dankzij de snelspanboorkop met automatische asvergrendeling. Met deze klopboormachine met snoer heeft u de juiste oplossing voor elke klus.
Variabele snelheid en twee mechanische snelheden voor optimale controle
De instelbare koppeling maakt nauwkeurig schroevendraaien en boren in hout en metaal en klopboren in metselwerk mogelijk. U kunt de snelheid regelen met de schakelaar voor optimale controle. Bovendien bieden de twee mechanische snelheden van deze klopboormachine met snoer extra veelzijdigheid. De instelling ‘High speed’ biedt een hoge snelheid voor boren en de instelling ‘Low speed’ biedt een hoog koppel voor zwaar schroeven (bijvoorbeeld grote schroeven).
Praktische functies voor extra gebruiksgemak
Snel en gemakkelijk wisselen van accessoires dankzij de snelspanboorkop met automatische asvergrendeling. U kunt de links/rechts schakelaar gebruiken voor het gemakkelijk omkeren van de draairichting, wat ideaal is voor het in- of uitdraaien van schroeven. Voor optimaal comfort heeft de SKIL 6225 softgrip en een ergonomische handgreep.
Specificaties
| Performance Level | BETROUWBARE PRESTATIES |
|---|---|
| Variabele-snelheidsschakelaar | Ja |
| Garantie | 3 jaar garantie voor huishoudelijk gebruik |
| Max. slagfrequentie | 0 - 5200 / 20800 IPM |
| Stekkertype | Type C 2 Pin EU CEE 7/16 (Flat) |
| Onbelast toerental (rpm) | 0 - 400 / 1600 |
| Spanning/frequentie | 220-240 V / 50-60 Hz |
| Boorkoptype | Snelspanboorkop met enkele bus |
| Schroefcapaciteit | 6 mm |
| Capaciteit boorkop | 10 mm |
| Boorcapaciteit in staal | 8 mm |
| Boorcapaciteit in hout | 10 mm |
| Voeding | Netstroom (stekker) |
| Boorcapaciteit in metselwerk | 13 mm |
| Opgenomen vermogen | 0.9 A |
| EAN | 8719643000156 |
| Order Number | F0156225AA |
| Geluidsdrukniveau | 82 dB |
| Onzekerheid geluidsdruk (K) | 3 dB |
| Onzekerheid trillingen (K) | 1.5 m/s² |
| Geluidsvermogen | 93 dB |
| Trillingsniveau (boren in metaal) | < 2.5 m/s² |
| Trillingsniveau (klopboorfunctie in beton) | 12.5 m/s² |
| Snoerlengte | 6 m |
Verpakking bevat
- SKIL 6225 klopboormachine
- Gebruiksaanwijzing


































