Compacte multi-materialen zaag

- Deze handige zaag zaagt door diverse materialen (hout, laminaat, keramische tegels, aluminium en kunststof)
- Krachtige 600Watt motor en grote zaagdiepte van 28,5 mm
- Het compacte lichtgewicht ontwerp maakt bediening met één hand mogelijk en biedt dus optimale werkvrijheid
- Ideaal voor insteekzagen
- Asvergrendeling voor gemakkelijk wisselen van zaagbladen
- Breedtegeleider, zaagbladen en diamantschijf worden meegeleverd
Scroll naar
- Product beschrijving
- Specificaties
- Reviews
- Documenten
Scroll naar
- Product beschrijving
- Specificaties
- Reviews
- Documenten
Product beschrijving
Nauwkeurig en comfortabel zagen
De SKIL 5350 is een compacte multizaag die is ontworpen voor de gangbaarste doe-het-zelf-zaagklussen in en rond het huis. Dankzij de krachtige 600W motor en een indrukwekkende zaagdiepte van 28,5 mm, kan er met dit gereedschap gemakkelijk door hout, keramische tegels, aluminium, leidingen enz. worden gezaagd. Met deze multizaag kunt u uw zaagklussen snel en nauwkeurig uitvoeren. Het ontwerp voor invallend zagen helpt u om net zo eenvoudig uitsparingen te zagen als om te schulpen en af te korten. Het geringe gewicht, het compacte formaat en de bediening met één hand zorgen ervoor dat dit gereedschap zeer eenvoudig kan worden gehanteerd, waarbij tijdens het werken voor veel vrijheid en ondersteuning wordt gezorgd. Het vervangen van zaagbladen is ook gemakkelijk dankzij het handige asvergrendelingssysteem. De SKIL 5350 GA wordt geleverd in een stevige koffer, inclusief één zaagblad met hardmetalen tanden, één zaagblad met tanden van gehard staal, één diamantdoorslijpschijf, een breedtegeleider voor hulp bij het recht zagen en een stofzuigeradapter.
Specificaties
| Performance Level | GEAVANCEERDE PRESTATIES |
|---|---|
| Spanning/frequentie | 220-240V / 50-60 Hz |
| Ingangsvermogen | 600 W |
| Zaagcapaciteit bij 90° | 28.5 mm |
| Max. Ø zaagblad | 89 mm |
| Min. Ø zaagblad | 85 mm |
| Voeding | Netstroom (stekker) |
| EAN | 8719643001757 |
| Geluidsdrukniveau | 91.5 dB |
| Geluidsvermogen | 102.5 dB |
| Onzekerheid geluidsdruk (K) | 3 dB |
| Trillingsniveau (zagen van metaal) | 2.4 m/s² |
| Trillingsniveau (zagen van hout) | 2.6 m/s² |
Verpakking bevat
- SKIL 5350 compacte multizaag
- Duurzame kunststof koffer
- Zaagblad met hardmetalen tanden (Ø 85 mm)
- Zaagblad met tanden van gehard staal (Ø 89 mm)
- Diamantschijf (Ø 85 mm)
- Breedtegeleider
- Stofzuigeradapter
- Zeskantsleutel
- Gebruiksaanwijzing
































