Accu 12 V 4,0 Ah „Keep Cool™” Li-Ion met USB en „PWRJump”-oplader


- Onze exclusieve „PWRJump”-functie biedt een extra snelle oplading in de eerste 5 minuten
- De „Keep Cool™”-accutechnologie zorgt voor een 25% langere werkingsduur en een 2x langere levensduur
- Accuniveau-indicator geeft het laadniveau van de accu weer
- Accu met „PWRAssist™”: USB-oplaadpoort voor het opladen van al uw apparaten, overal, altijd
Scroll naar
- Product beschrijving
- Specificaties
- Reviews
Scroll naar
- Product beschrijving
- Specificaties
- Reviews

KEEPCOOL™
Onze gepatenteerde 'KEEPCOOL™'-technologie voorkomt dat accu's oververhit raken en verbetert de prestaties van de accu.
Ontdek KEEPCOOL™PWRASSIST™
U hoeft uw SKIL accu's niet te beperken tot het gebruik van SKIL elektrisch gereedschap. Met onze PWRASSIST™ accu en PWRASSIST™ USB-adapter kunt u onderweg telefoons en tablets opladen.
Ontdek PWRASSIST™


PWRCORE 12™ GROTE KRACHT. LICHT GEWICHT.
PWRCORE 12™ combineert krachtige prestaties met een laag gewicht, perfect voor werk boven het hoofd of in krappe ruimtes. Ervaar zelf het gemak van gebruik!
Product beschrijving
Accu (12 V 4,0 Ah „Keep Cool™” Li-Ion met USB) en „PWRJump”-oplader
Deze compacte 12 V 4,0 Ah-accu met LED-accuniveau-indicator biedt superieure Lithium-Ion technologie, d.w.z. geen geheugeneffect, geen zelfontlading en altijd klaar voor gebruik. U kunt de USB-poort van deze accu gebruiken om uw elektronische apparaten op te laden. De accu maakt deel uit van het „PWRCore 12™”-systeem en kan alle 12 V „PWRCore”-gereedschappen van stroom voorzien. De „Keep Cool™”-technologie koelt de accucellen om oververhitting te voorkomen, waardoor de werkingsduur met maximaal 25% wordt verlengd en de levensduur van de accu wordt verdubbeld! Met de 12 V „PWRJump™”-oplader geeft u uw accu, en uw project, een voorsprong. De „PWRJump™”-oplader heeft maar 45 minuten nodig om uw 2,0 Ah „PWRCore 12™”-accu's en 90 minuten om uw 4,0 Ah „PWRCore 12™”-accu's volledig op te laden.
Specificaties
| Performance Level | KRACHTIGE PRESTATIES |
|---|---|
| Stekkertype | Type C 2 Pin EU CEE 7/16 (Flat) |
| Twee mechanische snelheden | Nee |
| Uitgangsspanning (V) | 12 V |
| Nettogewicht accu | 0.99 kg |
| Ingangsspanning | 220-240 V |
| Voor modellen | Alle „PWRCore 12™”-gereedschappen |
| Batterijcellen | 6 |
| Verpakt per | 1 |
| Accuvermogen | 4.0 Ah |
| Oplaadstroom | 6 A |
| EAN | 8719643004994 |
| Order Number | BC1E2113AA |
| Power Platform | PWRCORE12 |
| Borstelloos | Nee |
| Variabele-snelheidsschakelaar | Nee |
| Garantie | 3 jaar garantie voor huishoudelijk gebruik |
| Oplaadtijd | 45min for 2.0Ah , 90mins for 4.0Ah battery h |
| Spanning (V) | 12 V |
| Batterijen inbegrepen | Nee |
| Batterijen vereist | Nee |
Verpakking bevat
- Accu 12 V 4,0 Ah li-Ion met „Keep Cool™”-technologie en USB-oplaadfunctie voor elektronische apparaten
- „PWRJump”-oplader (2120 AA)
- Gebruiksaanwijzing

































