Multigereedschap

- Ideaal gereedschap voor 101 klussen in en rondom het huis
- Variabele snelheid voor optimale precisie en controle
- Asvergrendeling om snel en gemakkelijk accessoires te wisselen
- Compact gereedschap met softgrip voor optimaal comfort
- Unieke verstelbare steungreep voor optimale controle
- Spotlight voor een beter zicht op uw werk
Scroll naar
- Product beschrijving
- Specificaties
- Reviews
- Documenten
- Uitvoeringen
Scroll naar
- Product beschrijving
- Specificaties
- Reviews
- Documenten
- Uitvoeringen
Product beschrijving
Superieure veelzijdigheid – ideaal voor heel veel verschillende klussen in en rond het huis
Het SKIL 1415 multigereedschap is ideaal voor kleinere doe-het-zelfklussen als zagen / knippen / snijden, slijpen, schuren, polijsten en graveren. Met de variabele snelheidsfunctie heeft u de volledige controle tijdens fijn precisiewerk. Dit multigereedschap heeft een verstelbare steungreep met geïntegreerd spotlight. De SKIL 1415 wordt geleverd met spantangen van 2,4 mm en 3,2 mm en is compatibel met een groot aantal accessoires, zodat u altijd het juiste accessoire voor uw klus kunt vinden. Dit multigereedschap wordt geleverd in een stevige koffer met 25 accessoires.
Compatibel met ruim beschikbare accessoires
De SKIL 1415 is compatibel met de meeste ruim beschikbare accessoires op de markt, dankzij zijn spantangen van 2,4 mm en 3,2 mm. Waar traditionele gereedschappen vaak te onhandelbaar zwaar zijn voor fijne klussen als graveren, modelleren of het repareren van kleine werkstukken, kunt u erop vertrouwen dat u met dit multigereedschap deze klussen met precisie en controle klaart.
Variabele snelheid voor optimale controle
Met de variabele snelheidsfunctie van dit multigereedschap kunt u de snelheid aanpassen aan de desbetreffende klus, zodat u dit gereedschap kunt gebruiken voor een groot aantal vormen, afmetingen en materialen. U kunt eenvoudig de snelheid van uw voorkeur instellen door aan het regelwieltje bovenop het gereedschap te draaien.
Snel wisselen van accessoires
Met het asvergrendelingssysteem kunt u accessoires eenvoudig en gemakkelijk verwisselen of vervangen. Alles wat u hoeft te doen, is de as te vergrendelen door op de vergrendelingsknop te drukken en de accessoires te wisselen met behulp van de meegeleverde montagesleutel.
Praktische functies voor extra gebruiksgemak
Het ergonomische ontwerp van het multigereedschap zorgt voor optimale precisie en gebruiksgemak tijdens het werken. Het geïntegreerde spotlight in de verstelbare zijhandgreep verhoogt de zichtbaarheid van uw werkstuk, zelfs bij het werken op donkere, krappe plekken. De SKIL 1415 heeft een afgedichte aan/uit-knop die het gereedschap beschermt tegen stof en vuil. Dit multigereedschap wordt geleverd in een stevige koffer met 25 accessoires voor zagen / knippen / snijden, slijpen, schuren, polijsten en boren. De gereedschapstandaard en flexibele as zijn twee handige accessoires die zorgen voor meer vrijheid bij het werken en extra gebruiksgemak.
Specificaties
| Performance Level | BETROUWBARE PRESTATIES |
|---|---|
| Garantie | 3 jaar garantie voor huishoudelijk gebruik |
| EAN | 8710364071432 |
| Order Number | F0151415AC |
| Stekkertype | Type C 2 Pin EU CEE 7/16 (Flat) |
| Onbelast toerental (rpm) | 15.000 - 35.000 |
| Spanning/frequentie | 230-240 V / 50-60 Hz |
| Ingangsvermogen | 125 W |
| Voeding | Netstroom (stekker) |
| Geluidsdrukniveau | 71 dB |
| Onzekerheid geluidsdruk (K) | 3 dB |
| Onzekerheid trillingen (K) | 1.5 m/s² |
| Trillingsniveau | 2.9 m/s² |
Verpakking bevat
- Sleutel voor spantang
- 2,4 en 3,2 mm spantangen
- Kunststof draagkoffer
- Verstelbare steungreep met spotlight (2 AA batterijen inbegrepen)
- In totaal 25 accessoires
- Flexibele as inbegrepen
- Gereedschapshouder inbegrepen
- Extra 3,2 mm spantang


































