Cirkelzaag

Niet op voorraad
- Krachtige 1400W motor voor precies en snel zagen tot een diepte van 63 mm bij 90°
- Extreem lichtgewicht ontwerp met sterke polycarbonaat onderste beschermkap
- Ergonomische handgrepen en softgrip voor optimaal comfort en controle
- Stofdichte kogellagers voor een lange levensduur en spiraaltandwielen voor een krachtige werking en een laag geluidsniveau
- Meer dan 100 jaar betrouwbare SKIL-kwaliteit
- Beoordeeld met 4.7/5 sterren door 500+ klanten
- Voor 17:00 besteld = vandaag verzonden
Scroll naar
- Product beschrijving
- Specificaties
- Reviews
- Documenten
Scroll naar
- Product beschrijving
- Specificaties
- Reviews
- Documenten
Product beschrijving
Veelzijdige cirkelzaag voor nauwkeurig en snel zagen
De SKIL 1054 is een krachtige 1400W cirkelzaag met een extreem lichtgewicht ontwerp en een robuuste onderste beschermkap. De zaagcapaciteit van 63 mm biedt een breed scala aan zaagmogelijkheden. Om u een idee te geven, hij kan de meest gebruikte dieptes (van planken, balken enz.) met deze capaciteit eenvoudig aan. Het zaagblad kan dankzij de asvergrendeling snel gewisseld worden. Deze cirkelzaag heeft een ergonomische handgreep met softgrip voor optimale controle en werkcomfort. Voor een lange levensduur is deze cirkelzaag uitgerust met stofdichte kogellagers. Stofdichte kogellagers beschermen de zaag tegen stof om de levensduur van de zaag te verlengen. Voor schoner werken kunt u elke standaard stofzuiger op de geïntegreerde stofaansluiting aansluiten. De SKIL 1054 wordt geleverd met twee kwalitatief hoogwaardige zaagbladen met 18 hardmetalen tanden en een breedtegeleider voor hulp bij het recht zagen.
Specificaties
| Performance Level | BETROUWBARE PRESTATIES |
|---|---|
| Plug Type | Type C 2 Pin EU CEE 7/17 (Round) |
| Spanning/frequentie | 220-240V / 50-60 Hz |
| Ingangsvermogen | 1400 W |
| Zaagcapaciteit bij 45° | 48 mm |
| Zaagcapaciteit bij 90° | 63 mm |
| Max. Ø zaagblad | 190 mm |
| Min. Ø zaagblad | 184 mm |
| Voeding | Netstroom (stekker) |
| EAN | 8710364077533 |
| Order Number | F0151054AA |
| Warranty | 3 jaar garantie voor huishoudelijk gebruik |
| Geluidsdrukniveau | 95.0 dB |
| Geluidsvermogen | 106.0 dB |
| Onzekerheid geluidsdruk (K) | 3 dB |
| Trillingsniveau (zagen van metaal) | 4.0 m/s² |
| Trillingsniveau (zagen van hout) | 6.0 m/s² |
Verpakking bevat
- SKIL 1054 cirkelzaag
- Zaagblad met hardmetalen tanden (18 tanden, Ø 184 mm) (2x)
- Breedtegeleider
- Zeskantsleutel
- Gebruiksaanwijzing



































