Boorhamer

- Krachtig pneumatisch boorhamermechanisme om moeiteloos in beton te boren
- Boorhamer met 4 functies: 1. Klopboren; 2. Hamerstopmechanisme voor normale boor- en schroefklussen; 3. Rotatiestop voor licht beitelwerk; 4. Beitelen met vrije rotatie voor maximale bewegingsvrijheid
- SDS+ systeem voor snel en gemakkelijk verwisselen van boren
- Ergonomisch gevormde handgreep voor hoger gebruikscomfort en veiligheid
- Softgrip voor een comfortabel gebruik en optimale controle
- Variabele-snelheidsschakelaar met:- vergrendelknop voor continu gebruik- snelheidskeuzewiel voor de juiste snelheid voor elk project
- Veiligheidskoppeling voor bescherming ingeval het bit vastloopt
- Traploos verstelbare zijhandgreep met softgrip voor veilige bediening met twee handen
- Eenvoudig te verstellen diepteaanslag voor het instellen van de boordiepte bij het boren van blinde gaten
Scroll naar
- Product beschrijving
- Specificaties
- Reviews
- Documenten
Scroll naar
- Product beschrijving
- Specificaties
- Reviews
- Documenten
Product beschrijving
Pneumatische boorhamer met vier functies en variabele snelheid
De SKIL 1034 boorhamer met vier functies heeft een efficiënte 600W motor en een variabele vooraf instelbare snelheid met vergrendelknop voor optimale controle van al uw boorklussen in beton tot 20 mm. Het gereedschap heeft een hamermechanisme voor boren in beton, een hamerstopfunctie voor normale boor- en schroefklussen en een rotatiestopfunctie voor lichte beitelklussen. En niet in de laatste plaats kan met deze boorhamer met een vrij ronddraaiende beitel gewerkt worden. Met het ‘SDS+’ systeem kunnen accessoires snel en eenvoudig worden gewisseld. De stroeve softgrip en de verstelbare zijhandgreep maken een comfortabele bediening met twee handen mogelijk. Met de handige diepteaanslag kunt u de boordiepte voor blinde gaten instellen. De SKIL 1034 boormachine wordt geleverd in een stevige koffer met een set van drie ‘SDS+’ betonboren van 6, 8 en 10 mm en een 13 mm tandkransboorkop met ‘SDS+’ adapter.
Specificaties
| Performance Level | BETROUWBARE PRESTATIES |
|---|---|
| Max. slagfrequentie | 0-5800 IPM |
| Plug Type | Type C 2 Pin EU CEE 7/17 (Round) |
| Ingangsvermogen | 600 W |
| Boorcapaciteit in staal | 13 mm |
| Voeding | Netstroom (stekker) |
| Boorcapaciteit in hout | 30 mm |
| Boorcapaciteit in beton | 20 mm |
| Slagkracht | 1.3 J |
| EAN | 8710364070862 |
| Order Number | F0151034AE |
| Warranty | 3 jaar garantie voor huishoudelijk gebruik |
| Geluidsdrukniveau | 90 dB |
| Onzekerheid geluidsdruk (K) | 3 dB |
| Onzekerheid trillingen (K) | 1.5 m/s² |
| Geluidsvermogen | 101 dB |
| Trillingsniveau (beitelen) | 10.6 m/s² |
| Trillingsniveau (klopboren in beton) | 9.0 m/s² |
Verpakking bevat
- Zijhandgreep met softgrip
- Diepteaanslag
- Set van 3 SDS+ boorbits (6, 8, 10 mm)
- Stevige kunststof draagkoffer
- SDS+ tandkransboorkop (13 mm)

































