Dompelpomp (schoon water)

- Robuuste pomp voor draineren, uitpompen en overpompen van schoon of licht vervuild water
- Snel transport van grote hoeveelheden water, tot wel 6500 liter per uur
- De vlotterschakelaar schakelt de pomp automatisch in of uit, afhankelijk van het waterniveau
- Het schakelniveau kan worden afgesteld door de kabelhouder van de vlotterschakelaar
- De pomp pompt af tot een minimumdiepte van 5 mm
- De thermische beveiligingsschakelaar voorkomt overbelasting
- Slangen van verschillende grootte kunnen op de pomp worden aangesloten via de meegeleverde universele aansluiting
- Ergonomische, grote draaggreep voor comfortabel transport
- De tien meter lange netkabel maakt het mogelijk om de pomp op grote dieptes te gebruiken
Scroll naar
- Product beschrijving
- Specificaties
- Reviews
- Documenten
Scroll naar
- Product beschrijving
- Specificaties
- Reviews
- Documenten
Product beschrijving
Krachtige dompelpomp voor schoon water
De SKIL 0805 dompelpomp is het ideale gereedschap om zowel schoon als licht vervuild water uit bijvoorbeeld ondergelopen kelders of kleine zwembaden af te voeren, weg te pompen en te verplaatsen. Dankzij de hoge pompcapaciteit kan deze dompelpomp snel grote hoeveelheden water tot wel 6.500 liter per uur afvoeren. Afhankelijk van de klus kunt u de vlotterschakelaar handmatig of automatisch bedienen. De SKIL 0805 pompt af tot een minimumdiepte van 5 mm in de handmatige modus. Dit gereedschap heeft een universele slangaansluiting.
Praktische functies voor extra werkgemak
De vlotterschakelaar schakelt de pomp automatisch in of uit, afhankelijk van het waterniveau. U kunt het pompniveau gemakkelijk veranderen door de kabel van de vlotterschakelaar in de kabelhouder te verstellen. Dankzij het lichte ontwerp en de grote handgreep bovenop kan de dompelpomp eenvoudig gedragen worden. De 10 meter lange netkabel biedt extra werkvrijheid en maakt pompen op grote diepte mogelijk: de pomp kan in water met een maximale diepte van 7 meter gedompeld worden. Dit gereedschap wordt geleverd met een universele slangaansluiting. Hierop kunnen slangen van uiteenlopende afmetingen aangesloten worden, zodat het werkcomfort optimaal is.
Duurzaam, robuust en een lange levensduur
Uitgerust met een hoogwaardige inductiemotor is de SKIL 0805 een duurzaam, robuust gereedschap dat heel lang meegaat. Dankzij de hoge pompcapaciteit van 6.500 liter water per uur is dit gereedschap ideaal voor alle mogelijke afvoerklussen in zowel schoon als licht vervuild water. De SKIL 0805 kan water oppompen tot een maximale pomphoogte van wel 6 meter. De thermische overbelastingsbeveiliging voorkomt dat de dompelpomp droogloopt door automatisch de motor uit te schakelen als deze overbelast dreigt te raken.
Specificaties
| Performance Level | BETROUWBARE PRESTATIES |
|---|---|
| Spanning/frequentie | 230V / 50 Hz |
| Plug Type | Type F 2 Pin DE CEE 7/7 Waterproof (Schuko) |
| Ingangsvermogen | 300 W |
| Max. grootte vuildeeltjes | 5 mm |
| Max. vloeistoftemperatuur | 35 °C |
| Max. pompcapaciteit | 6500 l/h |
| Max. pomphoogte | 6 m |
| Max. dompeldiepte | 7 m |
| Min. waterniveau bij starten | 40 mm |
| Restdiepte water (ca.) | 5 mm |
| Voeding | Netstroom (stekker) |
| Warranty | 3 jaar garantie voor huishoudelijk gebruik |
| EAN | 8710364075799 |
| Order Number | F0150805AA |
| Snoerlengte | 10 m |
Verpakking bevat
- SKIL 0805 dompelpomp
- Universele slangaansluiting
- Gebruiksaanwijzing































