Grasmaaier

- Krachtige 1300W motor met riemaandrijving
- 'Easy Storage'-ontwerp: parkeervoet voor opbergen aan de muur en opvouwbare handgreep voor rechtop plaatsen
- Grote maaibreedte van 33 cm
- Softgrip-handgreep voor een betere grip en extra comfort tijdens het maaien
- Eenvoudige instelling van de maaihoogte via de twee wielassen (geen extra gereedschap nodig)
- Grote 30 l grasopvangbak voor continu doorwerken
- Ergonomische draaggreep en laag gewicht voor comfortabel transport
- Geïntegreerde snelstop-remfunctie
- Tegen roest beschermd snijmes
- Kabelbeveiliging om beschadiging van kabel of gereedschap te voorkomen
Scroll naar
- Product beschrijving
- Specificaties
- Reviews
- Documenten
Scroll naar
- Product beschrijving
- Specificaties
- Reviews
- Documenten
Product beschrijving
Krachtige grasmaaier met grote maaibreedte
De SKIL 0713 grasmaaier heeft een krachtige 1300W motor en een grote maaibreedte van 33 cm, zodat deze maaier ideaal is voor uw middelgrote stadstuin. Dankzij het exclusieve ‘Easy Storage’-ontwerp van SKIL neemt de SKIL 0713 grasmaaier na gebruik minder dan de helft van de ruimte in beslag als een gewone elektrische maaier.
Eenvoudige instelling van de maaihoogte
Met een maaibreedte van 33 cm is de SKIL 0713 bij uitstek geschikt voor het maaien van gras in kleine tot middelgrote stadstuinen. Voor een optimale maai-ervaring op alle soorten gazon kunt u de maaihoogte eenvoudig aanpassen aan de condities van uw gazon. De maaihoogte van de grasmaaier kan in drie standen van 20, 40 en 60 mm worden ingesteld. De maaihoogte kan eenvoudig worden ingesteld bij de wielassen zonder dat er gereedschap nodig is.
Praktische functies voor extra gebruiksgemak
De SKIL 0713 grasmaaier is snel en gemakkelijk in gebruik. De handgreep met softgrip biedt u optimaal comfort en controle en het lichte ontwerp en de grote handgreep bovenop het maaierdek zorgen voor eenvoudig dragen. Voor langer continu maaien wordt het gras opgevangen in een op de achterkant bevestigde grasopvangbak met een grote inhoud van 30 liter. De grasopvangbak kan eenvoudig en snel worden verwijderd om deze leeg te maken.
Handige ‘Easy Storage’-oplossing
Dit gereedschap maakt deel uit van de ‘Urban Series’, het SKIL assortiment van praktische, tijdbesparende tuingereedschappen. De ‘Urban Series’ gereedschappen zijn allemaal in het bezit van de exclusieve ‘Easy Storage’-oplossing van SKIL, wat betekent dat ze gemakkelijk kunnen worden opgeruimd en na gebruik bijna geen ruimte in beslag nemen. Deze grasmaaier heeft een handige parkeervoet, zodat hij ruimtebesparend rechtop tegen de muur kan worden opgeborgen.
Specificaties
| Performance Level | BETROUWBARE PRESTATIES |
|---|---|
| Warranty | 3 jaar garantie voor huishoudelijk gebruik |
| EAN | 8710364071869 |
| Order Number | F0150713AA |
| Plug Type | Type F 2 Pin DE CEE 7/7 (Schuko) |
| Gewicht (inclusief grasopvangbak) | 9.5 kg |
| Maaibreedte | 33 cm |
| Maaisysteem | Draaimes |
| Maaihoogte-instellingen | 3 |
| Voeding | Netstroom (stekker) |
| Maaihoogte | 20-40-60 mm |
| Ingangsvermogen | 1300 W |
| Inhoud grasopvangbak | 30 l |
| Spanning/frequentie | 220-240 V / 50-60 Hz |
| Geluidsdrukniveau | 71 dB |
| Onzekerheid trillingen (K) | 1.5 m/s² |
| Trillingsniveau | 1.7 m/s² |
| Geluidsvermogen | 91 dB |
| Onzekerheid geluidsdruk (K) | 2 dB |
Verpakking bevat
- Grasopvangbak
































