Brushless bosmaaier

Beperkte voorraad



- Digitale borstelloze motor: '50% meer vermogen¹, 45% sneller¹ en 10× langere levensduur
- Te gebruiken als bosmaaier of grastrimmer voor maximale veelzijdigheid in verschillende begroeiingen
- Ervaar een hoge maai-capaciteit; ideaal voor uitdagende taken zoals dicht gras, hardnekkig onkruid en dikke struiken
- Variabele snelheidsknop met veiligheidsslot
- 'Tap&Go'-draadtoevoer voor eenvoudig vrijkomen van extra draad tijdens het werken
- SKIL 'Twist Load™' laat u eenvoudig de draad plaatsen en draaien om te beginnen
- Softgrip-handgrepen en draagriem voor comfortabel gebruik
- De 0256 bosmaaier behaalt een snijcapaciteit van 330 m op basis van een 5.0Ah accu
- 'Easy Storage'-ontwerp voor ruimtebesparende en nette opslag van het gereedschap
- Meer dan 100 jaar betrouwbare SKIL-kwaliteit
- Beoordeeld met 4.7/5 sterren door 500+ klanten
- Voor 17:00 besteld = vandaag verzonden
Scroll naar
- Product beschrijving
- Specificaties
- Reviews
- Documenten
Scroll naar
- Product beschrijving
- Specificaties
- Reviews
- Documenten

Digitale borstelloze motoren
In het DNA van elk SKIL gereedschap zit de nieuwste spitstechnologie ingebakken. Onze compacte, digitale borstelloze motoren leveren extra vermogen, extra efficiëntie en een langere levensduur dan vergelijkbare borstelmotoren.
Ontdek Digitale borstelloze motorenKEEPCOOL™
Onze gepatenteerde 'KEEPCOOL™'-technologie voorkomt dat accu's oververhit raken en verbetert de prestaties van de accu.
Ontdek KEEPCOOL™

EASY STORAGE
Rommel belemmert de prestaties en daarom is al ons tuingereedschap ontworpen met een ruimtebesparende Easy Storage-oplossing.
Ontdek EASY STORAGEACTIVCELL™
Onze intelligente ACTIVCELL™ technologie monitort doorlopend de spanning, temperatuur en stroom van de accu en stuurt deze gegevens in realtime door naar het gereedschap.
Ontdek ACTIVCELL™


PWRCORE 20™ SERIEUZE KRACHT EN PRESTATIES.
De PWRCORE 20™ is de perfecte keuze voor grotere projecten. Dankzij de serieuze kracht en prestaties kun je elke taak met gemak aan.
Product beschrijving
Borstelloze snoerloze 2-in-1 bosmaaier
De 20V Max 0256 2-in-1 bosmaaier maakt deel uit van het SKIL XP-assortiment, een uitgebreid programma tuingereedschap voor gebruikers die slimme keuzes maken. Net als alle andere SKIL 20V accu gereedschappen wordt deze aangedreven door de toonaangevende PWRCORE 20™ accutechnologie. De borstelloze motor van de SKIL 0256 is sneller, krachtiger en gaat tot 10 keer langer mee dan een vergelijkbare motor met koolborstels. U kunt dit gereedschap gebruiken met twee accessoires: een metalen mes of een tweedraads trimmerspoelsysteem. Dit maakt het gereedschap geschikt voor het maaien van struiken, kreupelhout, braamstruiken of voor het trimmen van gras en onkruid onder struiken en op hellingen en randen die niet met een grasmaaier bereikbaar zijn. Dankzij het Tap&Go draadtoevoersysteem zorgt de SKIL 0256 met trimmerspoel voor een snelle en eenvoudige draadtoevoer wanneer nodig. U hoeft alleen de knop onder de spoel op de grond te drukken en de draad wordt automatisch verlengd. Deze accu bosmaaier heeft een softgrip fietshandgreep voor extra comfort. Daarnaast helpt de schouderriem om de controle te behouden door het gewicht te verdelen en de balans te optimaliseren. Dankzij het exclusieve Easy Storage-ontwerp van SKIL neemt dit gereedschap na gebruik minimale opslagruimte in.
PWRCORE 20™ toonaangevende batterijtechnologie voor het aandrijven van alle SKIL «20V Max»-gereedschappen
Het PWRCORE 20™-systeem bestaat uit toonaangevende geavanceerde accu- en opladertechnologie, plus innovatieve functies die u nergens anders vindt, zoals onze gepatenteerde KEEPCOOL™-accukoeltechnologie die de gebruiksduur met tot wel 25% verlengt en de levensduur van de accu verdubbelt. De gepatenteerde ACTIVCELL™-technologie garandeert maximale prestaties en optimale accubescherming. PWRCORE 20™-accu’s en laders zijn 100% compatibel en uitwisselbaar met alle SKIL PWRCORE 20™ elektrisch gereedschap en tuingereedschap voor ultieme flexibiliteit.
SKIL XP
Gebouwd op een erfenis van uitmuntendheid sinds 1924 is SKIL XP ontwikkeld voor tuiniers die slimme keuzes maken. Als het beste wat SKIL te bieden heeft, combineert SKIL XP uitzonderlijke prestaties, duurzaamheid, professionele functies en compacte ergonomie. Perfect uitgerust om serieuze tuinprojecten aan te pakken.
Specificaties
| Performance Level | UITZONDERLIJKE PRESTATIES |
|---|---|
| Krachtige strimmer | 94 |
| Geluidsdruk strimmer | 72 |
| Voeding | Accu (draadloos) |
| Spanning (V) | 20 V |
| Verstelbare handgreep | No |
| Product Series | XP |
| Borstelmaaier met geluidsdruk | 74 |
| Geluidsborstelmaaier | 96 |
| Onbelaste snelschaar | 6300 |
| Onbelast toerental (bosmaaier) | 6300 |
| Maaidiameter | 30/23 cm |
| Draadtoevoersysteem | Tap&Go |
| Draaddiameter | 2 mm |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Borstelloos | Ja |
| Warranty | 5 jaar gereedschapsgarantie voor huishoudelijk gebruik, 1 jaar gereedschapsgarantie voor professioneel gebruik |
| EAN | 4894863203007 |
| Order Number | GT1E0256CA |
Verpakking bevat
- SKIL 0256 bosmaaier
- Mesbeschermer
- 23 cm bosmaaiermes
- Snel te laden trimkop
- Schouderriem
- L-sleutel
- Dopsleutel
- 'Easy Storage'-haak
- Handleiding

































