„Brushless” akkus fúró




- Szénkefe nélküli motor: 15%-kal gyorsabb, 40%-kal erőteljesebb és 10x hosszabb ideig kitart
- Két fokozat: nagy fordulatszám a fúráshoz és nagy nyomaték a nehéz csavarozáshoz
- 13 mm-es, egyhüvelyű, fém gyorstokmány
- Automatikus tengelyzár a gyors és egyszerű tartozékcseréhez
- 17 nyomatékbeállítás a pontos csavarozáshoz + teljes tengelyrögzítés fúráskor
- A változtatható fordulatszám lágy indítást és maximális irányíthatóságot biztosít – bármikor
- LED-lámpa a munkadarab jobb megvilágításáért és a gyengén megvilágított helyeken való kényelmes munkavégzésért
- Lítium-ionos technológia: nincs memóriaeffektus, nincs önkisülés és mindig használatra kész
- Ergonomikus kialakítás és puha markolat az optimális kényelem és irányítás érdekében
- Övcsat az egyszerű hordozáshoz

KEEPCOOL™ TECHNOLÓGIA
Szabadalmazott KEEPCOOL™ technológiánk megakadályozza az akkumulátorok túlmelegedését és javítja az akkumulátor teljesítményét.
Fedezze fel KEEPCOOL™ TECHNOLÓGIAKompakt kefe nélküli termékcsalád
A SKIL kompakt kefe nélküli szerszámcsaládjának köszönhetően a nehezen hozzáférhető szűk helyek elérése, a fej fölött végzett munka vagy a hosszabb ideig tartó munkavégzés többé nem jelent problémát. Ezek a szerszámok rendkívül kompaktak, és a nagy teljesítmény, a tartósság és a páratlan kényelem kombinációját kínálják.
Fedezze fel Kompakt kefe nélküli termékcsalád

ACTIVCELL™
Intelligens ACTIVCELL™ technológiánk folyamatosan figyeli az akkumulátor feszültségét, hőmérsékletét és áramát, és ezeket az információkat valós időben továbbítja a szerszámgépnek.
Fedezze fel ACTIVCELL™

PWRCORE 20™ KOMOLY ERŐ ÉS TELJESÍTMÉNY.
A PWRCORE 20™ tökéletes választás nagyobb projektekhez. A komoly erő és teljesítmény lehetővé teszi, hogy minden feladatot könnyedén elvégezzen.
Termékleírás
Robusztus, szénkefe nélküli, lítium-ion akkus, kétfokozatú fúró
A „20V Max” (18 V-os) SKIL 3060 akkus fúró minden igényt kielégít, legyen szó a legnehezebb csavarozási feladatokról vagy éppen fa és fém fúrásáról. A szénkefe nélküli motor gyorsabb, erősebb és 10-szer hosszabb az élettartama a hasonló szénkefés motorénál. Két fokozata használható a gyors fúráshoz, illetve a nehéz csavarozáshoz. A 17+1 nyomatékbeállítás pontos munkát tesz lehetővé: a csavarozáshoz 17 fokozat, a fúráshoz további egy fokozat áll rendelkezésre. A tartozékok könnyedén cserélhetők az automatikus tengelyzárral rendelkező, 13 mm-es, egyhüvelyű, fém gyorstokmánynak köszönhetően. Ebben a sokoldalú szerszámban valóban mindent megtalál, amire szüksége van: megbízható lítium-ionos akkumulátortechnológia, szabályozható fordulatszám az irányításhoz, LED-lámpa a munkadarab jó láthatóságáért. Végül, de nem utolsósorban, a szerszám ergonomikus kialakítása és puha markolata kiemelkedően kényelmes munkavégzést biztosít. A SKIL 3060 HA szerszámot tartós hordtáskában, két „20V Max” (18 V-os) 2,5 Ah „Keep Cool™” akkumulátorral, gyorstöltővel, kétvégű csavarozóbittel és övcsattal szállítjuk.
A „PWRCORE 20™” az ágazatban a vezető akkumulátortechnológia, a SKIL „20V Max” kéziszerszámok energiaellátásához
A „PWRCORE 20™” rendszer az iparágban vezető, fejlett akkumulátor- és töltőtechnológiával működik, plusz innovatív jellemzőkkel is rendelkezik, amelyekkel máshol nem találkozhat, például a szabadalmaztatott „KEEPCOOL™” akkumulátorhűtési technológiával, amely a működési időt 25%-kal növeli és az akkumulátor élettartamát a duplájára növeli. A szabadalmaztatott „ACTIVCELL™” technológia pedig biztosítja a maximális teljesítményt és optimális akkumulátorvédelmet. A „PWRCORE 20™” akkumulátorok és töltők 100%-ban kompatibilisek és egymás közt cserélhetők az összes SKIL „PWRCORE 20™” elektromos kéziszerszám és kerti szerszám körében, a lehető legnagyobb rugalmasságot biztosítva.
Műszaki adatok
| Performance Level | NAGY TELJESÍTMÉNY |
|---|---|
| Áramforrás | Egyenáram |
| Csavarozókapacitás | 13 mm |
| Tokmány befogási kapacitása | 13 mm |
| Fúrókapacitás acélban | 13 mm |
| Fúrókapacitás fában | 50 mm |
| Két mechanikus sebesség | Igen |
| Kemény kötés max. nyomatéka | 60 Nm |
| Akkumulátorcellák | Lítium-ion |
| Akkumulátorkapacitás | 2.5 Ah |
| Nettó tömeg akkumulátor nélkül | 0.97 kg |
| Nettó tömeg akkumulátorral | 1.4 kg |
| Töltési áramerősség | 2.4 A |
| EAN | 8719643003218 |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Szénkefe nélküli | Igen |
| Állítható sebességkapcsoló | Nem |
| Warranty | 3 év garancia háztartási használatra |
| LED-lámpa | Igen |
| Hangnyomás | 78 dB |
| Zajkibocsájtás pontatlansága (K) | 5 dB |
| Rezgés pontatlansága (K) | 1.5 m/s² |
| Vibrációs szint | < 2.5 m/s² |
| Hangteljesítmény | 89 dB |
| Töltési idő | 1.25 h |
A csomag tartalma
- SKIL 3060 szénkefe nélküli akkus fúró
- 20V Max” 2,5 Ah „KEEPCOOL™” Li-Ion akkumulátor (2x)
- Töltő (3122 AA)
- Hordtáska
- Kétvégű csavarozóbit
- Övcsat
- Használati utasítás
Elérhető dokumentumok ehhez az eszközhöz

































