

KEEPCOOL™ TECHNOLÓGIA
Szabadalmazott KEEPCOOL™ technológiánk megakadályozza az akkumulátorok túlmelegedését és javítja az akkumulátor teljesítményét.
Fedezze fel KEEPCOOL™ TECHNOLÓGIAKompakt kefe nélküli termékcsalád
A SKIL kompakt kefe nélküli szerszámcsaládjának köszönhetően a nehezen hozzáférhető szűk helyek elérése, a fej fölött végzett munka vagy a hosszabb ideig tartó munkavégzés többé nem jelent problémát. Ezek a szerszámok rendkívül kompaktak, és a nagy teljesítmény, a tartósság és a páratlan kényelem kombinációját kínálják.
Fedezze fel Kompakt kefe nélküli termékcsalád

ACTIVCELL™
Intelligens ACTIVCELL™ technológiánk folyamatosan figyeli az akkumulátor feszültségét, hőmérsékletét és áramát, és ezeket az információkat valós időben továbbítja a szerszámgépnek.
Fedezze fel ACTIVCELL™

PWRCORE 20™ KOMOLY ERŐ ÉS TELJESÍTMÉNY.
A PWRCORE 20™ tökéletes választás nagyobb projektekhez. A komoly erő és teljesítmény lehetővé teszi, hogy minden feladatot könnyedén elvégezzen.
Termékleírás
Műszaki adatok
| Performance Level | NAGY TELJESÍTMÉNY |
|---|---|
| Áramforrás | Egyenáram |
| Csavarozókapacitás | 10 mm |
| Tokmány befogási kapacitása | 13 mm |
| Fúrókapacitás acélban | 13 mm |
| Fúrókapacitás fában | 50 mm |
| Két mechanikus sebesség | Igen |
| Kemény kötés max. nyomatéka | 60 Nm |
| Nettó tömeg akkumulátor nélkül | 1 kg |
| EAN | 8719643003195 |
| Order Number | DD1E3060CA |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Szénkefe nélküli | Igen |
| Állítható sebességkapcsoló | Igen |
| LED-lámpa | Igen |
| Hangnyomás | 78 dB |
| Zajkibocsájtás pontatlansága (K) | 5 dB |
| Rezgés pontatlansága (K) | 1.5 m/s² |
| Vibrációs szint | < 2.5 m/s² |
| Hangteljesítmény | 89 dB |
A csomag tartalma
Elérhető dokumentumok ehhez az eszközhöz







































