Akumulatorska kružna pila „Brushless“


- Akumulatorska tehnologija „Keep Cool™“ jamči 25 % dulje vrijeme rada i 2 x dulji vijek trajanja
- Motor bez četkica: brži, snažniji i dugovječniji
- Kompaktan dizajn i malena težina za optimalnu kontrolu i navođenje
- Maksimalna dubina rezanja od 42 mm pri 90° i 30 mm pri 45°
- Miran početak rada s postupnim ubrzavanjem do maksimalne brzine, bez trzaja
- Električna kočnica jamči veću udobnost i omogućuje brži rad
- LED svjetlo osvjetljava liniju reza za bolju vidljivost radnog dijela
- Funkcija puhanja održava liniju rezanja čistom i jednostavnom za praćenje
- Kuglični ležajevi zaštićeni od prašine koji jamče dodatnu izdržljivost
- Blokada vretena za jednostavnu izmjenu listova pile
- Sigurnosni prekidač sprječava nehotično pokretanje
- Integriran priključak usisavača

KEEPCOOL™
Našom se patentiranom tehnologijom KEEPCOOL™ sprečava pregrijavanje baterija i poboljšava njihova izvedba.
Otkrijte KEEPCOOL™PWRASSIST
Nema potrebe ograničiti svoje baterije SKIL samo na električne alate tvrtke SKIL. Naša baterija PWRASSIST™ i USB adapter PWRASSIST™ omogućuju Vam punjenje telefona i tableta u pokretu.
Otkrijte PWRASSIST


PWRCORE 12™ VELIKA SNAGA. KOMPAKTAN DIZAJN.
PWRCORE 12™ pruža laganu snagu, savršenu za rad iznad glave ili u uskim prostorima. Iskusite jednostavnost samostalnog rukovanja.
Opis proizvoda
Kompaktna akumulatorska kružna pila bez četkica za optimalnu kontrolu
Akumulatorska kružna pila bez četkica od 12 V, SKIL 2550, idealna je za precizno rezanje do dubine od 41 mm. Kompaktan dizajn i malena težina jamče optimalnu kontrolu i navođenje tijekom piljenja i rezanja. Motor bez četkica brži je, snažniji i traje 10 puta dulje od sličnih motora s četkicama. Dobra vidljivost pri radu zajamčena je zahvaljujući LED svjetlu. Druge praktične značajke uključuju električnu kočnicu za veću udobnost pri radu i blokadu vretena za jednostavnu izmjenu listova pile. Za osiguranje dugovječnosti ova je kružna pila opremljena s kugličnim ležajevima koji ne propuštaju prašinu. Kuglični ležajevi koji ne propuštaju prašinu štite pilu od prašine kako bi se produljio njen vijek trajanja. Osim toga, ova kružna pila ima ugrađen priključak za usisavač za čišći rad. SKIL 2550 CA isporučuje se s listom pile s 18 zubaca od tvrdog metala i paralelnom vodilicom. Akumulator nije priložen.
Dulje vrijeme rada i dulji vijek trajanja akumulatora
Ovaj alat dio je sustava SKIL „PWRCore 12™“. S kompaktnim paketima litij-ionskih akumulatora od 12 V zajamčena je optimalna fleksibilnost jer akumulatori „PWRCore 12™“ mogu pogoniti sve alate „PWRCore“ od 12 V. Alati „PWRCore 12™“ dostupni su sa i bez akumulatora, što vam pruža fleksibilnost dodavanja više alata svom asortimanu bez obveze kupnje novih akumulatora i punjača. Akumulator sadrži i tehnologiju akumulatora „Keep Cool™“, naš najbolji izum ikad. „Keep Cool™“ hladi ćelije akumulatora i sprječava njihovo pregrijavanje, čime se vrijeme rada povećava za do 25 %, a vijek trajanja akumulatora se udvostručuje!
Specifikacije
| Performance Level | VELIKE PERFORMANSE |
|---|---|
| Neto težina bez akumulatora | 2.2 kg |
| List pile Ø | 140 mm |
| Kapacitet rezanja pri 90° | 42 mm |
| Kapacitet rezanja pri 45° | 30 mm |
| Izvor napajanja | Istosmjerna struja |
| Broj okretaja bez opterećenja | 4200 |
| Power Platform | PWRCORE12 |
| Bez četkica | Da |
| Warranty | 5 godina jamstva za alat za kućnu uporabu, 1 godina jamstva za alat za profesionalnu uporabu |
| LED svjetlo | Da |
| EAN | 8719643004079 |
| Order Number | SW1E2550CA |
| Ø vretena | 10 mm |
| Tlak zvuka | 92.5 dB |
| Neodređenost vibracija (K) | 1.5 m/s² |
| Snaga zvuka | 103.5 dB |
| Nesigurnost (K) | 3.0 dB |
| Razina vibracija (rezanje drva) | 2.9 m/s² |
| Napon | 12 V |
Pakiranje sadrži
- Akumulatorska kružna pila bez četkica SKIL 2550
- List pile sa zupcima od tvrdog metala (18 zubaca, Ø 140 mm, za drvo)
- Paralelna vodilica
- Prihvat alata
- Korisnički priručnik
Dostupni dokumenti za ovaj alat








































