2730 AA
Punjač od 12 V
<ul id="BVSEOSDK_meta" style="display:none !important;">
<li data-bvseo="sdk">bvseo_sdk, p_sdk, 3.2.1</li>
<li data-bvseo="sp_mt">CLOUD, getAggregateRating, 111.7ms</li>
<li data-bvseo="ct_st">REVIEWS, PRODUCT</li>
<li data-bvseo="ms">bvseo-msg: HTTP status code of 404 was returned;</li>
</ul>

calcActive())" :class="{'pt-5 h-[132px]': fullscreen && images.length > 1 }">

Nedostupno u ovoj zemlji
Opis proizvoda
Ovaj punjač akumulatora od 12 V puni do kraja vaše akumulatore 2,0 Ah „Keep Cool™“ u roku 1 sata, a vaše akumulatore 4,0 Ah „Keep Cool™“ u roku od dva sata.
Specifikacije
| Performance Level | VELIKE PERFORMANSE |
|---|---|
| Plug Type | Type C 2 Pin EU CEE 7/16 (Flat) |
| Dvije mehaničke brzine | Ne |
| Izlazni napon | 12 V |
| Ulazni napon | 220-240/50-60Hz V |
| Za modele | Svi 'PWRCORE 12™' alati |
| Pakirano po | 1 |
| Jakost struje punjenja | 2.4 A |
| EAN | 8719643004277 |
| Order Number | CR1E2730AA |
| Power Platform | PWRCORE12 |
| Bez četkica | Ne |
| Prekidač za prilagođivanje brzine | Ne |
| Warranty | 3 godine jamstva za kućnu uporabu |
Pakiranje sadrži
- Punjač od 12 V (2,4 A)
- Korisnički priručnik
<ul id="BVSEOSDK_meta" style="display:none !important;">
<li data-bvseo="sdk">bvseo_sdk, p_sdk, 3.2.1</li>
<li data-bvseo="sp_mt">CLOUD, getReviews, 4.97ms</li>
<li data-bvseo="ct_st">REVIEWS, PRODUCT</li>
<li data-bvseo="ms">bvseo-msg: HTTP status code of 404 was returned; HTTP status code of 404 was returned;</li>
</ul>
Dostupni dokumenti za ovaj alat
































