Безщітковий («Brushless») акумуляторний тример




- Цифровий безщітковий двигун: Більше потужності, більше ефективності та в 10 разів довший термін служби
- Ширина різання 35 см для швидшого та ефективнішого підстригання
- SKIL «Twist Load™» дозволяє просто вставити ліску і скрутити, щоб почати роботу
- Подача подвійної ліски шляхом удару об землю спеціальної кнопки-виступу, щоб у разі потреби під час роботи подовжити ліску
- Ріжуча система з двома лісками для швидкого підстригання з відмінними результатами
- Курок з регулюванням швидкості для оптимального контролю
- Ручка зі швидким регулюванням для оптимального балансу та комфортної роботи
- Літій-іонна технологія виготовлення акумуляторних батарей: відсутність ефекту пам'яті та саморозряду і постійна готовність до використання


PWRCORE 40™ Незупинна сила для вашого саду.
PWRCORE 40™ забезпечує необхідну потужність для складної садової роботи, поєднуючи високу продуктивність із зручністю тихої та надійної акумуляторної технології.
Опис продукту
Безщітковий акумуляторний тример з функцією «Twist Load»
«40V Max» SKIL 0280 – безщітковий акумуляторний тример з великою шириною різання 35 см для легкого підстригання жорсткої трави та бур'янів. Як і всі інші акумуляторні садові інструменти SKIL «40V Max», ця модель живиться від акумуляторів і зарядних пристроїв, виготовлених за провідною в цій галузі передовою технологією «PWRCORE 40™». Цифровий безщітковий двигун забезпечує більшу потужність, більшу ефективність і в 10 разів довший термін служби, ніж аналогічний щітковий двигун. Функція SKIL «Twist Load» дозволяє просто вставити ліску і скрутити, щоб почати роботу. Лісковий тример чудово збалансований завдяки своїй системі підстригання двома лісками, що забезпечує швидкі та точні результати підстригання. Цей пристрій також має подачу подвійної ліски шляхом удару об землю спеціальної кнопки-виступу, щоб у разі потреби під час роботи подовжити ліску. Загалом, цей універсальний садовий інструмент дійсно пропонує все, що вам потрібно: надійна технологія літій-іонного акумулятора, регульована швидкість для повного контролю та ручка із швидким регулюванням забезпечують додатковий комфорт під час роботи. SKIL 0280 CA поставляється з котушкою. Акумулятор і зарядний пристрій не входять до комплекту.
Найкраща в галузі передова технологія виготовлення акумуляторів «PWRCORE 40™» для живлення всіх інструментів SKIL «40V Max»
Система «PWRCORE 40™» складається з передових у цій галузі технологій акумуляторів і зарядних пристроїв, а також інноваційних функцій, які ви не знайдете більше ніде, наприклад, з нашої запатентованої технології охолодження акумуляторів «KEEPCOOL™», яка збільшує час роботи до 25 % і подвоює термін служби акумулятора. А запатентована технологія «ACTIVCELL™» гарантує максимальну продуктивність і оптимальний захист акумулятора. Акумулятори та зарядні пристрої «PWRCORE 40™» на 100 % сумісні та взаємозамінні з усіма садовими інструментами SKIL «PWRCORE 40™», що забезпечує максимальну гнучкість. Завдяки живленню з використанням літій-іонної технології SKIL «PWRCORE 40™», садові інструменти «40V Max» забезпечують вражаючу продуктивність і довговічність, не потребуючи при цьому бензину.
Технічні характеристики
| Performance Level | ПРОГРЕСИВНА ПРОДУКТИВНІСТЬ |
|---|---|
| Джерело живлення | Постійний струм |
| Вага без акумулятора | 3 kg |
| Тип акумулятора | Літій-іонна |
| Швидкість холостого ходу | 4800-6000 |
| Система скошування | Подвійна ліска |
| Напруга | 40 V Max |
| Діаметр скошування | 35 cm |
| Діаметр ліски | 2 mm |
| Система подачі ліски | Функція «Twist Load» |
| Power Platform | PWRCORE40 |
| Warranty | 5 років гарантії на інструмент для побутового використання, 1 рік гарантії на інструмент для професійного використання |
| EAN | 4894863200662 |
| Order Number | GT1E0280CA |
| Звуковий тиск | 75 dB |
| Стандартне відхилення | 2.5 dB |
| Акустична потужність | 88 dB |
| Стандартне відхилення | < 2.5 dB |
Упаковка містить
- Акумуляторний безщітковий тример SKIL 0280
- Котушка
- Інструкція з експлуатації
Доступні документи для цього інструменту































