Акумуляторний безщітковий ударний дриль




- Цифровий безщітковий двигун: Більше потужності, більше ефективності та в 10 разів довший термін служби
- 3 функції: загвинчування, свердління та ударне свердління
- Ударний режим для свердління в цегляній кладці
- Дві передачі: висока швидкість для свердління та високий крутний момент для міцного загвинчування
- Високий крутний момент для легкого свердління та загвинчування
- Автоматичний шпиндельний замок забезпечує швидку та легку заміну приладдя
- 13 мм патрон із храповиком без ключа для оптимального зусилля затискання біта
- 17 налаштувань крутного моменту для точного загвинчування плюс 1 налаштування для звичайного свердління та 1 для ударного свердління
- Регулятор швидкості забезпечує плавний пуск та постійний повний контроль
- Світлодіодний ліхтар для кращої видимості заготовки та комфортнішої роботи в умовах недостатнього освітлення
- Ергономічний дизайн з м'яким покриттям місця хвату для оптимальної зручності в роботі та управління
- Літій-іонна технологія виготовлення акумуляторних батарей: відсутність ефекту пам'яті та саморозряду і постійна готовність до використання


PWRCORE 20™ СЕРЙОЗНА ПОТУЖНІСТЬ І ПРОДУКТИВНІСТЬ.
PWRCORE 20™ — ідеальний вибір для більших проєктів. Завдяки серйозній потужності та продуктивності ви зможете легко впоратися з будь-яким завданням.
Опис продукту
Акумуляторний безщітковий ударний дриль для загвинчування, свердління та ударного свердління
SKIL 3021 «20V Max»– високопродуктивний ударний дриль, який ідеально підходить для повсякденного свердління. Він входить в асортимент безщіткових інструментів SKIL, що пропонує неперевершене співвідношення ціни та якості. Наш безщітковий двигун швидший, потужніший і працює в 10разів довше, ніж звичайний щітковий двигун. Як і всі інші акумуляторні інструменти SKIL «20V Max», ця модель живиться від акумуляторів і зарядних пристроїв, виготовлених за провідною в цій галузі технологією «PWRCORE 20™».
SKIL 3021 ідеально підходить для свердління деревини, металу і навіть цегляної кладки, а також для найскладніших робіт із загвинчування. Інструмент має дві передачі, які можна використовувати як для швидкого свердління, так і для свердління й загвинчування в твердих матеріалах. 17 налаштувань крутного моменту забезпечують високу точність загвинчування, а також додаткові налаштування для звичайного та ударного свердління. 13-мм затискний патрон з храповиком без ключа забезпечує оптимальну міцність затискання насадки, а автоматичний шпиндельний замок дозволяє легко змінювати приладдя. У цьому універсальному інструменті використовується надійна технологія літій-іонного акумулятора, регулятор швидкості уможливлює повний контроль, а світлодіодний ліхтар забезпечує оптимальний огляд вашого місця роботи. І останнє, але не менш важливе: ергономічний дизайн і м'яке покриття рукоятки інструмента забезпечують додатковий комфорт під час роботи.
Асортимент безщіткових інструментів SKIL з передовою електронікою забезпечує неперевершене співвідношення ціни та якості
SKIL пропонує повний асортимент високопродуктивних безщіткових електроінструментів для виконання повсякденних завдань. Серед найкращих виробів на ринку наші безщіткові інструменти вирізняються неперевершеним співвідношенням ціни та якості. У середньому вони забезпечують на 45% більшу потужність і дозволяють виконувати завдання на 55% швидше, ніж інструменти зі звичайним щітковим двигуном. Не менш важливо, що термін служби безщіткових двигунів SKIL у 10 разів довший, ніж у звичайних двигунів, що робить їх економічно вигідним та екологічним вибором.
Довговічність цих безщіткових двигунів підтверджується 5-річною гарантією на інструмент, що підкреслює прихильність SKIL до забезпечення високої якості. Крім того, керування безщітковими двигунами SKIL здійснюється за допомогою сучасної електроніки, завдяки чому вони працюють краще, ніж багато інших безщіткових інструментів, представлених на ринку.
Найкраща в галузі передова технологія виготовлення акумуляторів «PWRCORE 20™» для живлення всіх інструментів SKIL «20V Max»
Система «PWRCORE 20™» складається з передових у цій галузі технологій акумуляторів і зарядних пристроїв, а також інноваційних функцій, які ви не знайдете більше ніде, наприклад, з нашої запатентованої технології охолодження акумуляторів «KEEPCOOL™», яка збільшує час роботи до 25% і подвоює термін служби акумулятора. А запатентована технологія «ACTIVCELL™» гарантує максимальну продуктивність і оптимальний захист акумулятора. Акумулятори та зарядні пристрої «PWRCORE 20™» на 100% сумісні та взаємозамінні з усіма електроінструментами та садовими інструментами SKIL «PWRCORE 20™», що забезпечує максимальну гнучкість.
SKIL 3021 HA постачається в кейсі для зберігання з двома акумуляторами KEEPCOOL™ ємністю 2,0А·год, 1-годинним зарядним пристроєм і двосторонньою насадкою шуруповерта.
Технічні характеристики
| Performance Level | ПОТУЖНА ПРОДУКТИВНІСТЬ |
|---|---|
| Джерело живлення | Постійний струм |
| Діаметр свердління в цегляній кладці | 13 mm |
| Два режими швидкості | Ні |
| Діаметр свердління в дереві | 45 mm |
| Діаметр свердління в сталі | 13 mm |
| Макс. внутрішній діаметр затискного патрона | 13 mm |
| Закручування гвинтів | 10 mm |
| Кількість положень муфти крутного моменту | 17+1+1 |
| Тип затискного патрона | Single-sleeve keyless w/ lock |
| Ємність акумулятора | 2.0 Ah |
| Кількість акумуляторів | 2 |
| Charge current | 2.4 A |
| Швидкість холостого ходу | 0-450/0-1700 |
| Макс. обертальний момент жорсткого з'єднання | 55 Nm |
| Тип акумулятора | Літій-іонна |
| Макс. частота ударів | 0-6750/0-25500 IPM |
| Напруга | 20 V |
| Вага без акумулятора | 0.92 kg |
| LED Підсвітка | Так |
| Регулятор швидкості | Ні |
| Warranty | 5 років гарантії на інструмент для побутового використання, 1 рік гарантії на інструмент для професійного використання |
| Безщітковий | Так |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| EAN | 4894863201683 |
| Order Number | CD1E3021HA |
| Час зарядки | 1 h |
Упаковка містить
- Акумуляторний безщітковий ударний дриль SKIL 3021
- 2 акумулятори Li-Ion 2,0 А·год «PWRCORE 20™» (3107)
- Зарядний пристрій 2,4 А (3122)
- Кейс для зберігання
- Двостороння насадка шуруповерта
- Інструкція з експлуатації
Доступні документи для цього інструменту
































