Akülü delme/vidalama makinesi

- Працюйте довше: використовуйте акумулятор або кабель
- Потужний «Hybrid Power 16 V Max» (14,4 В), літій-іонний акумуляторний дриль для оптимальної свободи руху з акумулятором
- Щоб працювати на більшій відстані, просто під'єднайте шнур довжиною 6 метрів
- Коли під'єднано шнур, батарея заряджається, якщо тільки не вмикаєте інструмент для роботи
- Індикатор рівня заряду батареї повідомить, коли підключати шнур до інструмента
- Унікальний процес заряджання робить непотрібною необхідність мати другу батарею
- Зручна котушка для зберігання шнура довжиною 6 метрів
- Швидкозатискний патрон для швидкої і легкої зміни приладдя
- Дві механічні швидкості, висока швидкість для свердлильних робіт та великий крутний момент для загвинчування шурупів у твердий матеріал
- Регулятор сили VariTorque на 17 положень для точного вкручування, а також положення із повною фіксацією для свердління
- Літієво-іонна технологія: без ефекту пам'яті, самовільного розряджання, проте постійна готовність до роботи
- Регулятор швидкості для плавного пуску та постійного повного контролю
- Електронна система гальмування для запобігання надмірному затягуванню гвинтів та забезпечення швидкого та більш ефективного виконання роботи
Опис продукту
Працюйте довше завдяки системі SKIL «Hybrid Power»
На перший погляд SKIL 2461 «Hybrid Power 16 V Max» (14,4В) - звичайний дриль з літій-іонним акумулятором, але це не зовсім так. Цей інструмент має всі функції, притаманні будь-якому іншому акумуляторному дрилю, але тепер можна працювати довше завдяки інноваційній системі SKIL «Hybrid Power». Індикатор рівня заряду батареї повідомить, коли підключати шнур до інструмента. Коли під'єднано шнур, батарея заряджається, якщо ви не вмикаєте інструмент для роботи.
Система «Hybrid Power» дозволяє довше працювати
То як саме працює інноваційна система «Hybrid Power»? Кожна секунда, коли не вмикаєте інструмент, використовується, щоб заряджати акумуляторну батарею. Добре відомо, що жодний майстер не використовує інструмент безперервно. Завжди доводиться робити паузи під час роботи, наприклад, щоб взяти новий шуруп або щоб встановити шуруп на заготовку. Також роблять перерви, щоб приготувати наступну частину заготовки або щоб міняти насадки для загвинчування. Якщо використовувати такі паузи, щоб заряджати акумуляторну батарею, можна зразу ж працювати довше.
Забули зарядити акумуляторну батарею?
Наприклад, уявіть собі, що ви залишили на зберігання свій акумуляторний дриль деякий час тому, проте забули повністю дозарядити акумуляторну батарею. Це означає, що ви змушені розпочинати свою роботу з напіврозрядженою батареєю і виявляється, що заряду недостатньо, щоб завершити роботу. Знайома ситуація? На щастя, тепер можна працювати довше завдяки системі SKIL «Hybrid Power». Шнур довжиною 6 метрів забезпечує достатню свободу для роботи. А комфортна котушка, що є в комплекті, дозволяє зручно зберігати шнур.
Найкращий час роботи акумулятора у своєму класі
Незалежний випробувальний інститут порівняв продуктивність SKIL «Hybrid Power» 2461 з продуктивністю двох інших добре відомих акумуляторних дрилів. Результати демонструють надзвичайні переваги: з SKIL 2461 можна загвинтити принаймні на 184% більше гвинтів, ніж з інструментами конкурентів, а фактично навіть більше. Хоча у SKIL «Hybrid Power» 2461 все ще було достатньо заряду акумулятора, тест було припинено у цей момент. Але найголовніше, це означає, що можна продовжувати і працювати довше!
Зручні функції для додаткового комфорту роботи
Цей акумуляторний дриль оснащений потужною акумуляторною батареєю з ємністю 1,5А•год. Муфта VariTorque з 17+1 положеннями забезпечує точне загвинчування завдяки 17 налаштуванням та ще одному додатковому налаштуванню для свердлильних робіт. Користувачеві забезпечується повний контроль під час роботи завдяки регульованій функції швидкості та електронним гальмам. Інші зручні особливості, такі як використання надійної технології літій-іонних акумуляторних батарей та швидкозатискного патрона 10мм для швидкої і легкої заміни приладдя підвищують комфорт під час роботи. Завдяки світлодіодному ліхтарику гарантується добра видимість вашої роботи.
Технічні характеристики
| Performance Level | НАДІЙНІ РЕЗУЛЬТАТИ |
|---|---|
| Джерело живлення | Постійний струм |
| Plug Type | Type C 2 Pin EU CEE 7/16 (Flat) |
| Кількість положень муфти крутного моменту | 17 + 1 |
| Закручування гвинтів | 8 mm |
| Макс. внутрішній діаметр затискного патрона | 10 mm |
| Діаметр свердління в сталі | 10 mm |
| Діаметр свердління в дереві | 30 mm |
| Два режими швидкості | Так |
| Тип затискного патрона | Double-sleeve keyless |
| Напруга | 14.4 V |
| Макс. обертальний момент жорсткого з'єднання | 38 Nm |
| Швидкість холостого ходу | 0-400/0-1500 |
| Електрична напруга/частота (зарядний пристрій) | 220-240V/50-60Hz |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятора | 1.5 Ah |
| Вага з акумулятором | 1.2 kg |
| EAN | 8710364077861 |
| Order Number | F0152461LA |
| Безщітковий | Ні |
| Регулятор швидкості | Так |
| Warranty | 3 роки гарантії для побутового використання |
| LED Підсвітка | Так |
| Звуковий тиск | < 70 dB |
| Стандартне відхилення | 3 dB |
| Стандартне відхилення | 1.5 m/s² |
| Рівень вібрації (свердління в металі) | 3.9 m/s² |
| Рівень вібрації (загвинчування) | 0.6 m/s² |
| Час зарядки | 1.5 h |
Упаковка містить
- Акумуляторний дриль SKIL 2461
- Вбудований літій-іонний акумулятор «16V Max» (14,4 В), 1,5 А•год
- Зарядний пристрій з довжиною шнура 6 м
- Інструкція з експлуатації
Доступні документи для цього інструменту

































