Акумуляторна кутова шліфувальна машина



- Потужна акумуляторна кутова шліфувальна машина «20V Max» (18 В) для легкого та контрольованого шліфування або різання
- У разі встановлення акумулятора з увімкненим вимикачем захист від повторного запуску гарантує, що інструмент не запуститься автоматично
- Плавний пуск для поступового збільшення швидкості, що запобігає виникненню віддачі
- Три положення бічної ручки для оптимального контролю над інструментом
- Захисний щиток із системою фіксації «Clic» можна за лічені секунди відрегулювати для будь-яких умов роботи
- Легкість у використанні завдяки легкій та компактній конструкції
- Шпиндельний замок для легкої зміни приладдя
- Інтегроване сховище для ключів у бічній ручці
- Літій-іонна технологія виготовлення акумуляторних батарей: відсутність ефекту пам'яті та саморозряду і постійна готовність до використання
- Запатентований індикатор рівня заряду батареї зручно відображає рівень заряду акумулятора
- М'яке покриття та ергономічний розмір ручки забезпечують зручність при роботі


PWRCORE 20™ СЕРЙОЗНА ПОТУЖНІСТЬ І ПРОДУКТИВНІСТЬ.
PWRCORE 20™ — ідеальний вибір для більших проєктів. Завдяки серйозній потужності та продуктивності ви зможете легко впоратися з будь-яким завданням.
Опис продукту
«20V Max» (18 В) SKIL 3920 – потужна акумуляторна кутова шліфувальна машина, сумісна з дисками 115 мм. Цей інструмент ідеально підходить для легкого та контрольованого шліфування та різання. Система «Clic» дозволяє легко налаштувати захисний щиток без ключа, щоб забезпечити відбиття іскор у певному напрямку. І залежно від конкретного завдання можна легко налаштувати бічну ручку в три комфортні положення. Завдяки вмонтованому в бічну ручку відсіку для зберігання гайкового ключа ключ для зміни насадок завжди під рукою. Ця акумуляторна кутова шліфувальна машина має електронний плавний пуск для поступового розгону до максимальної швидкості без віддачі. Крім того, ергономічний дизайн з м'яким покриттям місця хвату забезпечує додатковий комфорт під час роботи. Зміна або заміна дисків відбувається легко завдяки зручній системі блокування шпинделя. SKIL 3920 DC поставляється в сумці для зберігання з акумулятором «20V Max» (18 В) 4,0 А·год «Keep Cool» і швидкозарядним пристроєм.
Найкраща в галузі передова технологія виготовлення акумуляторів «PWRCORE 20™» для живлення всіх інструментів SKIL «20V Max»
Система «PWRCORE 20™» складається з передових у цій галузі технологій акумуляторів і зарядних пристроїв. А запатентована технологія «ACTIVCELL™» гарантує максимальну продуктивність і оптимальний захист акумулятора. Акумулятори та зарядні пристрої «PWRCORE 20™» на 100 % сумісні та взаємозамінні з усіма електроінструментами та садовими інструментами SKIL «PWRCORE 20™», що забезпечує максимальну гнучкість.
Технічні характеристики
| Performance Level | ПОТУЖНА ПРОДУКТИВНІСТЬ |
|---|---|
| Ємність акумулятора | 4.0 Ah |
| Електрична напруга/частота (зарядний пристрій) | 220-240V/50-60Hz |
| Тип акумулятора | Літій-іонна |
| Швидкість без навантаження (об/хв) | 8500 |
| Напруга | 20 V Max |
| Charge current | 2.4 A |
| Кількість акумуляторів | 1 |
| Вага без акумулятора | 1.7 kg |
| Вага з акумулятором | 2.2 kg |
| Джерело живлення | Постійний струм |
| Максимальний діаметр диска | 115 mm |
| Різьбовий шпиндель | M14 |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Безщітковий | Ні |
| Warranty | 3 роки гарантії для побутового використання |
| EAN | 4894863202741 |
| Order Number | AG1E3920DD |
| Діаметр валу | 22 mm |
| Звуковий тиск | 80.5 dB |
| Акустична потужність | 91.5 dB |
| Стандартне відхилення | 3 dB |
| Стандартне відхилення | 1.5 m/s² |
| Рівень вібрації (шліфування поверхні) | 5.5 m/s² |
| Час зарядки | 2 h |
Упаковка містить
- Акумуляторна кутова шліфувальна машина SKIL 3920
- Сумка для зберігання
- Акумулятор Li-Ion «20V Max» (18 В) 4,0 А·год (1 шт.)
- Зарядний пристрій (3122 AA)
- Захисний щиток
- Бічна ручка
- Гайковий ключ
- Інструкція з експлуатації
Доступні документи для цього інструменту




































