Акумулятор «40V Max» 2,5 А·год, «KEEPCOOL™», Li-Ion, і набір зарядного пристрою «Auto PWRJUMP™»




- Автоматичний «PWRJUMP™»: Заряджає від 0 % до 25 % лише за 15 хвилин (акумуляторна батарея 2,5 А·год / 100 % за 60 хвилин)
- Індикатор рівня заряду зручно відображає рівень заряду акумуляторної батареї
- Світлодіодні індикатори відображають стан заряду


PWRCORE 40™ Незупинна сила для вашого саду.
PWRCORE 40™ забезпечує необхідну потужність для складної садової роботи, поєднуючи високу продуктивність із зручністю тихої та надійної акумуляторної технології.
Опис продукту
Ця потужна літій-іонна акумуляторна батарея ємністю 2,5 А·год «40V Max» є частиною системи «PWRCORE 40™» і забезпечує тривалу роботу. Система «PWRCORE 40™» складається з передових у цій галузі технологій акумуляторів і зарядних пристроїв, а також інноваційних функцій, які ви не знайдете більше ніде, наприклад, з нашої запатентованої технології охолодження акумуляторів «KEEPCOOL™», яка збільшує час роботи до 25 % і подвоює термін служби акумулятора. А запатентована технологія «ACTIVCELL™» гарантує максимальну продуктивність і оптимальний захист акумулятора. Зелені світлодіоди показують рівень заряду акумулятора. Акумулятори та зарядні пристрої «PWRCORE 40™» на 100 % сумісні та взаємозамінні з усіма садовими інструментами SKIL «PWRCORE 40™», що забезпечує максимальну гнучкість. Автоматичний зарядний пристрій «PWRJUMP™» заряджає від 0 % до 25 % всього за 15 хвилин (акумулятор 2,5 А·год / 100 % за 60 хвилин).
Технічні характеристики
| Performance Level | ВИНЯТКОВА ПРОДУКТИВНІСТЬ |
|---|---|
| Джерело живлення | Змінний струм |
| Plug Type | Type C 2 Pin EU CEE 7/16 (Flat) |
| Два режими швидкості | Ні |
| Вхідна напруга | 220-240 V |
| Для моделей | Усі інструменти та акумулятори 'PWRCORE 40™' |
| Акумуляторний елемент | Літій-іонна |
| Упаковано по | 1 |
| Напруга | 40 V Max |
| Ємність акумулятора | 2.5 Ah |
| Max. charge current | 3 A |
| EAN | 4894863200730 |
| Order Number | BC1E4110AA |
| Вихідна напруга | 21 V |
| Power Platform | PWRCORE40 |
| Безщітковий | Ні |
| Регулятор швидкості | Ні |
| Warranty | 3 роки гарантії для побутового використання |
| Час зарядки | 1 h |
Упаковка містить
- Акумулятор Li-Ion 2,5 А·год SKIL «PWRCORE 40™» (4100)
- Зарядний пристрій SKIL «Auto PWRJUMP™» 3,0 А (4120)
- Інструкція з експлуатації































