Кутова шліфувальна машина

- Надзвичайно потужний 2200 Вт двигун для виконання важких робіт
- Бічна ручка з «VRS+»; унікальна та досконала система зменшення вібрації
- Поворотна задня ручка з можливістю встановлення в трьох різних положеннях для оптимального контролю над інструментом
- Плавний пуск для поступового збільшення швидкості до максимальної, що запобігає виникненню віддачі
- Захист від перенавантаження береже двигун
- Електронна система «Constant power» забезпечує високу ефективність навіть у разі великого навантаження
- Захисний щиток із системою фіксації «Clic» можна за лічені секунди відрегулювати для будь-яких умов роботи
- Кулькові підшипники захищені від пилу, що подовжує термін експлуатації, а шестерні з косими зубцями забезпечують стабільність роботи та низький рівень шуму
- Компактний міцний металевий корпус редуктора забезпечує легкий доступ навіть у вузьких місцях
- Шпиндельний замок для легкої зміни приладдя
- Зручне неслизьке м'яке покриття


EXCEPTIONAL PERFORMANCE FOR SERIOUS PROJECTS
SKIL XP Pro Series represents the very best SKIL has to offer, developed for professionals who make smart choices.
Perfectly equipped to take on serious projects in any domestic environment.
Опис продукту
Надзвичайно потужна кутова шліфувальна машина з системою зменшення вібрації VRS+
Акумуляторна кутова шліфувальна машина 9791 з диском 230 мм є частиною серії SKIL XP Pro. Ці інструменти забезпечують виняткову продуктивність для складних проєктів і розроблені для професіоналів, які роблять розумний вибір. SKIL 9791 — це надзвичайно потужна кутова шліфувальна машина, оснащена двигуном 2200 Вт, що робить цей інструмент ідеальним для найважчих робіт із різання, шліфування та видалення іржі. Вона оснащена бічною рукояткою VRS+ з противагою, яка може рухатися в усіх напрямках. Цей динамічний поглинач знижує вібрації до абсолютного мінімуму. Залежно від завдання ви можете легко встановити як задню, так і бічну рукоятку у кількох зручних положеннях. Цей інструмент має електронний плавний пуск, який автоматично регулює швидкість, а також електроніку постійної потужності, що забезпечує ефективність навіть при вищому навантаженні. Система Clic дозволяє легко регулювати захисний кожух без ключа, щоб спрямовувати іскри в будь-якому потрібному напрямку. Підкреслюючи його високу продуктивність, цей інструмент має загартовані спіральні шестерні, що забезпечують вищий крутний момент, довший термін служби та нижчий рівень шуму під час роботи. Заміна або встановлення дисків виконується легко завдяки зручній системі блокування шпинделя.
SKIL XP Pro Series
Створена на основі спадщини досконалості з 1924 року, серія SKIL XP Pro розроблена для професіоналів, які роблять розумний вибір. Представляючи найкраще, що може запропонувати SKIL, серія SKIL XP Pro поєднує виняткову продуктивність, довговічність, професійні функції та компактну ергономіку. Ідеально оснащена для виконання серйозних проєктів у будь-якому домашньому середовищі.
Технічні характеристики
| Performance Level | ПРОГРЕСИВНА ПРОДУКТИВНІСТЬ |
|---|---|
| Product Series | XP Pro Series |
| Джерело живлення | Змінний струм |
| Тип вилки | Type C 2 Pin EU CEE 7/17 (Round) |
| Швидкість без навантаження (об/хв) | 6600 |
| Електрична напруга/частота | 220-240V/50-60Hz |
| Вхідна потужність | 2200 W |
| Максимальний діаметр диска | 230 mm |
| Різьбовий шпиндель | M14 |
| Тонка задня ручка | Ні |
| EAN | 8719643003409 |
| Order Number | AG1E9791AB |
| Діаметр валу | 22 mm |
| Warranty | 3 роки гарантії для побутового використання |
| Звуковий тиск | 90.73 dB |
| Стандартне відхилення | 1.5 m/s² |
| Акустична потужність | 101.73 dB |
| Стандартне відхилення | 3 dB |
| Стандартне відхилення | 1.5 m/s² |
| Рівень вібрації (шліфування поверхні) | 6.48 m/s² |
Упаковка містить
- Кутова шліфувальна машина SKIL 9791
- Захисний щиток
- Бічна ручка «VRS+»
- Ключ для приладдя
- Набір фланців
- Інструкція з експлуатації
Доступні документи для цього інструменту


































