Кутова шліфувальна машина

- Потужний двигун на 1010 Вт забезпечує чудові результати різання, шліфування та шабрування
- Вибір швидкості забезпечує більше можливостей застосування
- Бічна ручка з «VRS+»; унікальна та досконала система зменшення вібрації
- Плавний пуск для поступового збільшення швидкості до максимальної, що запобігає виникненню віддачі
- Захист від перенавантаження береже двигун
- Електронна система «Constant power» забезпечує високу ефективність навіть у разі великого навантаження
- Захист від повторного запуску захищає від автоматичного ввімкнення інструмента після перерви у постачанні електроенергії
- Три положення бічної ручки для оптимального контролю над інструментом
- Захисний щиток із системою фіксації «Clic» можна за лічені секунди відрегулювати для будь-яких умов роботи
- Кулькові підшипники захищені від пилу, що подовжує термін експлуатації, а шестерні з косими зубцями забезпечують стабільність роботи та низький рівень шуму
- Компактний міцний металевий корпус редуктора забезпечує легкий доступ навіть у вузьких місцях
- Шпиндельний замок для легкої зміни приладдя
- Зручне неслизьке м'яке покриття


EXCEPTIONAL PERFORMANCE FOR SERIOUS PROJECTS
SKIL XP Pro Series represents the very best SKIL has to offer, developed for professionals who make smart choices.
Perfectly equipped to take on serious projects in any domestic environment.
Опис продукту
Потужна кутова шліфувальна машина з попереднім вибором регульованої швидкості
Акумуляторна кутова шліфувальна машина 9151 з диском 125 мм є частиною серії SKIL XP Pro. Ці інструменти забезпечують виняткову продуктивність для складних проєктів і розроблені для професіоналів, які роблять розумний вибір. SKIL 9151 — це потужна кутова шліфувальна машина, оснащена двигуном 1010 Вт, що забезпечує найкращі результати під час різання, шліфування та видалення іржі. Вона оснащена бічною рукояткою VRS+ з противагою, яка може рухатися в усіх напрямках. Цей динамічний поглинач знижує вібрації до абсолютного мінімуму. Залежно від завдання ви можете легко встановити бічну рукоятку у трьох зручних положеннях. Цей інструмент має електронний плавний пуск, який автоматично регулює швидкість, а також електроніку постійної потужності, що забезпечує ефективність навіть при вищому навантаженні. Система Clic дозволяє легко регулювати захисний кожух без ключа, щоб спрямовувати іскри в будь-якому потрібному напрямку. Підкреслюючи його високу продуктивність, цей інструмент має загартовані спіральні шестерні, що забезпечують вищий крутний момент, довший термін служби та нижчий рівень шуму під час роботи. Заміна або встановлення дисків виконується легко завдяки зручній системі блокування шпинделя.
SKIL XP Pro Series
Створена на основі спадщини досконалості з 1924 року, серія SKIL XP Pro розроблена для професіоналів, які роблять розумний вибір. Представляючи найкраще, що може запропонувати SKIL, серія SKIL XP Pro поєднує виняткову продуктивність, довговічність, професійні функції та компактну ергономіку. Ідеально оснащена для виконання серйозних проєктів у будь-якому домашньому середовищі.
Технічні характеристики
| Performance Level | ПРОГРЕСИВНА ПРОДУКТИВНІСТЬ |
|---|---|
| Product Series | XP Pro Series |
| Джерело живлення | Змінний струм |
| Тип вилки | Type C 2 Pin EU CEE 7/17 (Round) |
| Швидкість без навантаження (об/хв) | 3000-12000 |
| Електрична напруга/частота | 220-240V/50-60Hz |
| Вхідна потужність | 1010 W |
| Максимальний діаметр диска | 125 mm |
| Різьбовий шпиндель | M14 |
| Тонка задня ручка | Ні |
| EAN | 8719643003904 |
| Order Number | AG1E9151GB |
| Діаметр валу | 22 mm |
| Warranty | 3 роки гарантії для побутового використання |
| Звуковий тиск | 85.9 dB |
| Акустична потужність | 96.9 dB |
| Стандартне відхилення | 3.0 dB |
| Стандартне відхилення | 1.5 m/s² |
| Рівень вібрації (шліфування поверхні) | 7.5 m/s² |
| Рівень вібрації (шліфування диском) | 6.2 m/s² |
Упаковка містить
- Кутова шліфувальна машина SKIL 9151
- Кейс для зберігання
- Шліфувальні диски (3 шт.)
- Захисний щиток
- Бічна ручка «VRS+»
- Ключ для приладдя
- Набір фланців
- Інструкція з експлуатації
Доступні документи для цього інструменту


































