Кутова шліфувальна машина

- Потужний двигун на 850 Вт забезпечує чудові результати різання, шліфування та шабрування
- Бічна ручка з «VRS+»; унікальна та досконала система зменшення вібрації
- Лопатковий перемикач для оптимального керування; вимагає невеликого робочого зусилля, а інструмент вимикається в разі відпускання
- Три положення бічної ручки для оптимального контролю над інструментом
- Захисний щиток із системою фіксації «Clic» можна за лічені секунди відрегулювати для будь-яких умов роботи
- Кулькові підшипники захищені від пилу, що подовжує термін експлуатації, а шестерні з косими зубцями забезпечують стабільність роботи та низький рівень шуму
- Компактний міцний металевий корпус редуктора забезпечує легкий доступ навіть у вузьких місцях
- Шпиндельний замок для легкої зміни приладдя
Опис продукту
Потужна кутова шліфувальна машина з унікальною системою зменшення вібрації («VRS+»)
SKIL 9132 – потужна кутова шліфувальна машина, сумісна з дисками діаметром 125 мм. Завдяки двигуну потужністю 850 Вт цей інструмент забезпечує найкращі результати різання, шліфування та видалення іржі. Чудовою інновацією є «VRS+» від SKIL, система зменшення вібрації, яка є кращою порівняно з традиційними системами. У бічну ручку цієї кутової шліфувальної машини вбудовано противагу, яка може рухатися в усіх напрямках. Цей так званий динамічний поглинач значно зменшує вібрації. І залежно від конкретного завдання можна легко налаштувати бічну ручку в три комфортні положення. Ця кутова шліфувальна машина оснащена зручним лопатковим перемикачем, який забезпечує оптимальне керування. Він вимагає незначного зусилля для роботи, а інструмент вимикається одразу після того, як ви відпускаєте перемикач. Система «Clic» дозволяє вам легко налаштувати захисний щиток без ключа, щоб забезпечити відбиття іскор у певному напрямку. Цей інструмент має захищені від пилу кулькові підшипники і посилений гвинтовий редуктор, що забезпечує вищий крутний момент, довший термін експлуатації та нижчий рівень шуму під час роботи. Тонкий та міцний металевий корпус редуктора дозволяє вам легко керувати цією кутовою шліфувальною машиною, навіть якщо ви працюєте в обмеженому просторі. Зміна або заміна дисків відбувається легко завдяки зручній системі блокування шпинделя. SKIL 9132 GA поставляється в міцному кейсі для зберігання з трьома шліфувальними дисками.
Технічні характеристики
| Performance Level | ПОТУЖНА ПРОДУКТИВНІСТЬ |
|---|---|
| Джерело живлення | Змінний струм |
| Тип вилки | Type C 2 Pin EU CEE 7/17 (Round) |
| Швидкість без навантаження (об/хв) | 12000 |
| Електрична напруга/частота | 220-240V/50-60Hz |
| Вхідна потужність | 850 W |
| Максимальний діаметр диска | 125 mm |
| Різьбовий шпиндель | M14 |
| Тонка задня ручка | Ні |
| EAN | 8719643002860 |
| Order Number | AG1E9132GA |
| Діаметр валу | 22 mm |
| Warranty | 3 роки гарантії для побутового використання |
| Звуковий тиск | 87 dB |
| Акустична потужність | 98 dB |
| Стандартне відхилення | 3 dB |
| Стандартне відхилення | 1.5 m/s² |
| Рівень вібрації (шліфування поверхні) | 7.7 m/s² |
Упаковка містить
- Кутова шліфувальна машина SKIL 9132
- Кейс для зберігання
- Шліфувальні диски (3 шт.)
- Захисний щиток
- Бічна ручка «VRS+»
- Ключ для приладдя
- Набір фланців
- Інструкція з експлуатації
Доступні документи для цього інструменту



































