9019 AA
<ul id="BVSEOSDK_meta" style="display:none !important;">
<li data-bvseo="sdk">bvseo_sdk, p_sdk, 3.2.1</li>
<li data-bvseo="sp_mt">CLOUD, getAggregateRating, 114.33ms</li>
<li data-bvseo="ct_st">REVIEWS, PRODUCT</li>
<li data-bvseo="ms">bvseo-msg: HTTP status code of 404 was returned;</li>
</ul>

calcActive())" :class="{'pt-5 h-[132px]': fullscreen && images.length > 1 }">
Опис продукту
Технічні характеристики
| Performance Level | НАДІЙНІ РЕЗУЛЬТАТИ |
|---|---|
| Джерело живлення | Змінний струм |
| Тип вилки | Type C 2 Pin EU CEE 7/17 (Round) |
| Швидкість без навантаження (об/хв) | 12000 |
| Електрична напруга/частота | 220-240V~50/60Hz |
| Вхідна потужність | 600 W |
| Максимальний діаметр диска | 115 mm |
| Різьбовий шпиндель | M14 |
| Тонка задня ручка | Ні |
| EAN | 8719643004291 |
| Order Number | F0159019AA |
| Діаметр валу | 22 mm |
| Warranty | 3 роки гарантії для побутового використання |
Упаковка містить
<ul id="BVSEOSDK_meta" style="display:none !important;">
<li data-bvseo="sdk">bvseo_sdk, p_sdk, 3.2.1</li>
<li data-bvseo="sp_mt">CLOUD, getReviews, 12.87ms</li>
<li data-bvseo="ct_st">REVIEWS, PRODUCT</li>
<li data-bvseo="ms">bvseo-msg: HTTP status code of 404 was returned; HTTP status code of 404 was returned;</li>
</ul>
Доступні документи для цього інструменту


































