Кутова шліфувальна машина

- Потужний двигун на 800 Вт забезпечує чудові результати різання, шліфування та шабрування
- Ергономічна конструкція та три положення бічної ручки забезпечують оптимальний контроль над інструментом
- Захисний кожух із системою фіксації Clic можна за лічені секунди підрегулювати для будь-яких умов роботи
- Простота в експлуатації завдяки малій вазі та компактності
- Шнур на три метри забезпечує свободу руху під час роботи
- Великий перемикач забезпечує оптимальну зручність
- Посилені механізми редуктора гарантують більш низький рівень шуму, підвищений крутний момент та більш тривалий термін експлуатації інструменту
- Шпиндельний замок для легкої зміни приладдя
- Шпиндель M14 для фланців «Clic»
Опис продукту
Потужна кутова шліфувальна машина з ергономічною, тонкою задньою ручкою
Кутова шліфувальна машина SKIL 9008 має потужний 800 Вт двигун, потужність якого достатня для широкого ряду робіт з різання та шліфування. Кутова шліфувальна машина має ергономічну конструкцію з тонкою задньою ручкою, яка дозволяє вам міцно тримати інструмент для оптимального контролю під час роботи. І залежно від конкретного завдання, ви можете легко налаштувати бокову ручку в три комфортні положення. Безключова система «Clic» дозволяє легко регулювати кожух. Ця кутова шліфувальна машина сумісна з 125 мм шліфувальними дисками.
Краща продуктивність
Потужний 800 Вт двигун SKIL 9008 є більше ніж достатнім для виконання більшості робіт з різання та шліфування. Підкреслюючи свою високу продуктивність, цей інструмент має посилений гвинтовий редуктор, що забезпечує вищий крутний момент, довший термін експлуатації та нижчий рівень шуму під час роботи. Міцний металевий корпус редуктора підвищує довговічність кутової шліфувальної машини.
Швидка зміна насадок
Система фіксації шпинделя дозволяє міняти чи виконувати заміну насадок легко та зручно. Все, що вам знадобиться - це зафіксувати шпиндель, натиснувши кнопку блокування, та змінити насадку, використовуючи ключ для приладдя, який входить до комплекту поставки.
Зручні функції для додаткового комфорту роботи
Ця кутова шліфувальна машина має додаткову кнопку увімкнення / вимкнення для більшого комфорту під час роботи. Система «Clic» дозволяє вам легко налаштувати захисний кожух без ключа, забезпечити відбиття іскор в певному напрямку. Ви можете легко відрегулювати бокову ручку кутової шліфувальної машини в трьох положеннях, щоб забезпечити надійне утримання інструмента під час різання або шліфування. Ця кутова шліфувальна машина має довгий триметровий кабель електроживлення для оптимальної свободи руху під час роботи.
Технічні характеристики
| Performance Level | НАДІЙНІ РЕЗУЛЬТАТИ |
|---|---|
| Джерело живлення | Змінний струм |
| Тип вилки | Type C 2 Pin EU CEE 7/17 (Round) |
| Швидкість без навантаження (об/хв) | 12000 |
| Електрична напруга/частота | 220-240V/50-60Hz |
| Вхідна потужність | 800 W |
| Максимальний діаметр диска | 125 mm |
| Різьбовий шпиндель | M14 |
| Тонка задня ручка | Так |
| EAN | 8710364073726 |
| Order Number | F0159008LA |
| Діаметр валу | 22 mm |
| Warranty | 3 роки гарантії для побутового використання |
| Звуковий тиск | 90.9 dB |
| Акустична потужність | 101.9 dB |
| Стандартне відхилення | 3 dB |
| Стандартне відхилення | 1.5 m/s² |
| Рівень вібрації (шліфування поверхні) | 11.8 m/s² |
Упаковка містить
- Кутова шліфувальна машина SKIL 9008
- Захисний щиток
- Бокова ручка
- Ключ для приладдя
- Набір фланців
- Інструкція з експлуатації
Доступні документи для цього інструменту


































