Скобозабивач

- Мережевий скобозабивач для швидкого й легкого кріплення різноманітних матеріалів
- Функція регулювання сили удару дозволяє вибрати відповідну силу удару для будь-якої поверхні
- Кабель на 6 метрів для забезпечення комфортної роботи
- Перемикач блокування запобігає випадковому увімкненню
- М'яке покриття ручки для зручності в роботі
- Працює із скобами та цвяхами до 16 мм
Опис продукту
Ідеальний інструмент для швидкого забивання скоб та цвяхів у різноманітні матеріали
Електричний скобозабивач SKIL 8200 - це компактний інструмент легкої ваги, який швидко та легко виконує ваші роботи з забивання скоб та цвяхів у різноманітні матеріали. Це ідеальний інструмент для робіт в та біля будинку, таких як оббивка меблів, прикріплення дерев'яних панелей або забивання металевих кріплень в дерево. Електричний скобозабивач має функцію контролю над ударною силою, тому ви можете підлаштувати необхідну силу, з якою скоби та цвяхи забиватимуться до матеріалу оброблюваного предмета. При роботі з більш м'якими матеріалами (наприклад, м'яка деревина) ви можете зменшити ударну силу, щоб не забивати цвях занадто глибоко в матеріал. Цей інструмент має 6-метровий кабель живлення, який є більше ніж достатнім для виконання будь-якого забивання скоб та цвяхів вдома без необхідності використання подовжувача. Скобозабивач поставляється в міцному кейсі з 1000 скобами та 500 цвяхами.
Багатофункціональність
Електричний скобозабивач використовує широко доступні скоби типу 53 в 8-16 мм та цвяхи типу 40, 47 та 48 в 15-16мм, і це означає, що він сумісний з будь-яким приладдям, яке вам може знадобитись під час самостійного виконання робіт. Електричний скобозабивач забезпечує швидке та постійне скріплення скобами та цвяхами різноманітних матеріалів: від деревини до пластика і від тканини до поролону.
Зручні функції для додаткового комфорту роботи
Електричний степлер важить один кілограм, що сприяє легкому маневруванню та управлінню інструментом. Блокування кнопки пуску запобігає випадковому забиванню скоб, а індикація кількості вказує, коли вам необхідно поповнити магазин. Електричний скобозабивач поставляється в міцному кейсі з 1000 скобами та 500 цвяхами, щоб ви одразу могли розпочати роботу.
Технічні характеристики
| Performance Level | НАДІЙНІ РЕЗУЛЬТАТИ |
|---|---|
| EAN | 8710364071418 |
| Order Number | F0158200LC |
| Тип вилки | Type C 2 Pin EU CEE 7/17 (Round) |
| Кількість цвяхів | 80 |
| Кількість скоб | 100 |
| Макс. частота ударів | 20 IPM |
| Довжина скоби | 8-16 mm |
| Ширина скоби | 11.4 mm |
| Електрична напруга/частота | 220-240V/50-60Hz |
| Довжина кабелю | 6 m |
| Джерело живлення | Змінний струм |
| Довжина цвяха | 15-16 mm |
| Warranty | 3 роки гарантії для побутового використання |
| Звуковий тиск | 84 dB |
| Стандартне відхилення | 3 dB |
| Стандартне відхилення | 1.5 m/s² |
| Vibration level | 7.0 m/s² |
| Акустична потужність | 95 dB |
Упаковка містить
- 1000 скоб (14 мм)
- 500 цвяхів (15 мм)
- Компактний кейс
Доступні документи для цього інструменту

































