Термоповітродувка

- Термоповітродувка з електронним управлінням забезпечує стабільну температуру інструмента
- Функція виймання насадок дозволяє безпечно заміняти та змінювати насадки
- Рідкокристалічний дисплей для відображення фактичних і бажаних значень температури та потоку повітря
- Постійне регулювання нагрівання для тривалої роботи без перегрівання
- Функція пам'яті зберігає останнє використане налаштування температури, навіть коли інструмент відключений від електромережі
- 5 ступенів регулювання інтенсивності повітряного потоку: від 250 до 500 л/хв
- Може використовуватись в поєднанні зі звужуючими насадками з виходом маленького діаметру для припаювання, відпаювання та зварювання
- Плавне регулювання температури до 650 градусів Цельсія для виконання широкого спектру робіт
- Можливість стійкого стаціонарного розташування інструмента для безпечного виконання численних завдань.
- М'яке покриття ручки для зручності в роботі
- Ідеальне рішення для видалення фарби та наклейок, покриття лиж воском і видалення з них воску та багато іншого
Опис продукту
Термоповітродувка з електронним управлінням та РК-дисплеєм
SKIL 8040 – це потужна термоповітродувка на 2000 Вт, яка ідеально підходить для широкого спектру робіт, таких як видалення фарби та наклейок, покриття лиж воском і видалення з них воску і багато іншого. Ця термоповітродувка оснащена електронним управлінням, а це означає, що електроніка запобігає перегріванню інструмента, постійно контролюючи рівень його температури. Це дозволяє використовувати насадки малого діаметру для різних робіт з припаювання, відпаювання та зварювання. Ця термоповітродувка сумісна з більшістю розповсюджених, широко доступних у продажу насадок для термоповітродувок, тому ви завжди зможете знайти потрібну насадку для своєї роботи. За допомогою зручного РК-дисплея можна точно встановити правильні налаштування температури та витрати повітря для своєї роботи. Можна вибрати температуру від 50 °C до 650 °C, а також вибрати одне з п'яти налаштувань витрати повітря, від 250 до 500 л/хв. Унікальна функція миттєвого виймання насадок дозволяє безпечно миттєво знімати насадки, особливо коли вони гарячі, для швидкого перемикання між насадками для різних застосувань. SKIL 8040 GA поставляється в кейсі для зберігання з редукційною насадкою, насадкою-відбивачем, редукційною насадкою 9 мм і пласкою насадкою.
Технічні характеристики
| Performance Level | ПОТУЖНА ПРОДУКТИВНІСТЬ |
|---|---|
| EAN | 8719643003751 |
| Електрична напруга/частота | 220-240V/50-60Hz |
| Вхідна потужність | 2000 W |
| Джерело живлення | Змінний струм |
| LCD display | Так |
| Повітряний потік | 250-500 l/min |
| Діапазон температур | 50-650 °C |
| Електроніка | Так |
| Warranty | 3 роки гарантії для побутового використання |
Упаковка містить
- Термоповітродувка SKIL 8040
- Кейс для зберігання
- Редукційна насадка
- Насадка-відбивач
- Редукційна насадка (9 мм)
- Пласка насадка
- Інструкція з експлуатації
Доступні документи для цього інструменту









































