Ексцентрикова шліфувальна машина із змінною орбітою

- Ексцентричні шліфувальні рухи забезпечують як тонку обробку, так і значне зняття поверхневого шару
- Коліщатко регулювання швидкості для контрольованого видалення різних матеріалів
- Унікальна система збору пилу «X-Flow» без фільтра забезпечує потужне всмоктування пилу без засмічення
- Система балансування противаги для зменшення вібрації («VRS»)
- Ергономічна конструкція для однієї руки, що забезпечує оптимальну свободу руху та чудовий огляд заготовки
- Гальмування шліфувального блока: дбайливе шліфування без подряпин і короткий час притирання
- Пилозахищені підшипники забезпечують додаткову довговічність
- Ідеально підходить як для нерівних, так і для рівних поверхонь
- У комплекті є адаптер для підключення пилососа, при потребі
- Неслизьке м'яке покриття ручки – для зручності під час тривалої роботи
- Невелика маса для зручного вертикального використання
- Швидка заміна паперу (система з липучками)
Опис продукту
Ексцентрикова шліфувальна машина із змінною орбітою з унікальною системою збору пилу «X-Flow»
Ексцентрикова шліфувальна машина SKIL 7471 з потужністю 300 Вт є вашим ідеальним партнером для шліфування без зусиль як рівних, так і нерівних поверхонь. Завдяки надзвичайно компактній конструкції та системі балансування противаги «VRS», яка зменшує вібрації, цей інструмент забезпечує оптимальний контроль під час використання однією рукою. Завдяки ефективним ексцентриковим шліфувальним рухам ідеально підходить як для чистової обробки, так і для видалення значних об'ємів матеріалу. А завдяки функції попереднього вибору змінної швидкості швидкість може бути підібрана відповідно до завдання. Цей інструмент має унікальну систему збору пилу «X-Flow», яка відфільтровує пил без фільтра. Основна перевага полягає в тому, що фільтр не засмічується, тому ви можете бути впевнені в постійному потужному всмоктуванні пилу для більш тривалої та чистої роботи. Але якщо ви віддаєте перевагу використанню пилососа, можна також приєднати адаптер для підключення пилососа. Ще однією перевагою цієї моделі є вбудована функція гальмування, яка запобігає пошкодженню оброблюваного предмета, яке може з'явитись, якщо розмістити інструмент на цьому предметі чи прибрати його. SKIL 7471 DA постачається в сумці для зберігання з 15 шліфувальними аркушами на липучках, контейнером для пилу «X-Flow» і адаптером для підключення пилососа.
Технічні характеристики
| Performance Level | ПОТУЖНА ПРОДУКТИВНІСТЬ |
|---|---|
| EAN | 8719643000484 |
| Order Number | SR1E7471DA |
| Діаметр робочої орбіти | 2.7 mm |
| Тип вилки | Type C 2 Pin EU CEE 7/16 (Flat) |
| Електрична напруга/частота | 220-240V/50-60Hz |
| Вхідна потужність | 300 W |
| Кількість шліфувальних ходів | 14000-26000 p.m. |
| Діаметр шліфувального диска | 125 mm |
| Джерело живлення | Змінний струм |
| Warranty | 3 роки гарантії для побутового використання |
| Звуковий тиск | 85 dB |
| Стандартне відхилення | 3 dB |
| Стандартне відхилення | 1.5 m/s² |
| Vibration level | 4.7 m/s² |
| Акустична потужність | 96 dB |
Упаковка містить
- Ексцентрикова шліфувальна машина із змінною орбітою SKIL 7471
- Сумка для зберігання
- Шліфувальні аркуші (15 шт.)
- Контейнер для пилу «X-Flow»
- Адаптер для підключення пилососа
- Інструкція з експлуатації
Доступні документи для цього інструменту



































