Універсальна шліфувальна машина

- Шліфувальна основа універсальної форми для великих поверхонь та кутів
- Три спеціальні насадки для шліфування важкодоступних поверхонь
- Проста система «Clic» для заміни насадок або повороту трикутного наконечника
- Спеціальна гнучка насадка для круглих форм
- Точні шліфувальні операції та потужний двигун забезпечують найкращі результати шліфування
- Вбудована система відсмоктування пилу з системою мікрофільтрації для більш чистої роботи
- У комплекті є адаптер для підключення пилососа, при потребі
- Пилозахищені підшипники забезпечують додаткову довговічність
- Трикутний наконечник можна обертати у дві сторони, щоб максимально подовжити термін його служби
- Ергономічний дизайн руків'я для зручного використання однією рукою
- Неслизьке м'яке покриття ручки – для зручності під час тривалої роботи
- Невелика маса для зручного вертикального використання
- Легка заміна паперу (система «липучки»)
- Низький рівень шуму та вібрації
Опис продукту
Універсальна шліфувальна машина з унікальними шліфувальними насадками
Універсальна шліфувальна машина SKIL 7261 дозволяє виконувати найрізноманітніші роботи: від шліфування великих поверхонь і кутів до шліфування навіть найбільш важкодоступних ділянок. Завдяки додатковим насадкам для шліфування у вузьких місцях та унікальній гнучкій насадці, яка пристосовується до всіх варіантів обробки округлих поверхонь, ця універсальна шліфувальна машина потужністю 160 Вт з легкістю впорається з будь-якими завданнями зі шліфування. Заміна цих насадок також дуже проста завдяки системі «Clic», яка не потребує спеціальних інструментів або ключів. Ергономічна легка конструкція робить цей інструмент ідеальним для вертикального використання та роботи однією рукою. Для більш чистої роботи цей інструмент має вбудовану систему збору пилу. Завдяки системі мікрофільтрації відфільтровуються навіть найдрібніші частинки пилу. Але якщо ви віддаєте перевагу використанню пилососа, можна також приєднати адаптер для підключення пилососа. Високоякісні захищені від пилу кулькові підшипники гарантують, що пил не потрапить до важливих внутрішніх деталей, і цим самим подовжують термін експлуатації інструмента. SKIL 7261 AA постачається з обертовим трикутним наконечником, трьома спеціальними шліфувальними насадками, 15 шліфувальними аркушами на липучках, контейнером для пилу і адаптером для підключення пилососа.
Технічні характеристики
| Performance Level | ПОТУЖНА ПРОДУКТИВНІСТЬ |
|---|---|
| Warranty | 3 роки гарантії для побутового використання |
| EAN | 8719643000491 |
| Order Number | SR1E7261AA |
| Діаметр робочої орбіти | 1.6 mm |
| Тип вилки | Type C 2 Pin EU CEE 7/16 (Flat) |
| Загальна площа шліфування (гнучка насадка) | 54 x 54 mm |
| Загальна площа шліфування (зазначена шліфувальна платформа) | 151 x 102 mm |
| Розмір шліфувальної шкурки, орбітальна частина | 102x151 mm |
| Загальна площа шліфування (решітчаста насадка) | 93 x 93 mm |
| Джерело живлення | Змінний струм |
| Електрична напруга/частота | 220-240V/50-60Hz |
| Загальна площа шліфування (подовжена дельтаподібна насадка) | 87 x 32 mm |
| Розмір двостороннього трикутного наконечника | 93 mm |
| Кількість шліфувальних ходів | 29000 p.m. |
| Вхідна потужність | 160 W |
| Звуковий тиск | 80 dB |
| Стандартне відхилення | 3 dB |
| Стандартне відхилення | 1.5 m/s² |
| Vibration level | 13.6 m/s² |
| Акустична потужність | 91 dB |
Упаковка містить
- Універсальна шліфувальна машина SKIL 7261
- Шліфувальні аркуші (15 шт.)
- Трикутний наконечник з можливістю обертання
- Спеціальні шліфувальні насадки (3 шт.)
- Контейнер для пилу з мікрофільтрацією
- Адаптер для підключення пилососа
- Інструкція з експлуатації
Доступні документи для цього інструменту






































