Універсальна шліфувальна машина

- Ергономічний дизайн руків'я для зручного використання однією рукою
- Шліфувальна основа універсальної форми для великих поверхонь та кутів
- Точні шліфувальні операції та потужний двигун забезпечують найкращі результати шліфування
- Вбудована система відсмоктування пилу з системою мікрофільтрації для більш чистої роботи
- У комплекті є адаптер для підключення пилососа, при потребі
- Пилозахищені підшипники забезпечують додаткову довговічність
- Неслизьке м'яке покриття ручки – для зручності під час тривалої роботи
- Невелика маса для зручного вертикального використання
- Легка заміна паперу (система «липучки»)
- Низький рівень шуму та вібрації
Опис продукту
Універсальна шліфувальна машина для зручного використання однією рукою
SKIL 7260 – це компактна універсальна шліфувальна машина потужністю 100 Вт з шліфувальною основою універсальної форми для шліфування як великих площ, так і важкодоступних місць, наприклад, кутів і країв меблів та вікон. Ергономічна легка конструкція робить цей інструмент ідеальним для вертикального використання та роботи однією рукою. Для більш чистої роботи цей інструмент має вбудовану систему збору пилу. Завдяки системі мікрофільтрації відфільтровуються навіть найдрібніші частинки пилу. Але якщо ви віддаєте перевагу використанню пилососа, можна також приєднати адаптер для підключення пилососа. Високоякісні захищені від пилу кулькові підшипники гарантують, що пил не потрапить до важливих внутрішніх деталей, і цим самим подовжують термін експлуатації інструмента. І останнє, але не менш важливе: м'яке покриття ручки інструмента забезпечує зручність роботи. SKIL 7260 AA постачається з чотирма шліфувальними аркушами на липучках, контейнером для пилу і адаптером для підключення пилососа.
Технічні характеристики
| Performance Level | ПОТУЖНА ПРОДУКТИВНІСТЬ |
|---|---|
| Warranty | 3 роки гарантії для побутового використання |
| EAN | 8719643000514 |
| Order Number | SR1E7260AA |
| Діаметр робочої орбіти | 1.6 mm |
| Тип вилки | Type C 2 Pin EU CEE 7/16 (Flat) |
| Розмір шліфувальної шкурки, орбітальна частина | 102x151 mm |
| Джерело живлення | Змінний струм |
| Електрична напруга/частота | 220-240V/50-60Hz |
| Загальна площа шліфувальної поверхні | 151 x 102 mm |
| Кількість шліфувальних ходів | 24000 p.m. |
| Вхідна потужність | 100 W |
| Звуковий тиск | 73 dB |
| Стандартне відхилення | 3 dB |
| Стандартне відхилення | 1.5 m/s² |
| Vibration level | 4.1 m/s² |
| Акустична потужність | 84 dB |
Упаковка містить
- Універсальна шліфувальна машина SKIL 7260
- Шліфувальні аркуші (4 шт.)
- Контейнер для пилу з мікрофільтрацією
- Адаптер для підключення пилососа
- Інструкція з експлуатації
Доступні документи для цього інструменту




































