Ударний дриль

- Потужний ударний дриль на 710 Вт
- Компактний та ергономічний дизайн
- Ударний режим для свердління в цегляній кладці
- Блокування ударної функції для виконання звичайних свердлильних робіт та закручування шурупів
- 13-мм безключовий металевий затискний патрон з однією муфтою, з фіксатором
- Шпиндельний замок забезпечує швидку та легку заміну приладдя
- Регулятор швидкості з кнопкою-фіксатором для тривалої роботи
- Регулятор попереднього вибору оптимальної швидкості для будь-яких видів робіт
- М'яке покриття ручки для зручності в роботі та забезпечення оптимального контролю
- Перемикач «Вперед/назад» для легкої зміни напрямку роботи інструмента
- Бічна ручка з можливістю плавного регулювання для надійного керування інструментом двома руками
- Простий у користуванні регулятор глибини свердління для попереднього встановлення глибини ненаскрізного отвору
Опис продукту
Дуже потужний ударний дриль для свердління різних матеріалів
Дриль-перфоратор SKIL 6725 з потужним двигуном, 710 Вт, підходить для свердління цегли та кам'яної кладки, а також для свердління деревини, металу, кераміки та пластику. Перфораторний механізм застосовується для свердління у цегляній кладці, і режим перфоратора може бути вимкнений для виконання звичайних свердлильних робіт та загвинчування. Цей інструмент має 13-мм одномуфтовий металевий безключовий затискний патрон з фіксатором, який запобігає вислизанню біт. Шпиндельний замок дозволяє легко змінювати приладдя. Перемикач регулювання швидкості з функцією попереднього встановлення швидкості сприяє універсальності та контролю над вашою роботою для отримання найкращих результатів. Для вашої зручності ви можете блокувати кнопку пуску для тривалого свердління та загвинчування. Цей ударний дриль має ряд зручних можливостей, наприклад, функцію реверсування. Це може стати в нагоді, наприклад, коли ви послаблюєте або видаляєте гвинти. Крім того, ергономічний дизайн з м'яким покриттям місця хвату забезпечує додатковий комфорт під час роботи. SKIL 6725 GA поставляється в компактному кейсі для зберігання з набором з 5 біт для свердління деревини, 5 біт для свердління цегляної кладки, бічною ручкою і регулятором глибини.
Технічні характеристики
| Performance Level | ПОТУЖНА ПРОДУКТИВНІСТЬ |
|---|---|
| Регулятор швидкості | Так |
| Warranty | 3 роки гарантії для побутового використання |
| Макс. частота ударів | 0-47600 IPM |
| Тип вилки | Type C 2 Pin EU CEE 7/17 (Round) |
| Швидкість без навантаження (об/хв) | 0-2800 |
| Електрична напруга/частота | 220-240V/50-60Hz |
| Вхідна потужність | 710 W |
| Тип патрона | Single-sleeve keyless |
| Макс. внутрішній діаметр затискного патрона | 13 mm |
| Діаметр свердління в сталі | 13 mm |
| Діаметр свердління в дереві | 40 mm |
| Джерело живлення | Змінний струм |
| Діаметр свердління в цегляній кладці | 16 mm |
| EAN | 8719643000651 |
| Order Number | HD1E6725GA |
| Звуковий тиск | 95 dB |
| Стандартне відхилення | 3 dB |
| Акустична потужність | 106 dB |
| Рівень вібрації (свердління в металі) | 6.3 m/s² |
| Рівень вібрації (загвинчування) | 1.5 m/s² |
| Рівень вібрації (свердління в бетоні з ударами) | 22.0 m/s² |
Упаковка містить
- Ударний дриль SKIL 6725
- Компактний кейс для зберігання
- Свердла по дереву 5 шт. (Ø 6, 6, 8, 8, 10 мм)
- Набір свердел для цегляної кладки, 5 шт. (Ø 4, 5, 6, 8, 10 мм)
- Бічна ручка
- Регулятор глибини свердління
- Інструкція з експлуатації
Доступні документи для цього інструменту



































