Ударний дриль

- Потужний 1000-Вт двигун для виконання важких робіт
- Фіксація шпинделя з системою Clic для швидкої та легкої заміни приладдя
- Міцний металевий безключовий затискний патрон 13 мм з 1 муфтою
- Висока частота ударів для забезпечення швидкого свердління у цегляній кладці без надмірних зусиль
- Блокування ударної функції для виконання звичайних свердлильних робіт та закручування шурупів
- Індикатор режиму роботи
- М'яке покриття ручки для зручності в роботі та забезпечення оптимального контролю
- Реверсивна функція для закручування шурупів
- Регулятор швидкості з кнопкою-фіксатором для тривалої роботи
- Регулятор попереднього вибору оптимальної швидкості для будь-яких видів робіт
- Бічна ручка з можливістю плавного регулювання для надійного керування інструментом двома руками
- Простий у користуванні регулятор глибини свердління для попереднього встановлення глибини ненаскрізного отвору
Опис продукту
Швидке та зручне свердління в різних матеріалах
Ударний дриль SKIL 6398 пропонує 1000 Вт потужності, що ідеально підходить для важких свердлильних робіт. Незалежно від того, наскільки важкі свердлильні роботи вам необхідно виконати, цей ударний дриль зможе це зробити! Ударний дриль має 13 мм металевий безключовий затискний патрон з однією муфтою з фіксацією шпинделя для легкої зміни насадок. Металевий затискний патрон з однією муфтою легко затягується і є міцним та довговічним. Регульована швидкість з функцією попереднього встановлення швидкості сприяє універсальності та контролю над вашою роботою. Ударний дриль оснащений боковою ручкою, регулятором глибини та трьома 5, 6 та 8 мм свердлами для цегляної кладки.
Швидка та легка зміна приладдя
Ударний дриль є ідеальним інструментом для свердління та загвинчування для різних матеріалів в та біля будинку. Він має потужний двигун 1000 Вт, що виконує роботу, та безключовий затискний патрон в 13 мм із фіксацією шпинделя для швидкої та легкої зміни насадок. Суцільнометалевий затискний патрон міцний та довговічний.
Регульована швидкість з функцією попереднього встановлення швидкості для оптимального контролю
Інструмент має регульовану швидкість для точного свердління та загвинчування. Ви можете підлаштувати бажану швидкість за допомогою коліщатка попереднього встановлення швидкості. Для вашої зручності ви можете блокувати кнопку пуску для тривалого свердління та загвинчування.
Зручні функції для додаткового комфорту роботи
Цей ударний дриль має ряд зручних можливостей, наприклад, функція вигвинчування. Це може стати в нагоді, наприклад, коли ви послаблюєте або видаляєте гвинти. Зручний індикатор функції вкаже вам, який режим роботи є наразі активним. Інструмент оснащено боковою ручкою для зручного управління двома руками, також він має регулятор глибини для встановлення необхідної глибини свердління для створення глухих отворів. Дриль оснащено комплектом з трьох 5, 6 та 8 мм свердел для цегляної кладки.
Технічні характеристики
| Performance Level | НАДІЙНІ РЕЗУЛЬТАТИ |
|---|---|
| Регулятор швидкості | Так |
| Warranty | 3 роки гарантії для побутового використання |
| Макс. частота ударів | 0-48000 IPM |
| Тип вилки | Type C 2 Pin EU CEE 7/17 (Round) |
| Швидкість без навантаження (об/хв) | 0-3000 |
| Електрична напруга/частота | 220-240V/50-60Hz |
| Вхідна потужність | 1000 W |
| Тип патрона | Metal single-sleeve keyless |
| Макс. внутрішній діаметр затискного патрона | 13 mm |
| Діаметр свердління в сталі | 13 mm |
| Діаметр свердління в дереві | 40 mm |
| Джерело живлення | Змінний струм |
| Діаметр свердління в цегляній кладці | 20 mm |
| EAN | 8710364075447 |
| Order Number | F0156398LA |
| Звуковий тиск | 100 dB |
| Стандартне відхилення | 3 dB |
| Стандартне відхилення | 1.5 m/s² |
| Акустична потужність | 111 dB |
| Рівень вібрації (свердління в металі) | 7.1 m/s² |
| Рівень вібрації (свердління в бетоні з ударами) | 17.0 m/s² |
Упаковка містить
- Ударний дриль SKIL 6398
- Бокова ручка
- Регулятор глибини свердління
- Набір свердел по каменю, 3 шт. (Ø 5, 6, 8 мм)
- Інструкція з експлуатації
Доступні документи для цього інструменту



































