Ударний дриль

- Потужний ударний дриль на 710 Вт
- 13-мм безключовий затискний патрон з 2 муфтами для зміни приладдя без надмірних зусиль
- Компактний ударний дриль зручної сучасної конструкції
- Ідеальний інструмент, який впорається з будь-якою свердлильною роботою в оселі та навколо неї
- Висока частота ударів для забезпечення швидкого свердління у цегляній кладці без надмірних зусиль
- Блокування ударної функції для виконання звичайних свердлильних робіт та закручування шурупів
- Індикатор режиму роботи
- Реверсивна функція для закручування шурупів
- Регулятор швидкості з:- кнопкою-фіксатором для тривалої роботи- ручкою попереднього вибору швидкості для оптимального виконання різних робіт
- Бічна ручка з можливістю плавного регулювання для надійного керування інструментом двома руками
- Простий у користуванні регулятор глибини свердління для попереднього встановлення глибини ненаскрізного отвору
Опис продукту
Потужний та зручний ударний дриль
Ударний дриль SKIL 6290 є ідеальним інструментом для усіх ваших свердлильних робіт в та поза будинком. Він є потужним завдяки двигуну 710 Вт. Він має компактний дизайн та зручні функції, наприклад, індикатор функції. Цей ударний дриль має безключовий затискний патрон на 13 мм з двома муфтами для швидкої та легкої зміни насадок. Регульована швидкість з функцією попереднього встановлення швидкості сприяє універсальності та контролю над вашою роботою. Цей ударний дриль оснащений боковою ручкою, регулятором глибини та комплектом з трьох 5, 6 та 8 мм свердел для цегляної кладки.
Висока ефективність
Цей ударний дриль має потужний двигун на 710 Вт та безключовий затискний патрон на 13 мм з двома муфтами для зміни насадок з легкістю. Цей затискний патрон має дві муфти; необхідно тримати одну під час оберту іншої, для затягування або послаблення затискного патрона. Перфораторний механізм застосовується для свердління у цегляній кладці, і режим перфоратора може бути вимкнений для виконання звичайних свердлильних робіт та загвинчування. Усі ці характеристики роблять цей ударний дриль ідеальним інструментом для виконання свердлильних робіт в та поза будинком.
Регульована швидкість з функцією попереднього встановлення швидкості для оптимального контролю
Інструмент має регульовану швидкість для точного свердління та загвинчування. Ви можете підлаштувати бажану швидкість за допомогою коліщатка попереднього встановлення швидкості. Для вашої зручності ви можете блокувати кнопку пуску для тривалого свердління та загвинчування.
Зручні функції для додаткового комфорту роботи
Цей ударний дриль має ряд зручних можливостей, наприклад, функція вигвинчування. Вона може стати в нагоді, наприклад, коли ви послаблюєте або видаляєте гвинти. Зручний індикатор функції вкаже вам, який режим роботи є наразі активним. Інструмент оснащено боковою ручкою для зручного управління двома руками, також він має регулятор глибини для встановлення необхідної глибини свердління для створення глухих отворів. Дриль оснащено комплектом з трьох 5, 6 та 8 мм свердел для цегляної кладки.
Технічні характеристики
| Performance Level | НАДІЙНІ РЕЗУЛЬТАТИ |
|---|---|
| Регулятор швидкості | Так |
| Warranty | 3 роки гарантії для побутового використання |
| Макс. частота ударів | 0-43200 IPM |
| Тип вилки | Type C 2 Pin EU CEE 7/17 (Round) |
| Швидкість без навантаження (об/хв) | 0-2700 |
| Електрична напруга/частота | 220-240V/50-60Hz |
| Вхідна потужність | 710 W |
| Тип патрона | Double-sleeve keyless |
| Макс. внутрішній діаметр затискного патрона | 13 mm |
| Діаметр свердління в сталі | 13 mm |
| Діаметр свердління в дереві | 35 mm |
| Джерело живлення | Змінний струм |
| Діаметр свердління в цегляній кладці | 16 mm |
| EAN | 8710364070688 |
| Order Number | F0156290LA |
| Звуковий тиск | 94 dB |
| Стандартне відхилення | 3 dB |
| Стандартне відхилення | 1.5 m/s² |
| Акустична потужність | 105 dB |
| Рівень вібрації (свердління в металі) | 3.0 m/s² |
| Рівень вібрації (свердління в бетоні з ударами) | 13.2 m/s² |
Упаковка містить
- бічна ручка
- Регулятор глибини свердління
- Свердла для каменю, комплект із 3 шт. (діаметр 5/6/8 мм)
Доступні документи для цього інструменту




































