Дискова пилка

- Потужний двигун для точного та швидкого пиляння на глибину до 66 мм під кутом 90°
- Щиток лінії прорізу для легкого та точного виявлення маркованої лінії
- Вмонтована повітродувка дозволяє легко стежити за лінією розрізу та підтримує чистоту на робочому місці
- Пилозахищені підшипники забезпечують додаткову довговічність
- Ергономічні ручки з м'яким покриттям для оптимальної зручності в роботі та управління
- Підходить для різання під кутом до 52°
- Шпиндельний замок забезпечує легку зміну полотна
- У комплекті є адаптер для підключення пилососа, при потребі
- Захисний вимикач запобігає випадковому запуску
Опис продукту
Точне та зручне пиляння
Дискова пилка SKIL 5830 має потужний двигун, 1400 Вт, для точного та швидкого пиляння на глибину до 66 мм, що ідеально підходить для роботи з матеріалами такими як дошки та бруси, в домашніх умовах. Регульована опорна поверхня дозволяє виконувати косі зрізи до 52°. Для легкого і точного відстеження розміченої лінії прикріплений візир лінії прорізу. Для збереження чистоти робочого місця адаптер для підключення пилососа сумісний з більшістю пилососів стандартного розміру. Серед інших зручних функцій повітродувка для пилу, яка забезпечує чіткий огляд заготовки, і блокування шпинделя для легкої заміни полотна. Для забезпечення зносостійкості ця дискова пилка оснащена герметичними кульковими підшипниками. Герметичні кулькові підшипники захищають інструмент від пилу, подовжуючи термін служби пилки. Крім того, ця дискова пилка оснащена ергономічними ручками з м'яким покриттям, які забезпечують оптимальний контроль і комфорт під час роботи. SKIL 5830 GA поставляється в міцному кейсі для зберігання з ріжучими полотнами з твердосплавними ріжучими елементами і 24 зубцями, паралельною напрямною та адаптером для підключення пилососа.
Технічні характеристики
| Performance Level | ПОТУЖНА ПРОДУКТИВНІСТЬ |
|---|---|
| Швидкість без навантаження (об/хв) | 5300 |
| Тип вилки | Type C 2 Pin EU CEE 7/17 (Round) |
| Електрична напруга/частота | 220-240V/50-60Hz |
| Вхідна потужність | 1400 W |
| Товщина розпилювання під кутом 45° | 48 mm |
| Товщина розпилювання під кутом 90° | 66 mm |
| Ріжуче полотно діаметром | 190 mm |
| Джерело живлення | Змінний струм |
| EAN | 8719643002822 |
| Order Number | SW1E5830GA |
| Діаметр валу | 16 mm |
| Warranty | 3 роки гарантії для побутового використання |
| Звуковий тиск | 97 dB |
| Акустична потужність | 108 dB |
| Стандартне відхилення | 3 dB |
| Стандартне відхилення | 1.5 m/s² |
| Рівень вібрації (різання металу) | 2.8 m/s² |
| Рівень вібрації (різання дерева) | 4.0 m/s² |
| Стандартне відхилення | 1.5 m/s² |
Упаковка містить
- Дискова пилка SKIL 5830
- Кейс для зберігання
- Ріжучі полотна з твердосплавними ріжучими елементами (2 шт., 24 зубці, Ø 190 мм, деревина)
- Паралельна напрямна
- Адаптер для підключення пилососа
- Гайковий ключ
- Інструкція з експлуатації
Доступні документи для цього інструменту

































