Дискова пилка

- Потужний 1350-Вт двигун із високою частотою обертання (5000 об./хв.) для швидкісного та високоточного розпилювання
- Надійна конструкція із косозубими шестернями та пилозахищеними кульковими підшипниками
- Шпиндельний замок для легкої зміни дисків
- Система всмоктування пилу зі спеціальним отвором, який підходить для більшості побутових пилососів та мішків для пилу (не входить в комплект поставки: додаткове приладдя SKIL 2610387402)
- Компактний дизайн для максимальної зручності керування
- Захисний вимикач запобігає випадковому увімкненню
- Максимальна глибина пропилювання 65 мм під кутом 90 градусів та 43 мм під кутом 45 градусів
- Важіль регулювання підйому захисного щитка для роботи всередині шафи або коробки
- Вмонтований відсік для зберігання ключів
- Щиток лінії прорізу для легкого та точного виявлення маркованої лінії
- Надзвичайно ергономічний дизайн для забезпечення оптимального контролю
Опис продукту
Потужність, довговічність і все, що вам необхідно, для отримання найкращих результатів від розпилювальних робіт, які ви виконуєте самостійно
Дискова пилка SKIL 5765 має дуже потужний двигун 1350 Вт, який легко виконує усі ваші самостійні роботи з пиляння. Вона також пропонує широкий ряд можливостей завдяки товщині розпилювання в 65 мм. Ви повинні знати, що з такою продуктивністю можна легко впоратись з найбільш розповсюдженими глибинами. Окрім цього, ця дискова пилка оснащена великою кількістю функцій для зручності, наприклад, прозорий щиток лінії прорізу для отримання гарантованих точних результатів розпилювання. Ця дискова пилка оснащена довговічним 18-зубчатим ріжучим полотном, виготовленим з високоякісного твердосплавного матеріалу. Паралельна напрямна надається для контролю над рівною лінією розпилювання.
Максимальна потужність для ваших самостійних розпилювальних робіт
Для швидкого та зручного виконання ваших самостійних розпилювальних робіт, дискова пилка SKIL 5765 має потужний двигун в 1350 Вт. Для отримання рівних результатів різання необхідно достатньо швидкості, а зі швидкістю принаймні 5000 об/хв ця пилка легко справляється з усіма роботами, які ви виконуєте самостійно.
Міцність для подовження терміну служби пилки
18-зубчате ріжуче полотно цієї пилки з загартованої сталі є довговічним завдяки твердосплавному матеріалу. Для забезпечення зносостійкості ця дискова пилка оснащена герметичними кульковими підшипниками. Герметичні кулькові підшипники захищають інструмент від пилу, подовжуючи термін служби пили.
Зручні функції для додаткового комфорту роботи
Дискова пилка SKIL 5765 має щиток лінії прорізу для простого та точного стеження за наміченою лінією. Ви також можете використовувати паралельну напрямну для контролю за рівним прорізанням. Вмонтований відсік для гайкового ключа гарантує, що ключ буде завжди під рукою для зручної зміни ріжучого полотна. Для підтримки чистоти при проведенні робіт ви можете під'єднати будь-який пилосос стандартного розміру до вмонтованого отвору для всмоктування пилу. І останнє, але не менш важливе, дискова пилка SKIL 5765 важить мало та є дуже компактною.
Технічні характеристики
| Performance Level | НАДІЙНІ РЕЗУЛЬТАТИ |
|---|---|
| Швидкість без навантаження (об/хв) | 5000 |
| Тип вилки | Type C 2 Pin EU CEE 7/17 (Round) |
| Електрична напруга/частота | 220-240V/50-60Hz |
| Вхідна потужність | 1350 W |
| Товщина розпилювання під кутом 45° | 43 mm |
| Товщина розпилювання під кутом 90° | 65 mm |
| Ріжуче полотно діаметром | 184 mm |
| Джерело живлення | Змінний струм |
| EAN | 8710364073993 |
| Order Number | F0155765LA |
| Діаметр валу | 16 mm |
| Warranty | 3 роки гарантії для побутового використання |
| Звуковий тиск | 97 dB |
| Акустична потужність | 108 dB |
| Стандартне відхилення | 3 dB |
| Стандартне відхилення | 1.5 m/s² |
| Рівень вібрації (різання металу) | 2.2 m/s² |
| Рівень вібрації (різання дерева) | 2.6 m/s² |
Упаковка містить
- Диск із твердосплавним ріжучим полотном (18 зубців, діаметр 184 мм)
- Шестигранний ключ для легкої зміни дисків
- Паралельна напрямна
Доступні документи для цього інструменту





































