Компактна пилка для різних матеріалів (Multisaw)

- Ця зручна пилка призначена для розпилювання найрізноманітніших матеріалів (дерево, ламінат, керамічна плитка, алюміній і пластик)
- Потужний 600 Вт двигун і велика глибина різання 28,5 мм
- Компактна, легка конструкція дозволяє легко утримувати її однією рукою і, таким чином, забезпечує максимальну свободу під час роботи
- Ідеально підходить для врізного пиляння
- Шпиндельний замок для легкої зміни диску
- Паралельна напрямна, річужі полотна та алмазний диск входять до стандартного комплекту
Опис продукту
Компактна пилка для різних матеріалів
SKIL 5330 «Multisaw» - це компактна пила для роботи з різноманітними матеріалами, яка створена для усіх найбільш розповсюджених самостійних робіт в та біля будинку. Завдяки потужному двигуну 600 Вт та вражаючий глибині прорізання, що становить 28,5 мм, вона легко виконує роботу на різноманітних матеріалах. «Multisaw» легко розпилює деревину, плитки, алюміній, труби і т.д. Використання «Multisaw» означає, що ви можете завершити свої розпилювальні роботи швидко і точно. «Multisaw» має кілька зручних функцій для комфорту: паралельна напрямна для контролю за рівним розпилюванням, шланг для з'єднання з вашим пилососом і багато іншого. Не залежно від того, з якою розпилювальною роботою ви стикаєтесь, «Multisaw» може виконати її!
Багатофункціональність
Від ламінату на підлозі та кахля у ванній кімнаті до ПВХ труб та алюмінієвих профілів; пила «Multisaw» від SKIL зможе розрізати усе. Її дизайн для виконання глибоких розрізів допоможе вам робити прорізи так само легко, як і поздовжні та поперечні розрізи. Тому не важливо, які види самостійних розпилювальних робіт роблять вам виклик, «Multisaw» може виконати їх.
Висока ефективність
«Multisaw» пропонує потужний двигун 600 Вт для швидкого та легкого різання глибиною до 28,5 мм. Ця пила справляється з більшістю матеріалів, використовуваних в самостійних роботах, і це робить її однією з лідерів серед пропозицій на ринку.
Зручні функції для додаткового комфорту роботи
Легка вага «Multisaw», її компактний розмір та управління однією рукою роблять цю пилу дуже легкою у використанні, надаючи значну свободу та підтримку під час роботи. Також вона обладнана індикатором увімкнення, тому ви завжди знатимете, коли інструмент активовано.
Комплексне рішення для робіт, які ви виконуєте самостійно
«Multisaw» від SKIL 5330 йде в наборі з двома лезами з твердої сталі з 80 зубцями для дуже гладкого різання по різноманітним матеріалам. Також в наборі є діамантовий диск для різання таких матеріалів, як керамічні плитки. Також додається паралельна напрямна для контролю за рівним розпилюванням та шланг для з'єднання з пилососом, щоб ви мали змогу працювати у незапиленому робочому середовищі.
Технічні характеристики
| Performance Level | НАДІЙНІ РЕЗУЛЬТАТИ |
|---|---|
| Швидкість без навантаження (об/хв) | 6000 |
| Тип вилки | Type C 2 Pin EU CEE 7/17 (Round) |
| Електрична напруга/частота | 220-240V/50-60Hz |
| Вхідна потужність | 600 W |
| Товщина розпилювання під кутом 90° | 28.5 mm |
| Максимальний діаметр ріжучого полотна | 89 mm |
| Максимальний діаметр ріжучого полотна | 85 mm |
| Джерело живлення | Змінний струм |
| EAN | 8710364073245 |
| Order Number | F0155330LA |
| Діаметр валу | 10 mm |
| Warranty | 3 роки гарантії для побутового використання |
| Звуковий тиск | 94 dB |
| Акустична потужність | 105 dB |
| Стандартне відхилення | 3 dB |
| Стандартне відхилення | 1.5 m/s² |
| Рівень вібрації (різання металу) | 2.9 m/s² |
| Рівень вібрації (різання дерева) | 2.8 m/s² |
| Рівень вібрації (різання плитки) | 2.8 m/s² |
Упаковка містить
- Ріжуче полотно з загартованої сталі (80 зубців) (2x)
- Алмазний диск
- Шланг для приєднання пилососа
- Паралельна напрямна
- Шестигранний ключ
Доступні документи для цього інструменту


































