Акумуляторний перфоратор




- Пневматичний ударний механізм для свердління в бетоні
- 3 в 1: для загвинчування, свердління та ударного свердління в бетоні
- Сумісність зі свердлами SDS+, шестигранними свердлами та бітами-викрутками
- Компактний та ергономічний дизайн
- Регулятор швидкості забезпечує плавний пуск та постійний повний контроль
- Світлодіодний індикатор напрямку обертання «вперед/назад» дозволяє відразу визначити напрямок обертання
- Світлодіодний ліхтар для кращої видимості заготовки та комфортнішої роботи в умовах недостатнього освітлення
- Літій-іонна технологія виготовлення акумуляторних батарей: відсутність ефекту пам'яті та саморозряду і постійна готовність до використання
- Запатентований індикатор рівня заряду батареї зручно відображає рівень заряду акумулятора
- Ергономічний дизайн з м'яким покриттям місця хвату для оптимальної зручності в роботі та управління


PWRCORE 20™ СЕРЙОЗНА ПОТУЖНІСТЬ І ПРОДУКТИВНІСТЬ.
PWRCORE 20™ — ідеальний вибір для більших проєктів. Завдяки серйозній потужності та продуктивності ви зможете легко впоратися з будь-яким завданням.
Опис продукту
SKIL 3810 «20V Max» (18 В) – це компактний, але потужний перфоратор 3-в-1 для свердління бетону, а також для звичайних робіт зі свердління та загвинчування. Використовуйте перфораторний механізм для свердління по бетону, та вимикайте цей механізм для звичайного свердління та загвинчування. Цей акумуляторний перфоратор сумісний як зі свердлами SDS+, так і зі звичайними шестигранними насадками – свердлами та бітами-викрутками. Загалом, цей універсальний інструмент дійсно забезпечує все, що вам потрібно: Надійна технологія літій-іонного акумулятора, регульована швидкість для повного контролю, і світлодіодний ліхтар забезпечує оптимальний огляд вашого місця роботи. Крім того, у цьому інструменті є зручний світлодіодний індикатор руху вперед/назад, щоб ви могли відразу бачити, у якому напрямку відбувається рух. Запатентований індикатор рівня заряду зручно відображає рівень заряду акумуляторної батареї. І останнє, але не менш важливе: ергономічний дизайн і м'яке покриття рукоятки інструмента забезпечують додатковий комфорт під час роботи. SKIL 3810 GB поставляється в міцному кейсі для зберігання з одним акумулятором «20V Max» (18 В) 2,0 А·год «Keep Cool», швидкозарядним пристроєм, набором з 10 біт-викруток, 75 мм магнітним тримачем біт і безключовим патроном з перехідником «SDS+».
Найкраща в галузі передова технологія виготовлення акумуляторів «PWRCORE 20™» для живлення всіх інструментів SKIL «20V Max»
Система «PWRCORE 20™» складається з передових у цій галузі технологій акумуляторів і зарядних пристроїв, а також інноваційних функцій, які ви не знайдете більше ніде, наприклад, з нашої запатентованої технології охолодження акумуляторів «KEEPCOOL™», яка збільшує час роботи до 25 % і подвоює термін служби акумулятора. А запатентована технологія «ACTIVCELL™» гарантує максимальну продуктивність і оптимальний захист акумулятора. Акумулятори та зарядні пристрої «PWRCORE 20™» на 100 % сумісні та взаємозамінні з усіма електроінструментами та садовими інструментами SKIL «PWRCORE 20™», що забезпечує максимальну гнучкість.
Технічні характеристики
| Performance Level | ПОТУЖНА ПРОДУКТИВНІСТЬ |
|---|---|
| Ємність акумулятора | 2.0 Ah |
| Тип вилки | Type C 2 Pin EU CEE 7/16 (Flat) |
| Електрична напруга/частота (зарядний пристрій) | 220-240V/50-60Hz |
| Макс. частота ударів | 0-5000 IPM |
| Тип акумулятора | Літій-іонна |
| Швидкість без навантаження (об/хв) | 0-900 |
| Напруга | 20 V Max |
| Charge current | 2.4 A |
| Кількість акумуляторів | 1 |
| Вага без акумулятора | 1.5 kg |
| Джерело живлення | Постійний струм |
| Вага з акумулятором | 1.9 kg |
| Тип патрона | SDS+ & Hex |
| Діаметр свердління в сталі | 10 mm |
| Діаметр свердління в дереві | 12 mm |
| Діаметр свердління в бетоні | 12 mm |
| Сила удару | 1 J |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Безщітковий | Ні |
| Регулятор швидкості | Так |
| Warranty | 3 роки гарантії для побутового використання |
| EAN | 8719643006134 |
| Order Number | RH1E3810GB |
| Звуковий тиск | 88 dB |
| Стандартне відхилення | 3 dB |
| Стандартне відхилення | 1.5 m/s² |
| Акустична потужність | 99 dB |
| Рівень вібрації (свердління) | 13.7 m/s² |
| Рівень вібрації (свердління перфоратором у бетоні) | 13.7 m/s² |
| Час зарядки | 1 h |
Упаковка містить
- Акумуляторний перфоратор SKIL 3810
- Кейс для зберігання
- Акумулятор Li-Ion «20V Max» (18 В) 2,0 А·год «KEEPCOOL™» (1 шт.)
- Зарядний пристрій (3122 AA)
- Магнітний тримач біт (75 мм)
- Безключовий затискний патрон з адаптером «SDS+»
- Насадки шуруповерта, 10 шт. (S4, S6, PH1, PH2, PH3, PZ1, PZ2, PZ3, T20, T25)
- Інструкція з експлуатації
Доступні документи для цього інструменту




































