Безщітковий акумуляторний багатофункціональний інструмент «Brushless»




- Цифровий безщітковий двигун: Більше потужності, більше ефективності та в 10 разів довший термін служби
- Важіль швидкого розблокування для швидкої та зручної заміни приладдя
- «VRS+»: Покращене зменшення вібрації, наднизька вібрація під час роботи
- Великий кут коливання інструмента, 3,6 градуса, забезпечує вищу швидкість різання
- Світлодіодний ліхтар для кращої видимості заготовки та комфортнішої роботи в умовах недостатнього освітлення
- Універсальна система приладдя дає змогу використовувати широкий асортимент базового приладдя «Starlock» і приладдя «OIS»
- Регулятор швидкості з плавним регулюванням для повного контролю
- Ергономічний дизайн з м'яким покриттям місця хвату для оптимальної зручності в роботі та управління
- Літій-іонна технологія виготовлення акумуляторних батарей: відсутність ефекту пам'яті та саморозряду і постійна готовність до використання


EXCEPTIONAL PERFORMANCE FOR SERIOUS PROJECTS
SKIL XP Pro Series represents the very best SKIL has to offer, developed for professionals who make smart choices.
Perfectly equipped to take on serious projects in any domestic environment.


PWRCORE 20™ СЕРЙОЗНА ПОТУЖНІСТЬ І ПРОДУКТИВНІСТЬ.
PWRCORE 20™ — ідеальний вибір для більших проєктів. Завдяки серйозній потужності та продуктивності ви зможете легко впоратися з будь-яким завданням.
Опис продукту
Потужний безщітковий акумуляторний багатофункціональний інструмент із високоефективною системою зменшення вібрацій
20V Max (18V) SKIL 3650 — це потужний акумуляторний багатофункціональний інструмент і частина серії SKIL XP Pro. Ці інструменти забезпечують виняткову продуктивність для складних проєктів і створені для професіоналів, які роблять розумний вибір. Як і всі інші акумуляторні інструменти SKIL 20V Max, ця модель працює на базі передової галузевої технології акумулятора та зарядного пристрою PWRCORE 20™. Brushless SKIL 3650 має широкий кут осциляції 3,6° і регульовану швидкість для найкращих результатів у різних матеріалах. Унікальна система VRS+ знижує вібрації до надзвичайно низького рівня, що дозволяє комфортно працювати тривалий час. Ріжуча головка відокремлена від основного корпусу інструмента, а двигун оточений пінними елементами, які поглинають рухи. Цифровий безщітковий двигун забезпечує більше потужності, вищу ефективність і в 10 разів довший термін служби, ніж порівнянний щітковий двигун. Змінюючи комплектні аксесуари, ви можете використовувати цей багатофункціональний інструмент для широкого спектра робіт, таких як шліфування, пиляння та різання. Заміна аксесуарів проста завдяки важелю швидкого вивільнення. Інструмент сумісний із широко доступними аксесуарами Starlock basic та OIS, тому ви завжди знайдете потрібний аксесуар для вашої роботи. Хороша видимість забезпечується завдяки подвійному LED-підсвічуванню. Крім того, ергономічний дизайн із softgrip забезпечує додатковий комфорт під час роботи.
Найкраща в галузі передова технологія виготовлення акумуляторів «PWRCORE 20™» для живлення всіх інструментів SKIL «20V Max»
Система «PWRCORE 20™» складається з передових у цій галузі технологій акумуляторів і зарядних пристроїв, а також інноваційних функцій, які ви не знайдете більше ніде, наприклад, з нашої запатентованої технології охолодження акумуляторів «KEEPCOOL™», яка збільшує час роботи до 25 % і подвоює термін служби акумулятора. А запатентована технологія «ACTIVCELL™» гарантує максимальну продуктивність і оптимальний захист акумулятора. Акумулятори та зарядні пристрої «PWRCORE 20™» на 100 % сумісні та взаємозамінні з усіма електроінструментами та садовими інструментами SKIL «PWRCORE 20™», що забезпечує максимальну гнучкість.
SKIL XP Pro Series
Створена на основі спадщини досконалості з 1924 року, серія SKIL XP Pro розроблена для професіоналів, які роблять розумний вибір. Представляючи найкраще, що може запропонувати SKIL, серія SKIL XP Pro поєднує виняткову продуктивність, довговічність, професійні функції та компактну ергономіку. Ідеально оснащена для виконання серйозних проєктів у будь-якому домашньому середовищі.
Технічні характеристики
| Performance Level | ВИНЯТКОВА ПРОДУКТИВНІСТЬ |
|---|---|
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Безщітковий | Так |
| Світлодіодне світло | Так |
| Warranty | 5 років гарантії на інструмент для побутового використання, 1 рік гарантії на інструмент для професійного використання |
| EAN | 4894863200518 |
| Order Number | MF1E3650JA |
| Тип акумулятора | Літій-іонна |
| Швидкість без навантаження (об/хв) | 11000-17000 |
| Напруга | 20 V Max |
| Вага без акумулятора | 1.1 kg |
| Джерело живлення | Постійний струм |
| Product Series | XP Pro Series |
| Лівий/правий перемінний кут | 3.6 ° |
| Звуковий тиск | 86.5 dB |
| Стандартне відхилення | 3.0 dB |
| Стандартне відхилення | 1.5 m/s² |
| Акустична потужність | 97.5 dB |
| Рівень вібрації (шліфування) | < 2.5 m/s² |
Упаковка містить
- Безщітковий акумуляторний багатофункціональний інструмент SKIL 3650
- Кейс для зберігання
- Шліфувальні аркуші (3 шт. зерн. 60, 3 шт. зерн. 120, 3 шт. зерн. 180)
- Шліфувальна плита
- Сегментне ріжуче полотно HCS
- Ріжуче полотно для занурювального різання (деревина, пластик, метал) (1 шт.)
- Ріжуче полотно для занурювального різання (деревина, пластик) (1 шт.)
- Гнучке лезо шабера
- Жорстке лезо шабера
- Інструкція з експлуатації
Доступні документи для цього інструменту




































