Акумуляторна ножівка




- Потужна акумуляторна ножівка «20V Max» (18 В) для легкого розпилювання
- Ідеально підходить для широкого діапазону різальних робіт, наприклад для розбирання конструкцій та обрізання гілок з дерев
- Світлодіодний ліхтар підсвічує лінію різу для кращого огляду заготовки
- Регулювання швидкості забезпечує оптимальні результати різання для різноманітних матеріалів
- Швидка та проста заміна полотна без інструментів завдяки системі «Clic»
- Регульоване положення лапки забезпечує ефективне використання леза
- М'яке покриття ручки для надійнішого та зручнішого тримання
- Дуже міцний, компактний і легкий алюмінієвий редуктор
- «VRS» призводить до меншої втоми: обмежені вібрації завдяки збалансованій головній передачі
- Літій-іонна технологія виготовлення акумуляторних батарей: відсутність ефекту пам'яті та саморозряду і постійна готовність до використання


PWRCORE 20™ СЕРЙОЗНА ПОТУЖНІСТЬ І ПРОДУКТИВНІСТЬ.
PWRCORE 20™ — ідеальний вибір для більших проєктів. Завдяки серйозній потужності та продуктивності ви зможете легко впоратися з будь-яким завданням.
Опис продукту
Потужна акумуляторна ножівка з регульованою швидкістю
«20V Max» (18 В) SKIL 3470 – це потужна акумуляторна ножівка з регулюванням швидкості для забезпечення найкращих результатів при роботі з різними матеріалами. Це ідеальний інструмент для широкого діапазону пиляльних робіт, наприклад для розбирання конструкцій та обрізання гілок з дерев. Завдяки світлодіодному ліхтарю гарантується оптимальний огляд місця роботи. Зміна лез ще ніколи не була легшою завдяки системі «Clic», яка не потребує використання жодних інструментів або ключів. Для вашої зручності цей інструмент оснащений дуже міцним і легким алюмінієвим редуктором. А вібрації обмежені завдяки збалансованій головній передачі. Крім того, регульоване положення лапки дозволяє ефективніше використовувати лезо. І останнє, але не менш важливе: м'яке покриття ручки інструмента забезпечує зручність роботи. SKIL 3470 CA постачається з ріжучим полотном для деревини. Акумуляторна батарея не входить до комплекту.
Найкраща в галузі передова технологія виготовлення акумуляторів «PWRCORE 20™» для живлення всіх інструментів SKIL «20V Max»
Система «PWRCORE 20™» складається з передових у цій галузі технологій акумуляторів і зарядних пристроїв, а також інноваційних функцій, які ви не знайдете більше ніде, наприклад, з нашої запатентованої технології охолодження акумуляторів «KEEPCOOL™», яка збільшує час роботи до 25 % і подвоює термін служби акумулятора. А запатентована технологія «ACTIVCELL™» гарантує максимальну продуктивність і оптимальний захист акумулятора. Акумулятори та зарядні пристрої «PWRCORE 20™» на 100 % сумісні та взаємозамінні з усіма електроінструментами та садовими інструментами SKIL «PWRCORE 20™», що забезпечує максимальну гнучкість.
Технічні характеристики
| Performance Level | ПОТУЖНА ПРОДУКТИВНІСТЬ |
|---|---|
| Тип акумулятора | Літій-іонна |
| Напруга | 20 V Max |
| Вага без акумулятора | 1.7 kg |
| Джерело живлення | Постійний струм |
| Швидкість руху полотна | 0-3000 |
| Товщина розпилювання по дереву | 120 mm |
| Довжина ходу | 25 mm |
| Товщина розпилювання по алюмінію | 24 mm |
| Товщина розпилювання по металу | 20 mm |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Безщітковий | Ні |
| Warranty | 3 роки гарантії для побутового використання |
| EAN | 8719643001238 |
| Order Number | SW1E3470CA |
| Звуковий тиск | 92.5 dB |
| Стандартне відхилення | 5 dB |
| Стандартне відхилення | 1.5 m/s² |
| Акустична потужність | 103.5 dB |
| Рівень вібрації (різання ДСП) | 19.0 m/s² |
| Рівень вібрації (різання дерев'яних балок) | 21.6 m/s² |
Упаковка містить
- Ножівка SKIL 3470
- Ріжуче полотно (деревина)
- Шестигранний ключ
- Інструкція з експлуатації
Доступні документи для цього інструменту







































