Акумуляторна світлодіодна підсвітка



- Акумуляторний світлодіодний ліхтар «20V Max» (18 В) забезпечує яскраве біле світло до 360 люмен
- Двоступеневе регулювання яскравості для більшої гнучкості під час використання
- Можливість повороту в різних напрямках (120°) для вільних рук
- Міцна зручна ручка з м'яким покриттям для легкого перенесення
- Strong, convenient handle with soft grip for easy carrying
- Lithium-Ion technology: no memory effect, no self-discharge and always ready for use


PWRCORE 20™ СЕРЙОЗНА ПОТУЖНІСТЬ І ПРОДУКТИВНІСТЬ.
PWRCORE 20™ — ідеальний вибір для більших проєктів. Завдяки серйозній потужності та продуктивності ви зможете легко впоратися з будь-яким завданням.
Опис продукту
Яскравий і потужний акумуляторний світлодіодний ліхтар
SKIL 3155 «20V Max» (18 В) – потужний акумуляторний світлодіодний ліхтар, який забезпечує світло там, де воно потрібне під час виконання робіт у домашніх умовах. Він оснащений двоступеневим регулюванням яскравості для додаткової яскравості, коли це необхідно. Перемикання між різними налаштуваннями освітлення є простим і вимагає використання лише одного пальця. Цей світлодіодний ліхтар випромінює світловий потік в 360 люменів, що можна порівняти з яскравістю лампи розжарювання, яка споживає 24 Вт. На відміну від лампи розжарювання, лампа SKIL 3155 є енергозберігаючою та більш екологічною. Для додаткової зручності роботи можна легко відрегулювати головку акумуляторного світлодіодного ліхтаря, щоб спрямувати світло в потрібному напрямку. Ця зручна функція гарантує, що у вас будуть вільні обидві руки для виконання роботи в домашніх умовах. І останнє, але не менш важливе: цей інструмент має міцну зручну ручку з м'яким покриттям для легкого перенесення. SKIL 3155 CA поставляється без акумулятора.
Найкраща в галузі передова технологія виготовлення акумуляторів «PWRCORE 20™» для живлення всіх інструментів SKIL «20V Max»
Система «PWRCORE 20™» складається з передових у цій галузі технологій акумуляторів і зарядних пристроїв, а також інноваційних функцій, які ви не знайдете більше ніде, наприклад, з нашої запатентованої технології охолодження акумуляторів «KEEPCOOL™», яка збільшує час роботи до 25 % і подвоює термін служби акумулятора. А запатентована технологія «ACTIVCELL™» гарантує максимальну продуктивність і оптимальний захист акумулятора. Акумулятори та зарядні пристрої «PWRCORE 20™» на 100 % сумісні та взаємозамінні з усіма електроінструментами та садовими інструментами SKIL «PWRCORE 20™», що забезпечує максимальну гнучкість.
Технічні характеристики
| Performance Level | ПОТУЖНА ПРОДУКТИВНІСТЬ |
|---|---|
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Warranty | 3 роки гарантії для побутового використання |
| Тип акумулятора | Літій-іонна |
| Напруга | 20 V Max |
| Вага без акумулятора | 0.3 kg |
| Колірна температура | 5700 K |
| Термін експлуатації лампи | 30000 h |
| Colour rating index (CRI) | 75 |
| Джерело світла | 8 pcs, 0.5W LEDs |
| Max. luminous flux | 360 lm |
| Number of brightness settings | 2 |
| Джерело живлення | Постійний струм |
| Rotating lamp head | Так |
| EAN | 8719643003010 |
| Order Number | VA1E3155CA |
Упаковка містить
- Акумуляторний світлодіодний ліхтар SKIL 3155
- Інструкція з експлуатації
Доступні документи для цього інструменту




































