Акумулятор «20V Max» 2,0 А·год USB-C PWRASSIST™ і зарядний пристрій потужністю 45 Вт USB-C PD




- PWRASSIST™: Акумулятор оснащений вбудованим портом 100W USB-C PD 3.0
- Вбудований порт USB-C забезпечує швидке заряджання в двох електричних колах самого акумулятора або мобільних пристроїв, наприклад, телефонів, планшетів або навіть ноутбуків
- Зарядний пристрій Power Delivery потужністю 45 Вт: Заряджає як сумісні з PWRASSIST™ USB-C акумулятори SKIL, так і мобільні пристрої
- Кабель USB-C на USB-C, 1 метр


PWRCORE 20™ СЕРЙОЗНА ПОТУЖНІСТЬ І ПРОДУКТИВНІСТЬ.
PWRCORE 20™ — ідеальний вибір для більших проєктів. Завдяки серйозній потужності та продуктивності ви зможете легко впоратися з будь-яким завданням.
Опис продукту
Потужна батарея з інтегрованим портом USB-C ‘PWRASSIST™’
Потужна батарея PWRASSIST™ 3143 (2,0Ah) оснащена інтегрованим 100W USB-C портом. Порт USB-C забезпечує двостороннє швидке заряджання як самої батареї, так і різноманітних мобільних пристроїв, включаючи телефони, планшети та навіть ноутбуки. Ви можете заряджати батарею за допомогою USB-C зарядного пристрою, і наявні зарядні пристрої SKIL PWRCORE 20™ також на 100% сумісні. Пульсуючі USB-C LED-індикатори чітко показують, чи порт USB-C зараз заряджає, чи розряджає. Індикатор рівня заряду батареї зручно показує залишок енергії. Батарея постачається з універсальним захисним чохлом, який також може слугувати підставкою для телефону або настінним кріпленням. Ця потужна ‘20V Max’ PWRASSIST™ 2,0Ah літій-іонна батарея є частиною системи PWRCORE 20™ і забезпечує високу продуктивність і надійність. Система PWRCORE 20™ включає передові технології батарей і зарядних пристроїв, а також інноваційні функції, яких ви не знайдете більше ніде – наприклад, нашу запатентовану технологію охолодження KEEPCOOL™, яка збільшує час роботи до 25% і подвоює термін служби батареї. Запатентована технологія ACTIVCELL™ гарантує максимальну продуктивність і оптимальний захист батареї.
Швидке та ефективне заряджання акумуляторів SKIL PWRASSIST™ та інших мобільних пристроїв
45W зарядний пристрій SKIL 3143 Power Delivery має порт USB-C PD 3.0, який швидко заряджає акумулятор SKIL PWRASSIST™ 2.0Ah USB-C лише за 55 хвилин. Він не лише швидко заряджає SKIL USB-C акумулятори, а й зручно заряджає мобільні пристрої, як-от телефони та ноутбуки, мінімізуючи простої та підвищуючи продуктивність. Оснащений перехідниками для розеток ЄС, Великої Британії та США, він забезпечує чудову гнучкість вдома та в подорожах.
Технічні характеристики
| Performance Level | ПОТУЖНА ПРОДУКТИВНІСТЬ |
|---|---|
| Два режими швидкості | Ні |
| Output Voltage | 20 V |
| Net weight battery | 0.39 kg |
| Max. USB port output current (in total) | 100 A |
| Number of USB ports | 1 |
| Акумуляторний елемент | 5S1P |
| Напруга (В) | 20 V |
| Напруга | 20 V Max |
| Ємність акумулятора | 2 Ah |
| Charge current | 2.25 A |
| Max. charge current | 5 A |
| EAN | 4894863202697 |
| Order Number | BC1E3143AA |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Безщітковий | Ні |
| Регулятор швидкості | Ні |
| Warranty | 3 роки гарантії для побутового використання |
| Час зарядки | 1 h |
Упаковка містить
- Літій-іонний акумулятор SKIL 3142 USB-C PWRASSIST™ «20V Max» 2,0А·год з технологією KEEPCOOL™
- Зарядний пристрій SKIL 3141 45Вт USB-C Power Delivery (PD)
- Кабель USB-C на USB-C, 3А, 1метр
- Чохол для акумулятора
- Інструкція з експлуатації
Доступні документи для цього інструменту
































