Акумулятор «20V Max» 4,0 А·год USB-C PWRASSIST™ і зарядний пристрій потужністю 45 Вт USB-C PD




- PWRASSIST™: Акумулятор оснащений вбудованим портом 100W USB-C PD 3.0
- Вбудований порт USB-C забезпечує швидке заряджання в двох електричних колах самого акумулятора або мобільних пристроїв, наприклад, телефонів, планшетів або навіть ноутбуків
- Зарядний пристрій Power Delivery потужністю 45 Вт: Заряджає як сумісні з PWRASSIST™ USB-C акумулятори SKIL, так і мобільні пристрої
- Кабель USB-C на USB-C, 1 метр


PWRCORE 20™ СЕРЙОЗНА ПОТУЖНІСТЬ І ПРОДУКТИВНІСТЬ.
PWRCORE 20™ — ідеальний вибір для більших проєктів. Завдяки серйозній потужності та продуктивності ви зможете легко впоратися з будь-яким завданням.
Опис продукту
Потужна батарея з інтегрованим портом USB-C ‘PWRASSIST™’
Потужна батарея PWRASSIST™ 3145 (4,0Ah) оснащена інтегрованим 100W USB-C портом, що забезпечує двостороннє швидке заряджання самої батареї та різноманітних мобільних пристроїв, включаючи телефони, планшети та ноутбуки. Батарею можна заряджати за допомогою USB-C зарядного пристрою, а зарядні пристрої SKIL PWRCORE 20™ є повністю сумісними. Пульсуючі USB-C LED-індикатори чітко показують, чи порт зараз заряджає або розряджає. Індикатор рівня заряду батареї наочно показує залишок енергії. Батарея постачається з універсальним чохлом, який також слугує підставкою для телефону та настінним кріпленням. Ця потужна літій-іонна батарея ‘20V Max’ PWRASSIST™ 4,0Ah є частиною системи PWRCORE 20™ і забезпечує високу продуктивність. Система PWRCORE 20™ містить передові технології батарей і зарядних пристроїв, а також унікальні функції, такі як запатентована технологія охолодження KEEPCOOL™, що збільшує час роботи до 25% і подвоює строк служби батареї, а запатентована ACTIVCELL™ гарантує максимальну ефективність і захист.
Швидке та ефективне заряджання акумуляторів SKIL PWRASSIST™ та інших мобільних пристроїв
45W зарядний пристрій SKIL 3145 Power Delivery оснащений портом USB-C PD 3.0, який швидко заряджає акумулятори SKIL PWRASSIST™ USB-C. Він не лише швидко заряджає акумулятори SKIL USB-C, а й зручно заряджає мобільні пристрої, такі як телефони та ноутбуки, зменшуючи простої та підвищуючи продуктивність. Оснащений кількома адаптерами для розеток ЄС, Великої Британії та США, він пропонує чудову гнучкість вдома чи під час подорожей.
Технічні характеристики
| Performance Level | ПОТУЖНА ПРОДУКТИВНІСТЬ |
|---|---|
| Два режими швидкості | Ні |
| Output Voltage | 20 V |
| Net weight battery | 0.76 kg |
| Max. USB port output current (in total) | 5 A |
| Number of USB ports | 1 |
| Акумуляторний елемент | 5S2P |
| Напруга | 20 V Max |
| Ємність акумулятора | 4.0 Ah |
| Charge current | 2.25 A |
| Max. charge current | 5 A |
| EAN | 4894863202703 |
| Order Number | BC1E3145AA |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Безщітковий | Ні |
| Регулятор швидкості | Ні |
| Warranty | 3 роки гарантії для побутового використання |
| Час зарядки | 2 h |
| Напруга (В) | 20 V |
Упаковка містить
- Літій-іонний акумулятор SKIL 3144 USB-C PWRASSIST™ «20V Max» 4,0А·год з технологією KEEPCOOL™
- Зарядний пристрій SKIL 3141 45Вт USB-C Power Delivery (PD)
- Кабель USB-C на USB-C, 3А, 1метр
- Чохол для акумулятора
- Інструкція з експлуатації
Доступні документи для цього інструменту

































