Перфоратор

- Потужний (850 Вт) пневматичний перфоратор для свердління бетону без значних зусиль
- Чотири функції: 1. Ударне свердління; 2. Блокування ударної функції для виконання звичайних свердлильних робіт; 3. Блокування обертання для легкого довбання 4. Довбання з вільним обертанням забезпечує максимальну свободу руху
- Система «SDS+» для швидкої та легкої зміни свердел
- Ергономічна конструкція рукоятки для оптимальної комфортної роботи
- Запобіжна муфта захищає інструмент і користувача у випадку, якщо свердло застрягне
- Регулятор швидкості з кнопкою-фіксатором для тривалої роботи
- Регулятор попереднього вибору оптимальної швидкості для будь-яких видів робіт
- М'яке покриття ручки для зручності в роботі та забезпечення оптимального контролю
- Перемикач «Вперед/назад» для легкої зміни напрямку роботи інструмента
- Бічна ручка з можливістю плавного регулювання для надійного керування інструментом двома руками
- Простий у користуванні регулятор глибини свердління для попереднього встановлення глибини ненаскрізного отвору
Опис продукту
Пневматичний перфоратор з чотирма функціями
Пневматичний перфоратор Skil 1770 з чотирма функціями оснащений потужним двигуном на 850 Вт, регулятором швидкості з попереднім встановленням і кнопкою-фіксатором для оптимального контролю свердління в бетоні до 26 мм. Він має ударну функцію для свердління в бетоні, функцію зупинки довбання для звичайного свердління та загвинчування, і функцію блокування обертання для виконання легких робіт з довбання. І нарешті, цей дриль дозволяє виконувати роботи з довбання з вільним обертанням. Система «SDS+» сприяє швидкій та легкій зміні насадок. Ви можете натискати кнопку пуску вперед або назад для зручної зміни робочого напряму інструменту. Ручка з м'яким покриттям проти висковзування та регульована бічна ручка забезпечують зручне управління обома руками. Завдяки зручному регулятору глибини ви можете встановити глибину свердління для глухих отворів. SKIL 1770 GA постачається у міцному кейсі з набором з трьох свердел по бетону «SDS+» 6, 8 та 10 мм і затискного патрона на 13 мм з перехідником «SDS+».
Технічні характеристики
| Performance Level | ПОТУЖНА ПРОДУКТИВНІСТЬ |
|---|---|
| Макс. частота ударів | 5150 IPM |
| Тип вилки | Type C 2 Pin EU CEE 7/17 (Round) |
| Швидкість без навантаження (об/хв) | 0-980 |
| Електрична напруга/частота | 220-240V/50-60Hz |
| Вхідна потужність | 850 W |
| Тип патрона | SDS+ |
| Діаметр свердління в сталі | 13 mm |
| Джерело живлення | Змінний струм |
| Діаметр свердління в дереві | 40 mm |
| Діаметр свердління в бетоні | 26 mm |
| Сила удару | 2.8 J |
| EAN | 8719643000774 |
| Order Number | RH1E1770GA |
| Warranty | 3 роки гарантії для побутового використання |
| Звуковий тиск | 92 dB |
| Стандартне відхилення | 3 dB |
| Стандартне відхилення | 1.5 m/s² |
| Акустична потужність | 103 dB |
| Рівень вібрації (свердління) | 13.6 m/s² |
| Рівень вібрації (свердління перфоратором у бетоні) | 11.5 m/s² |
Упаковка містить
- Перфоратор SKIL 1770
- Міцний кейс для зберігання
- Свердла «SDS+» (6, 8, 10 мм)
- Затискний патрон 13 мм з перехідником «SDS+»
- Бічна ручка
- Регулятор глибини свердління
- Інструкція з експлуатації
Доступні документи для цього інструменту


































