Універсальний інструмент

- Потужний універсальний інструмент потужністю 300 Вт для шліфування, пиляння, різання тощо
- Світлодіодний ліхтар для кращої видимості заготовки та комфортнішої роботи в умовах недостатнього освітлення
- Ідеально підходить для широкого спектру робіт у домашніх умовах, особливо зручно, коли потрібно виконати точну роботу
- Універсальна система приладдя дає змогу використовувати широкий асортимент базового приладдя «Starlock» і приладдя «OIS»
- Регулятор швидкості з плавним регулюванням для повного контролю
- У комплекті адаптер для підключення пилососа для шліфування без пилу
- Ергономічний дизайн з м'яким покриттям місця хвату для оптимальної зручності в роботі та управління
- Обмежувач глибини з перемінною глибиною (0-60 мм) для точного пиляння та різання, запобігає пошкодженню матеріалу знизу та швидкому зношуванню аксесуарів
Опис продукту
Потужний універсальний інструмент зі світлодіодним ліхтарем і обмежувачем глибини
SKIL 1491 – це потужний універсальний інструмент потужністю 300 Вт з регулюванням швидкості для найкращих результатів при роботі з різними матеріалами. Завдяки світлодіодному ліхтарю гарантується оптимальний огляд місця роботи. У комплекті є обмежувач глибини, який регулюється до 60 мм, запобігає швидкому зношуванню приладдя та випадковому пошкодженню матеріалів під заготовкою. Змінюючи надані насадки, ви можете використовувати цей універсальний інструмент для широкого кола самостійних робіт, таких як шліфування, розпилювання й різання. Універсальний інструмент сумісний з широко доступним базовим приладдям «Starlock» і приладдям «OIS», тому ви завжди можете знайти приладдя, що відповідає вашим завданням. Для чистішої роботи під час шліфування, ви можете під'єднати цей інструмент до наданого адаптера для підключення пилососа, який підходить до більшості пилососів стандартного розміру. Крім того, ергономічний дизайн з м'яким покриттям місця хвату забезпечує додатковий комфорт під час роботи. SKIL 1491 DB постачається з 9 шліфувальними аркушами, шліфувальною опорною плитою, обмежувачем глибини, сегментним ріжучим полотном, занурювальним пиляльним полотном та адаптером для підключення пилососа.
Технічні характеристики
| Performance Level | ПОТУЖНА ПРОДУКТИВНІСТЬ |
|---|---|
| Warranty | 3 роки гарантії для побутового використання |
| EAN | 8719643000583 |
| Order Number | MF1E1491DB |
| Тип вилки | Type C 2 Pin EU CEE 7/16 (Flat) |
| Електрична напруга/частота | 220-240V/50-60Hz |
| Вхідна потужність | 300 W |
| Швидкість холостого ходу | 11000-20000 |
| Лівий/правий перемінний кут | 2.8 ° |
| Джерело живлення | Змінний струм |
| Звуковий тиск | 86.5 dB |
| Стандартне відхилення | 3 dB |
| Стандартне відхилення | 1.5 m/s² |
| Акустична потужність | 97.5 dB |
| Рівень вібрації (шліфування) | 3.4 m/s² |
Упаковка містить
- Універсальний інструмент SKIL 1491
- Шліфувальні аркуші (3 шт. зерн. 60, 3 шт. зерн. 120, 3 шт. зерн. 180)
- Шліфувальна плита
- Сегментне ріжуче полотно з швидкорізальної сталі HSS (87 мм)
- Занурювальне ріжуче полотно для деревини (32 мм)
- Обмежувач глибини
- Адаптер для підключення пилососа
- Шестигранний ключ
- Інструкція з експлуатації
Доступні документи для цього інструменту



































