Циркулярна пилка

- Циркулярний станок 254 мм з потужним двигуном 2000 Вт для швидкого та плавного різання
- Зубчаста рейка з шестернею робить регулювання напрямної шини швидким, плавним і точним
- Напрямну шину «2 в 1» можна також використовувати як подовжувач столу
- Точне регулювання паралельності полотна без ключа
- Швидке регулювання висоти полотна
- Вбудована підставка, що легко складається, зі швидким блокуванням для зручної роботи
- Плавне регулювання кутів різання під кутом (макс. -2° – 47°) та упори для легкого різання під кутом 0° і 45°
- Рама з алюмінієвих труб забезпечує більшу стабільність і довговічність
- Просте транспортування за допомогою ручки для перенесення та дуже компактне зберігання
- Місце для зберігання приладдя на інструменті для напрямної шини, пристрою для різання під кутом, штовхача, кожуха леза та гайкових ключів
- Захист від повторного запуску запобігає випадковому запуску після вимкнення живлення
- Чисті умови праці: спрямовуйте вихід пилу за допомогою пилозбірника
- Адаптер для підключення пилососа для зведення кількості пилу до мінімуму


EXCEPTIONAL PERFORMANCE FOR SERIOUS PROJECTS
SKIL XP Pro Series represents the very best SKIL has to offer, developed for professionals who make smart choices.
Perfectly equipped to take on serious projects in any domestic environment.
Опис продукту
Точна потужна циркулярна пилка, 254 мм
Настільна циркулярна пила 1340 з диском 254 мм є частиною серії SKIL XP Pro. Ці інструменти забезпечують виняткову продуктивність для складних проєктів і розроблені для професіоналів, які роблять розумний вибір. Настільна пила SKIL 1340 оснащена надзвичайно потужним двигуном 2000 Вт, який легко справляється навіть із найскладнішими завданнями, з максимальною глибиною різання до 90 мм. Надійна рейково-зубчаста система забезпечує швидке та дуже точне регулювання паралельного упора.
Швидке та точне регулювання напрямної шини і полотна
Модель 1340 має багатофункціональну напрямну шину, що регулюється без ключа, яка може трансформуватися в подовжувач столу, щоб підтримувати та направляти великі заготовки до 64см з правого боку диска. Міцна система з зубчастою рейкою з шестернею забезпечує швидке й надзвичайно точне регулювання напрямної шини. А регулювання висоти полотна також можна виконувати дуже зручно, просто повернувши велику ручку. Додаткова опція точного регулювання полотна без ключа гарантує, що диск та напрямна шина завжди залишатимуться точно паралельними. Кути скосу можна регулювати без ключа в діапазоні від -2° до 47°, з попередньо встановленими зупинками на 0° і 45°.
Легкість встановлення й транспортування
Циркулярна пилка SKIL 1340 має міцну раму з алюмінієвих труб і вбудовані ніжки, які можна легко скласти за допомогою системи швидкого блокування без ключа. Одна з ніжок регулюється по висоті, що гарантує стабільність у будь-який час. А приладдя, що входить до комплекту, зберігається на виробі для додаткової зручності. Стіл можна дуже компактно скласти для зберігання та транспортування. Є навіть додаткова ручка для зручного перенесення.
Зменшення кількості пилу до мінімуму за допомогою адаптера для підключення пилососа та відвідної труби
Циркулярна пилка 1340 поставляється з адаптером для підключення пилососа і патрубком для відводу пилу у формі коліна. Якщо під рукою немає пилососа, ця деталь спрямує більшу частину пилу прямо у пилозбірник або накопичувальний контейнер. Крім того, модель 1340 AA поставляється в комплекті з кутовим упором, штовхачем, двома гайковими ключами та пиляльним полотном 254мм на 48 зубців з твердосплавними ріжучими елементами, надзвичайно тонким для досягнення чудових результатів.
SKIL XP Pro Series
Створена на основі спадщини досконалості з 1924 року, серія SKIL XP Pro розроблена для професіоналів, які роблять розумний вибір. Представляючи найкраще, що може запропонувати SKIL, серія SKIL XP Pro поєднує виняткову продуктивність, довговічність, професійні функції та компактну ергономіку. Ідеально оснащена для виконання серйозних проєктів у будь-якому домашньому середовищі.
Технічні характеристики
| Performance Level | ПРОГРЕСИВНА ПРОДУКТИВНІСТЬ |
|---|---|
| Діаметр отвору пильного диска | 30 mm |
| Діаметр диска | 254 mm |
| Max. Cutting Depth - 0° Bevel | 90 mm |
| Максимальна глибина пропилу під кутом 45° | 63 mm |
| Max. RIP of Left of Blade | 340 mm |
| Max. RIP of Right of Blade | 640 mm |
| EAN | 8719643004543 |
| Order Number | BT1E1340AA |
| Warranty | 3 роки гарантії для побутового використання |
| Тип вилки | Type C 2 Pin EU CEE 7/17 (Round) |
| Напруга (В) | 220-240 V |
| Джерело живлення | Змінний струм |
| Product Series | XP Pro Series |
| Макс. Кут скосу (°) | -2 / 47 ° |
| Power | 2000 W |
| No Load Speed | 4500 |
| Frequency | 50-60 hz |
Упаковка містить
- Циркулярна пилка SKIL 1340
- Напрямна шина «2 в 1»
- Кутовий упор
- Диск із твердосплавними ріжучими пластинами, 254мм, 48 зубців
- Розклинювальний ніж із кожухом леза
- Розклинювальний ніж без кожуха леза
- Штовхач
- Труба для відведення пилу
- Адаптер для підключення пилососа
- 2 ключі
- Шестигранний ключ
- Інструкція з експлуатації
Доступні документи для цього інструменту

































