Циркулярна пилка

- Циркулярний станок 210 мм з потужним двигуном 2000 Вт для швидкого та плавного різання
- Зубчаста рейка з шестернею робить регулювання напрямної шини швидким, плавним і точним
- Напрямну шину «2 в 1» можна також використовувати як подовжувач столу, а також трансформувати для різання близько до предметів
- Точне вирівнювання полотна без ключа
- Швидке регулювання висоти полотна
- Плавне регулювання кутів скосу для відрізання (0° – 45° макс.)
- Захист від повторного запуску запобігає випадковому запуску після вимкнення живлення
- Просте транспортування за допомогою ручки для перенесення та дуже компактне зберігання
- Місце для зберігання приладдя на інструменті для напрямної шини, пристрою для різання під кутом, штовхача, кожуха леза та гайкових ключів
- Чисті умови праці: спрямовуйте вихід пилу за допомогою пилозбірника
- Адаптер для підключення пилососа для зведення кількості пилу до мінімуму


EXCEPTIONAL PERFORMANCE FOR SERIOUS PROJECTS
SKIL XP Pro Series represents the very best SKIL has to offer, developed for professionals who make smart choices.
Perfectly equipped to take on serious projects in any domestic environment.
Опис продукту
Точна компактна циркулярна пилка, 210 мм
Настільна циркулярна пила 1330 з диском 210 мм є частиною серії SKIL XP Pro. Ці інструменти забезпечують виняткову продуктивність для складних проєктів і розроблені для професіоналів, які роблять розумний вибір. Настільна пила SKIL 1330 оснащена потужним двигуном 2000 Вт для легкого різання на глибину до 63 мм. Надійна рейково-зубчаста система забезпечує швидке та надзвичайно точне регулювання направляючої.
Ідеальні результати; особливо точні налаштування напрямної, висоти та нахилу різання
Модель 1330 має багатофункціональну швидку напрямну, яка перетворюється на подовжувач столу, щоб підтримувати та направляти великі заготовки до 62см з правого боку ріжучого полотна. Надійна система з зубчастою рейкою з шестернею забезпечує швидке й надзвичайно точне регулювання напрямної. А регулювання висоти пиляльного полотна також можна виконувати дуже легко, просто повернувши велику ручку. Додаткова опція точного регулювання пиляльного полотна без ключа гарантує, що пиляльне полотно та напрямна завжди залишаються точно паралельними. Кути скосу можна регулювати без ключа в діапазоні від 0° до 45°.
Ідеальні результати; особливо точні налаштування напрямної, висоти та нахилу різання
Циркулярна пилка 1330 поставляється в комплекті з адаптером для підключення пилососа, пристроєм для різання під кутом, штовхачем, двома ключами та пиляльним полотном 210мм з 24 зубцями з твердосплавними наконечниками для забезпечення чудових результатів.
SKIL XP Pro Series
Створена на основі спадщини досконалості з 1924 року, серія SKIL XP Pro розроблена для професіоналів, які роблять розумний вибір. Представляючи найкраще, що може запропонувати SKIL, серія SKIL XP Pro поєднує виняткову продуктивність, довговічність, професійні функції та компактну ергономіку. Ідеально оснащена для виконання серйозних проєктів у будь-якому домашньому середовищі.
Технічні характеристики
| Performance Level | ПРОГРЕСИВНА ПРОДУКТИВНІСТЬ |
|---|---|
| Діаметр отвору пильного диска | 30 mm |
| Діаметр диска | 210 mm |
| Max. Cutting Depth - 0° Bevel | 63.5 mm |
| Максимальна глибина пропилу під кутом 45° | 45 mm |
| Max. RIP of Left of Blade | 305 mm |
| Max. RIP of Right of Blade | 622 mm |
| EAN | 4894863201959 |
| Order Number | BT1E1330AA |
| Warranty | 3 роки гарантії для побутового використання |
| Напруга (В) | 220-240 V |
| Джерело живлення | Змінний струм |
| Product Series | XP Pro Series |
| Power | 2000 W |
| No Load Speed | 5000 |
| Frequency | 50-60 hz |
Упаковка містить
- Циркулярна пилка SKIL 1330
- Напрямна шина «2 в 1»
- Кутовий упор
- Диск із твердосплавними ріжучими пластинами, 210мм, 24 зубців
- Розклинювальний ніж із кожухом леза
- Розклинювальний ніж без кожуха леза
- Штовхач
- Труба для відведення пилу
- Адаптер для підключення пилососа
- 2 ключі
- Шестигранний ключ
- Інструкція з експлуатації
Доступні документи для цього інструменту

































