Кутова пилка

- Потужний двигун на 2000 Вт для виконання найважчих робіт з розпилювання
- Система подвійного нахилу; не потрібно перевертати заготовку, для швидкого та максимально точного різання
- Швидкозатискна система для зручної та швидкої фіксації заготовки
- Тіньова лінія, що проектується під лезом, показує, де саме буде зроблено розріз
- Система ковзання забезпечує ширину різання до 300 мм та глибину різання - до 90 мм
- Можливі надвеликі розрізи під кутом 50° – 50° (Л/П)
- Плавне регулювання кута нахилу для різання під кутом та позитивні упори зліва + справа (0°, 15°, 22,5°, 31,6°, 45°)
- Надійна конструкція з кульковими підшипниками, гвинтовими редукторами та алюмінієвим столом для пиляння
- Функція вирізання пазів
- Вбудована ручка для зручного перенесення
- Шпиндельний замок забезпечує легку зміну полотна


EXCEPTIONAL PERFORMANCE FOR SERIOUS PROJECTS
SKIL XP Pro Series represents the very best SKIL has to offer, developed for professionals who make smart choices.
Perfectly equipped to take on serious projects in any domestic environment.
Опис продукту
Потужна кутова пила 254 мм з функцією подвійного нахилу для реалізації найважчих проєктів
Торцювальна пила з протяжкою 1321 з диском 254 мм є частиною серії SKIL XP Pro. Ці інструменти забезпечують виняткову продуктивність для складних проєктів і розроблені для професіоналів, які роблять розумний вибір. Торцювальна пила SKIL 1321 оснащена надзвичайно потужним двигуном 2000 Вт, який легко справляється навіть із найскладнішими завданнями, включаючи велику максимальну здатність різання 90x300 мм. Спеціальний LED-модуль освітлює диск і створює чітку тіньову лінію під ним. Ця функція гарантує дуже точні різи, точно показуючи, де диск увійде в матеріал, враховуючи також його ширину. Функція подвійного нахилу означає, що заготовку часто не потрібно перевертати.
Оснащений функціями, які роблять пиляння легшим, ніж будь-коли раніше
Унікальна система швидкого затискання дозволяє закріпити заготовку набагато швидше, ніж звичайні системи затискання. Плавне регулювання кута нахилу пилки для точного різання під кутом та з нахилом, а попередньо встановлені упори забезпечують легке налаштування під найпоширеніші кути. Пристрій 1321 також постачається з мішком для пилу великої місткості та вбудованим в алюмінієвий кожух з'єднанням для підключення пилососа.
Легкість у роботі та транспортуванні
Подовжувачі столу з можливістю повного нахилу забезпечують стабільне позиціонування довших заготовок, а лазер з живленням від мережі чітко вказує лінію різу. Є додаткова ручка для зручного перенесення. Модель 1321 AA постачається з ріжучим полотном 254мм із 48 зубцями з твердосплавними напайками, надзвичайно тонкими для забезпечення чудових результатів.
SKIL XP Pro Series
Створена на основі спадщини досконалості з 1924 року, серія SKIL XP Pro розроблена для професіоналів, які роблять розумний вибір. Представляючи найкраще, що може запропонувати SKIL, серія SKIL XP Pro поєднує виняткову продуктивність, довговічність, професійні функції та компактну ергономіку. Ідеально оснащена для виконання серйозних проєктів у будь-якому домашньому середовищі.
Технічні характеристики
| Performance Level | ПРОГРЕСИВНА ПРОДУКТИВНІСТЬ |
|---|---|
| Діаметр отвору пильного диска | 30 mm |
| Діаметр диска | 254 mm |
| Cutting Capacity at 0° Miter / 45° Left Bevel | 40X300 mm |
| Cutting Capacity at 45° right & left Miter /0° Bevel | 90X210 mm |
| Максимальна глибина пропилу під кутом 45° | 25x300 mm |
| EAN | 4894863202383 |
| Order Number | BT1E1321AA |
| Warranty | 3 роки гарантії для побутового використання |
| Напруга (В) | 220-240 V |
| Макс. Кут скосу (°) | B:0–48°/J:0–45° ° |
| Макс. Кут скосу (°) | B:0-50°/J:0-50° ° |
| Power | 2000 W |
| Джерело живлення | Змінний струм |
| Product Series | XP Pro Series |
| No Load Speed | 5000 |
Упаковка містить
- Кутова пила SKIL 1321
- Подовжувачі столу
- Затискач заготовки
- Диск із твердосплавними ріжучими пластинами, 254мм, 48 зубців
- Мішок для пилу
- Шестигранний ключ
- Інструкція з експлуатації
Доступні документи для цього інструменту

































