Стрічкова шліфувальна машина

- Висока швидкість стрічки для шліфування на рівних поверхнях великого розміру
- Пристрій автоматичного центрування стрічки попереджає її вивільнення з інструмента
- Компактний та ергономічний дизайн забезпечує оптимальне керування обома руками
- Шліфувальна рамка «Equalizer», яку легко встановлювати, запобігає утворенню подряпин і допомагає ідеально вирівняти поверхню
- Інтегрована система всмоктування пилу з ефективним пиловим фільтром для підтримання чистоти на робочому місці
- Додається адаптер для використання зовнішнього пилососа
- Легка зміна стрічок за допомогою системи «Clic»; немає потреби попередньо знімати шліфувальну рамку
- Ручка з м'яким покриттям для зручності роботи протягом тривалого часу
- Велика кнопка-фіксатор зверху для тривалого застосування
Опис продукту
Ідеальний інструмент для клопітких шліфувальних робіт
Завдяки потужному двигуну в 650 Вт та високій швидкості стрічки в 300 м/хв, ця шліфувальна машина є чудовим вибором для швидкого видалення матеріалу. Вона чудово підходить для клопітких робіт, таких як попереднє шліфування дверей та дошок перед перефарбовуванням. Стрічкова шліфувальна машина оснащена шліфувальною стрічкою, шліфувальною рамкою «Equalizer», мішком для пилу та адаптером для пилососа, тому ви одразу можете розпочинати роботу.
Висока ефективність
Завдяки системі «ABC» шліфувальної машини 1215, вам більше не треба вирівнювати шліфувальну стрічку в ручному режимі під час використання. Система утримує шліфувальну стрічку на необхідному рівні з шліфувальною машиною та запобігає зісковзуванню шліфувальної стрічки з інструмента або в нього. Система «Clic» робить зміну шліфувальної стрічки легкою: просто потягніть важіль для зміни стрічки.
Гладкі поверхні зі шліфувальною рамкою «Equalizer»
Ви отримаєте ідеально рівну та гладеньку відшліфовану поверхню завдяки інноваційній шліфувальній рамці «Equalizer», яка входить до комплекту. Шліфувальна рамка «Equalizer» гарантує, що ви розміщуєте інструмент точно рівно на оброблювану деталь, що запобігає подряпинам та утворенню канавок на вашій робочій деталі та полегшує вирівнювання нерівних поверхонь.
Зручні функції для додаткового комфорту роботи
Для підтримки чистоти при проведенні робіт шліфувальна машина має вмонтовану систему збору пилу зі зручним контейнером для пилу. Пилові фільтри затримують навіть найдрібніші часточки з повітря. Пиловий контейнер можна легко зняти, очистити та знову встановити. Також для збереження чистоти вашого дому до ваших послуг надається адаптер для пилососа, який під'єднується до більшості пилососів стандартного розміру. Кнопка блокування нагорі забезпечує безперервну роботу.
Технічні характеристики
| Performance Level | НАДІЙНІ РЕЗУЛЬТАТИ |
|---|---|
| Електрична напруга/частота | 230-240V/50-60 Hz |
| Тип вилки | Type C 2 Pin EU CEE 7/17 (Round) |
| Вхідна потужність | 650 W |
| Шліфувальна поверхня | 76 x 130 mm mm |
| Розмір стрічки | 76 x 457 mm mm |
| Швидкість стрічки | 300 m/min |
| Джерело живлення | Змінний струм |
| EAN | 8710364070558 |
| Order Number | F0151215LA |
| Warranty | 3 роки гарантії для побутового використання |
| Звуковий тиск | 87 dB |
| Vibration level | 2.1 m/s² |
| Акустична потужність | 98 dB |
| Стандартне відхилення | 3 dB |
| Стандартне відхилення | 1.5 m/s² |
Упаковка містить
- Контейнер пилового
- 1 шліфувальна стрічка
- Адаптер для підключення пилососа
- Шліфувальна рамка
Доступні документи для цього інструменту


































