Ударний дриль

- Компактний та зручний ударний дриль
- 13-мм безключовий затискний патрон з 2 муфтами для зміни приладдя без надмірних зусиль
- Ідеальний інструмент, який впорається з будь-якою свердлильною роботою в оселі та навколо неї
- Висока частота ударів для забезпечення швидкого свердління у цегляній кладці без надмірних зусиль
- Блокування ударної функції для виконання звичайних свердлильних робіт та закручування шурупів
- Реверсивна функція для закручування шурупів
- Регулятор швидкості з кнопкою-фіксатором для тривалої роботи
- Ручка попереднього вибору швидкості для оптимального виконання різних робіт
- Бічна ручка з можливістю плавного регулювання для надійного керування інструментом двома руками
- Простий у користуванні регулятор глибини свердління для попереднього встановлення глибини ненаскрізного отвору
Опис продукту
Універсальний ударний дриль для свердління деревини, металу та кам'яної кладки
Ударний дриль SKIL 1020 потужністю 550 Вт є ідеальним інструментом для свердління вдома та біля будинку. Ударний режим застосовується для свердління у цегляній кладці. Його можна вимкнути, щоб виконати звичайні свердлильні роботи та загвинчування. Регульована швидкість з функцією попереднього встановлення швидкості сприяє універсальності та контролю над вашою роботою. Для вашої зручності ви можете блокувати кнопку пуску для тривалого свердління та загвинчування. Цей ударний дриль має безключовий затискний патрон на 13 мм з двома муфтами для швидкої та легкої зміни насадок. Ви можете використовувати бокову ручку для комфортного управління та регулятор глибини для налаштування глибини свердління глухих отворів. SKIL 1020 постачається у міцному кейсі з 5 свердлами для кам'яної кладки та 5 свердлами для деревини.
Технічні характеристики
| Performance Level | НАДІЙНІ РЕЗУЛЬТАТИ |
|---|---|
| Регулятор швидкості | Так |
| Warranty | 3 роки гарантії для побутового використання |
| Макс. частота ударів | 0-43200 IPM |
| Тип вилки | Type C 2 Pin EU CEE 7/16 (Flat) |
| Швидкість без навантаження (об/хв) | 0-2700 |
| Вхідна потужність | 550 W |
| Тип патрона | Double-sleeve keyless |
| Макс. внутрішній діаметр затискного патрона | 13 mm |
| Діаметр свердління в сталі | 13 mm |
| Діаметр свердління в дереві | 35 mm |
| Джерело живлення | Змінний струм |
| Діаметр свердління в цегляній кладці | 16 mm |
| EAN | 8710364072354 |
| Order Number | F0151020LD |
| Звуковий тиск | 97 dB |
| Стандартне відхилення | 3 dB |
| Стандартне відхилення | 1.5 m/s² |
| Акустична потужність | 108 dB |
| Рівень вібрації (свердління в металі) | 4.1 m/s² |
| Рівень вібрації (свердління в бетоні з ударами) | 9.0 m/s² |
Упаковка містить
- Бокова ручка
- Регулятор глибини свердління
- Компактний кейс
- Свердла по дереву 5 шт. (Ø 6, 6, 8, 8, 10 мм)
- Свердла по каменю 5 шт. (Ø 4, 5, 6, 8, 10 мм)
Доступні документи для цього інструменту


































